rak piersi badanie hist. po operacji

Choroby nie mające związku z jelitami

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Niki
Początkujący ✽✽
Choroba: CD
województwo: śląskie

rak piersi badanie hist. po operacji

Post autor: Niki » 01 wrz 2014, 20:30

Witam wszystkich, mam problem w rodzinie. Moja siostra ma raka piersi, jest po operacji, po radioterapii i wedlug wynikow powinna przejsc jeszcze leczenie Herceptyna. Jednak nie zostala zakwalifikowana przez lekarza. Wedlug innego onkologa ma niedokladny opis z badania histopatologicznego (nie byl opisywany przez instytut onkologiczny a powinien), musi wyporzyczyc material do badania i dac prywatnie do badania w Instytucie onkologicznym w Krakowie lub w Warszawie. W Gliwicach nie moze poniewaz jest ich pacjentka (ale bzdurne przepisy). I teraz prosze moze ktos z Was doradzilby mi gdzie najlepiej wykonac owe badania, w ktorym Instytucie. Nie ukrywam, ze zalezy nam na czasie. Bardzo prosze o pomoc
Człowiek jest odpowiedzialny nie tylko za uczucia, które ma dla innych, ale i za te, które w innych budzi

Mamcia
Specjalista od Spraw medycznych
Choroba: CD u dziecka
województwo: mazowieckie
Kontakt:

Re: rak piersi badanie hist. po operacji

Post autor: Mamcia » 01 wrz 2014, 21:08

Skontaktuj się z http://www.onkologia.krakow.pl/index.php?curpg=cook284 lub z COI. Tu nie podam namiaru bo chyba mają strony w przebudowie i nie mogę namierzyć konkretnego numeru. Pozostaje telefon do informacji i dopytani się. Oba ośrodki są dobre i chyba najważniejszy jest czas.
Przyłacz się do Towarzystwa J-elita. Działamy dla waszego dobra, ale bez Waszej pomocy niewiele zrobimy.

Awatar użytkownika
Niki
Początkujący ✽✽
Choroba: CD
województwo: śląskie

Post autor: Niki » 02 wrz 2014, 18:13

Dziekuje bardzo za porade. Nie wiem czy jest jakis termin, ktorego nie nalezy przekroczyc od ukonczenia radioterapii do podania Herceptyny, niestety w Gliwicach od nikogo sie tego czlowiek nie dowie.

[ Dodano: 02-09-2014 ]
W oczekiwaniu na dalsze informacje łączę pozdrowienia
Człowiek jest odpowiedzialny nie tylko za uczucia, które ma dla innych, ale i za te, które w innych budzi

Mamcia
Specjalista od Spraw medycznych
Choroba: CD u dziecka
województwo: mazowieckie
Kontakt:

Post autor: Mamcia » 02 wrz 2014, 20:36

Herceptynę podje się tylko osobom z nadekspresję receptora HER2. To prawdopodobnie tego badania brakuje siostrze. mam mętne pojęcie o onkologii, a o raku piersi jeszcze mniejsze.
Musicie znaleźć lekarza do którego macie zaufanie, albo zażądać wyjaśnień od prowadzącego.
Przyłacz się do Towarzystwa J-elita. Działamy dla waszego dobra, ale bez Waszej pomocy niewiele zrobimy.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne choroby”