krwotoczne zapalenie pecherza moczowego

Choroby nie mające związku z jelitami

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
Bona
Początkujący ✽✽
Choroba: CD
województwo: -- poza Polską --

krwotoczne zapalenie pecherza moczowego

Post autor: Bona » 09 lis 2009, 22:06

Hej,

Moja mama zachorowala na krwotoczne zapalenie pecherza moczowego.... co w rodzinie to nie zginie... dzicko rozwalone jesli a matka pecherz moczowy...
No nic to twardym trzeba byc...

Moj problem polega na tym, ze ja siedze na wyspach a mama jest w PL.

Szukalam wiecej informacji na ten temat w necie ale tam sa tylko ogolne informacje o zapaleniu pecherza moczowego ale nie krwotocznym - a ten leczy sie inaczej i stosuje inne kuracje i zalecenia...
Z gory dziekuje wszystkim za porady i rady z wlasnych przezyc lub informacji jakie macie na ten temat.

Pozdrawiam,
Pa
Cheers :-)

Mamcia
Specjalista od Spraw medycznych
Choroba: CD u dziecka
województwo: mazowieckie
Kontakt:

Re: krwotoczne zapalenie pecherza moczowego

Post autor: Mamcia » 09 lis 2009, 22:24

A skąd mama jest i na jakiej podstawie taka diagnoza?? Nie znam się na tym za grosz, ale znam takich co się znają. Prześlij mi na maila zeskanowane plus sfotografowane wyniki mammy.
Przyłacz się do Towarzystwa J-elita. Działamy dla waszego dobra, ale bez Waszej pomocy niewiele zrobimy.

Awatar użytkownika
Bona
Początkujący ✽✽
Choroba: CD
województwo: -- poza Polską --

Re: krwotoczne zapalenie pecherza moczowego

Post autor: Bona » 10 lis 2009, 08:03

Hej, dzieki poprosze mame, zeby wyslala ci detale. Byla na drugiej juz cystoskopi w Gdyni. Serdecznie dziekuje!!!

[ Dodano: 11-11-2009 ]
To od mojej mamy:

Czesc. Podsyłam moje papiery, najbardziej mi zalezy na informacji jak sie zachowywac, np wczoraj wietrzyłam w kuchni a potem robilam sobie herbate i bylo zimniej niz normalnie, trwala to chwile ale moj pecherz zareagowal bardzo szybko cala noc bardzo mnie bolal i sikalam co 1/2 gpdziny bardo bolesie oddajac mocz. Nie wiem czy to bylo przyczyna ze chwile pobylam w zimniejszym pomieszczeniu ale tylko to mi przychodzi do glowy po wczorajszej nocy. Jak sie pytam mojego lekarza jak sie zachowywac to on odpowiada na konkretny problem np czy moge cos nosic, czy sie kapac ale przeciez nie wiem wszystkiego o co pytac i to jest moj problem ze nie wiem co jeszcze mam robic a co nie
Fantastycznie miec taka podpore bo bardzo mi zalezy na wyzdrowieniu, moze uda sie Tobie cos wiecej rozwinac w tym temacie.
Pozdrowienia mama
1 wynik pierwszej cystoskopii nastepna bedzie do odebrania okolo 24 listopada
2 pierwszy pobyt w szpitalu - rozpoznanie
3 leczenie i badania - wyniki
4 zalecenia
w drugim @ przysle drugi pobyt i liste stosowanych lekow

1 drugi pobyt - rozpoznanie
2 badania i wyniki
3 zalecenia

Lista zapisanych lekow Tarvid, Vesicare, Monural ? (nie jestem pewna nazwy, nie mam ulotki tylko spisuje z recepty) Vitacon, Cipronex, Exacyl, Ditropan, Furagin, Witamina c, oraz leki oslonowe do antybiotykow, leki na bazie zurawiny ale to kupuje bez recepty, ostatnio mi zalecil Uro-up

[ Dodano: 12-11-2009 ]
Mamciu - maly problem: