antybiotyki

Miejsce na wszelkie inne leki, które nie zostały wymienione w innych podforach

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
egon

antybiotyki

Post autor: egon » 02 wrz 2003, 01:10

Hej. Choruje na Cu tak jak i Wy. Musimy walczyc! W zwiazku z wieloma teoriami na temat przyczyn tego paskudztwa prosze Was o odpowiedz czy w okresie poprzedzajacym rozpoczecie chorowania (powiedzmy pol roku) braliscie jakies antybiotyki. W moim przypadku 1 rzut choroby objawil sie po stosowaniu antybiotyku na zapalenie pluc. Za namowa lekarki ktora specjalizuje sie w medycynie naturalnej bralem tylko witaminy,mikroelementy i symbioplex - lek odbudowujacy flore bakteryjna i objawy minely po 2 m-cach. przez 8 lat zapomnialem o jelitach, gdy po operacji chirurgicznej dostalem antybiotyki choroba powrocila. napiszcie co myslicie?

Mikolaj
Admin
Choroba: nie ustalono
Kontakt:

U mnie by3o te? inaczej.

Post autor: Mikolaj » 04 wrz 2003, 09:00

Zanim choroba sie w pe3ni ujawni3a, mia3em dwa "ataki" które jednak potraktowa3em jako zatrucie pokarmowe. Trwa3o to 3-6 dni i potem spokój.
Choroba sie ujawni3a w momencie kiedy gwa3townie przeszed3em na diete niskot3uszczow?. Teraz stosuje diete niskoweglowodanow? i od 9 miesiecy ?adnych objawów....
numer Gadu Gadu 14295

Zgredi

RE

Post autor: Zgredi » 21 lis 2003, 13:25

Zgadza sie!! U mnie wszystko zaczelo sie kiedy lekarz-kretyn zapisal mi niepotrzebnie antybiotyk- kobyle o nazwie Zinacef. Wtedy pierwszy raz zaczely sie krwawienia. Trwaly jakis tydzien po czym zniknely. Zdarzylem zapomniec o tym, ale nie na dlugo... po 4 miesiacach wrocily... i mam klopoty zeby sie ich pozbyc na dluzszy czas

flowera
Początkujący ✽✽
Choroba: nie ustalono
Kontakt:

Re: antybiotyki

Post autor: flowera » 17 gru 2003, 11:00

Hej moje klopoty z jelitami zaczely sie bo d3ugiej kuracji antybiotykowej
bralam 1 antybiotyk w szpitalu potem kolejny po nastepnie po 4 tygodniach nastepny Zinnat sie nazywal i jakos po 2 tyogdniach mialam biegunki w nocy i potem juz tak raz na miesiac biegunki.. meczylam sie pol roku lekarz przepisal mi antybiotyk na rzekomobloniaste zapalenie jelit... przesly na 4 miesiace i teraz znow sie mecze.... ale ja jestem jeszze niezdiagnozowana tzn ide wlasnie do szpitala bo mam nietypowe objawy.... ((( ide na wykluczenie Crohna..
pozdrawiam
flowercia
Hej hej Kochani!!!
piszcie do mnie gg 760652

Zablokowany

Wróć do „Leki Niezwiązane Bezpośrednio z NZJ”