Lek na CU i CD?

Miejsce na tematy wielowątkowe oraz niepowiązane z konkretnymi lekami

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
Mikolaj

Lek na CU i CD?

Post autor: Mikolaj » 16 kwie 2003, 17:22

Dzi? znalaz3em link http://www.molocure.com/ do strony firmy któa twierdzi ?e ma lek na CU i CD. Lek jest bardzo drogi jak na polskie realia: 270 kapsu3ek kosztuje 179$. W tzw. "testimonials" ludzie potwierdzaj? ?e lek pomaga, niestety nie znalaz3em informacji czy tylko hamuje rozwój chorób czy mo?e leczy.

Miko3aj
amk025@go2.pl

Dominika

Re: Lek na CU i CD?

Post autor: Dominika » 16 kwie 2003, 17:22

Fajnie, napisalam ci dzisiaj priva MIkolaju i dopiero dzisiaj znalazlam twoja strone. Jest wspaniala i mam nadzieje, pomoze nam wszystkim chorujacym na CU i CD.
Co do tego leku, to jak bedziesz mial dodatkowe info, to napisz koniecznie.
dhrycaj@pulsnet.pl

Ela

Post autor: Ela » 16 kwie 2003, 17:22

Przejrza3am te strone i jej ton przypomina mi troche prasowe reklamy cudownych ?rodków odchudzaj?cych. Nie znalaza3am tam informacji o badaniach, które dowodzi3yby skuteczno?ci leku - ?adnej statystyki. Zanim wyda sie takie pieni?dze, warto sie gdzie? poradzia. Je?li nasi lekarze nie wszystko wiedz?, mo?na popytaa pacjentów, na przyk3ad na miedzynarodowych stronach internetowych, czy ich lekarze s3yszeli o takim leku. Je?li to skuteczny lek, to kto? co? powinien o tym wiedziea.

Mikolaj

Post autor: Mikolaj » 16 kwie 2003, 17:24

Tym razem znalaz3em opis "wyleczenia" CU przy pomocy konskiej dawki witaminy E. Sam nie wiem co o tym my?lea. Podobno witaminy E nie mo?na przedawkowaa? :roll:

amk025@go2.pl

Ba?ka

Post autor: Ba?ka » 16 kwie 2003, 17:24

Nie mam zdania na temat tego leku ani witaminy E ,natomiast jaki? rok temu we Wprost by3 artyku3 o biogenetyce,a w nim dos3ownie wzmianka ,i? holenderscy naukowcy pracuj? nad lekiem na CU-genetycznie zmodyfikowany kwas mlekowy.Mia3o to wchodzia, o ile dobrze pamietam, w faze prób.Czy kto? mo?e wie co? bli?ej na ten temat?

ba1c@tlen.pl

hanis

Post autor: hanis » 16 kwie 2003, 17:25

To o co pytasz to nie jest lek ,tylko przeciwcia3o o nazwie inflikymab.L?czy sie on z czynnikami powoduj?cymi stan zapalny i zapobiega ich dzia3aniu chorobotwórczemu.Do?wiadczenia kliniczne s? niewielkie,objawy niepo??dane to alergia ,która mo?e bya niebezpieczna.

Awatar użytkownika
Plantator
Debiutant ✽
Choroba: CD

Post autor: Plantator » 17 cze 2003, 10:44

W Polsce wystepuje pod nazw? Remicade. Nadaje sie g3ównie do stosowania w stanach aktywnych ?rednich i zaostrzonych, gdy ?adnen z popularnych leków nie przynosi oczekiwanych rezultatów. Niestety oprócz kosmicznej ceny, pacjencie skar?? sie na mnóstwo skutkó ubocznych (bóle g3owy, duszno?ci, wysypka, nudno?ci i inne)

Gość

Post autor: Gość » 22 cze 2003, 18:17

Mikolaj pisze:Tym razem znalaz3em opis "wyleczenia" CU przy pomocy konskiej dawki witaminy E. Sam nie wiem co o tym my?lea. Podobno witaminy E nie mo?na przedawkowaa? :roll:

amk025@go2.pl

elzbieta

crohn niszczy moje i tak juz marne zycie

Post autor: elzbieta » 22 cze 2003, 18:26

najlepiej nie jesc nic.lekarze nie wiedza nic.

Mikolaj
Admin
Choroba: nie ustalono
Kontakt:

Post autor: Mikolaj » 23 cze 2003, 17:43

Anonymous pisze:
Mikolaj pisze:Tym razem znalaz3em opis "wyleczenia" CU przy pomocy konskiej dawki witaminy E. Sam nie wiem co o tym my?lea. Podobno witaminy E nie mo?na przedawkowaa? :roll:

amk025@go2.pl
Dla zainteresowanych podaje oryginalny link:
http://www.newtreatments.org/ulcerative%20colitis.php
numer Gadu Gadu 14295

Mikolaj
Admin
Kontakt:

Re: crohn niszczy moje i tak juz marne zycie

Post autor: Mikolaj » 23 cze 2003, 17:46

elzbieta pisze:najlepiej nie jesc nic.lekarze nie wiedza nic.
Elu, ja mam CU, lekarze twierdz? ?e dieta nie ma wp3ywu na chorobe i sie myl?. Od pó3 roku jestem na diecie i jest naprawde lepiej
numer Gadu Gadu 14295

Piciu

A mo?e "Citrosept" pomo?e

Post autor: Piciu » 24 cze 2003, 23:36

Od pewnego czasu stosuje oprucz leków "Citrosept"- 3xrazy dziennie po 30-50 kropli w hebacie z melisy(skutecznie neutralizuje gorzki smak) 30 min. przed posi3kiem.
Kuracja ma trwaa 3 miesi?ce,a nastepnie trzeba profilaktyczie braa ten specyfik.
W pierwszych dniach stosowania Citroseptu mo?e wyst?pia objaw reakcji Herxheimera,który przechodzi.
Równocze?nie stosuje diete ubogoresztkow? oraz wy3?czy3em spo?ywanie cukru, kawy oraz herbaty, mleko oraz wszystkie jego przetwory.
Stosuje równie? naturane produkty (mega dawki witamin oraz minera3ów szczególnie ?elazo, wapn + magnez,beta karoten,witaminy z gr.B,PP ,wit E ) firmy California-Fitness.
Jak narazie to wszystko razem mi pomaga :D
Po oczyszczeniu oraz wzmocnieniu organizmu zastosuje Colon C.

Szczególnie polecam ksi??ke" Lecznicza si3a ekstraktu z grejpfruta" autorstwa Shalila Sharamon,Bodo J.Baginski.
Pozdrowionka Piciu.

P.S. Moim celem nie by3o reklamowanie ?adnych produktów,tylko dzielenie sie w3asnymi obserwacjami.

magic

cudowne leki

Post autor: magic » 09 paź 2003, 09:10

tak nawiazuj?c do cudownych lekow. Od witaminy E ( zw3aszcza konskich dawek typu powy?ej 1200 jednostek ) macie ( a raczej mamy :D ) jak w banku biegunki tak wiec nale?y uwa?aa.
Molocure wyci?g z aloesu ( o to chyba chodzi ) tak wiec dla wszystkich zainteresowanych w sobote i w niedziele w Lodzi s? jakie? targi bioenergoterapii i tak dalej zdrowa ?ywno?a ( nie beda na pewno wiedzieli co to m?ka migda3owa :lol: ) Otó? bed? stoiska z ró?no?ciami z aloesu i jak mi wiadomo równie? na CU. Bede, kupie i wypróbuje na sobie ;-).
Mo?e nie warto od razu wydawaa prawie 200 baksów.

Mikolaj
Admin
Kontakt:

Re: cudowne leki

Post autor: Mikolaj » 09 paź 2003, 13:06

magic pisze:..............
Otó? bed? stoiska z ró?no?ciami z aloesu i jak mi wiadomo równie? na CU. Bede, kupie i wypróbuje na sobie ;-).
................
Magic, tylko uwa?aj bo gdzie? czyta3em ?e wyci?gi z aloesu 1le wp3ywaj? na chorych na CU.
numer Gadu Gadu 14295

Zablokowany

Wróć do „Inne”