recepta

Miejsce na tematy wielowątkowe oraz niepowiązane z konkretnymi lekami

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
SLAWEK
Debiutant ✽
Choroba: CU
województwo: zachodniopomorskie
Kontakt:

recepta

Post autor: SLAWEK » 23 mar 2005, 15:26

Witam serdecznie !!!
Od 4 lat biore salofalk w tabletkach. Pytanie brzmi; czy powinienem dostawaa recepte z zaznaczeniem, ?e jest to choroba przewlek3a. Je?li tak to jaka jest ró?nica w cenie ?. Aktualnie p3ace 34,20 za jedno opakowanie. :?:

Ajem
Początkujący ✽✽
Choroba: CD
województwo: mazowieckie
Kontakt:

Re: recepta

Post autor: Ajem » 23 mar 2005, 15:37

Niedawno zmieni3em lekarza.Pierwszy przepisywa3 mi recepty normalne a ten zaznacza ze jest to choroba prewlek3o ale nie powiem ci jaka jest cena bo jeszcze jej nie zrealizowa3em (zle wypisana,brak gramatury)a ?e przyjmuje raz w tygodniu to musia3em sie ratowaa u innego.Patrz?c na cene znajduj?c? sie na opakowaniu innego przepisanego leku to ró?nica jest znacz?ca.

SLAWEK
Debiutant ✽
Kontakt:

Post autor: SLAWEK » 23 mar 2005, 15:56

Dzieki za info. Najlepsze jest to ?e lekarz nie moze sie zdecydowaa na co jestem konkretnie chory na CU lub CR, a ponoa jest to jeden z lepszych specjalistów w Szczecinie.

mariola
Debiutant ✽
województwo: śląskie
Kontakt:

Post autor: mariola » 23 mar 2005, 20:40

Z tego co wiem to nie ma znaczenia czy na recepcie jest zaznaczone "P"-przewlekla.Lek wypisany normalnie na recepte czy ma "P" czy nie kosztuje tyle samo czyli wlasnie ok 34,20zl-50 szt.

Awatar użytkownika
Małgosia
Początkujący ✽✽
województwo: pomorskie
Kontakt:

Post autor: Małgosia » 23 mar 2005, 22:42

CU zosta3o skre?lone z listy chorób przewlek3ych pare lat temu.
Mi czasem lekarz rodzinny przepisze z zaznaczeniem "P" ale to rzeczywi?cie nie ma wp3ywu na cene.
A co do ceny - to od jakiego? czasu w Gdansku w aptece "Pod wie??" przy Akademii Medycznej Salofalk500 w tabletkach 50szt. kosztuje nieca3e 30z3 - to najtaniej jak uda3o mi sie znale1a.
Pozdrawiam :)
będzie dobrze :-D

Awatar użytkownika
kamil86
Początkujący ✽✽
Choroba: nie ustalono

Post autor: kamil86 » 23 mar 2005, 22:58

Dok3adnie pentaza tez jest tam najtansza wszedzie jest za 180z3 a tam za 110z3
polecam
tylko nie wysylaja do innych miast :(

SLAWEK
Debiutant ✽
Kontakt:

Post autor: SLAWEK » 24 mar 2005, 15:13

Dzieki wszystkim za informacje.
w Szczecinie najtanszy salofalk jest chyba w tzw.litewskich aptekach - na przeciw kina Pionier na al. Woj.Polskiego

Ambirka

Post autor: Ambirka » 07 kwie 2005, 13:44

SLAWEK pisze:Dzieki za info. Najlepsze jest to ?e lekarz nie moze sie zdecydowaa na co jestem konkretnie chory na CU lub CR, a ponoa jest to jeden z lepszych specjalistów w Szczecinie.
SLAWEK powiedz u jakiego lekarza leczysz sie w Szczecinie, te? jestem ze Szczecina i poszukuje specjalistów od CU dla mojej córki , bede wdzieczna za informacje.

Pozdrowienia

S?awek

Post autor: S?awek » 07 kwie 2005, 16:04

Ambirka pisze:
SLAWEK pisze:Dzieki za info. Najlepsze jest to ?e lekarz nie moze sie zdecydowaa na co jestem konkretnie chory na CU lub CR, a ponoa jest to jeden z lepszych specjalistów w Szczecinie.
SLAWEK powiedz u jakiego lekarza leczysz sie w Szczecinie, te? jestem ze Szczecina i poszukuje specjalistów od CU dla mojej córki , bede wdzieczna za informacje.

Pozdrowienia
Witam serdecznie!!
Ja dotychczas korzysta?em z " us?ug" doktor Wierzbickiej-Paczos ze szpitala przy ul. Unii Lubelskiej.Bezpo?rednio przyjmuje w Przychodni PrzyKlinicznej jw. Termin przyj?? jest straszny. Jak si? dzi? zarejestrujesz to przyjmnie Was za 4 miesi?ce :? :x . Poza tym s?ysza?em wiele dobrego o rodzine doktorostwa MARLICZ. Jest ojciec i syn . Który? z nich przyjmuje te? prywatnie na osiedlu Klonowica -Zawadzkiego. Jak chcesz to zapisz? nr. telefonu bo chyba jest na banerze. (mieszkam tam i to ?aden k?opot).Czasy s? okrutne, ale ?ycz? zdrowia i wytrwa?o?ci. Tu na tym forum spotkasz wyj?tkowych ludzi, którzy bezinteresownie pomagaj? sobie. B?dzie dobrze, my?l pozytywnie.... :)

SLAWEK
Debiutant ✽
Kontakt:

Post autor: SLAWEK » 07 kwie 2005, 17:41

Ambirka !!!!
Zdoby?em numer telefonu do rejestracji do Krzysztofa Marlicza -gabinet prywatny 487-21-22. Przyjmje na ul. Szafera 178 ?. Dojazd autobus nr.75, 53, 80.

mika
Debiutant ✽
Choroba: nie ustalono
Kontakt:

Post autor: mika » 08 kwie 2005, 19:02

Ambirko! Potwierdzam opini? S?awka. Profesor Marlicz i dr Wierzbicka-Paczos to prawdziwi specjali?ci od jelit.
W tej chwili mieszkam w Warszawie, ale kilka lat temu zosta?am zdiagnozowana i przywrócona do zycia w?a?nie w Klinice na Unii Lubelskiej. Podczas jednego z pobytów w klinice opiekowa?a si? mna równie? dr Anna Kowalska - równie mi?a i fachowa.
Pozdrawiam i ?ycze powodzenia.
mika

Ambirka1

Post autor: Ambirka1 » 11 kwie 2005, 09:58

Slawek dziekuje bardzo za wiadomosc o lekarzach od CU w Szczecinie i podanie kontaktu - napewno skorzystam, szkoda tylko ze tak dlugo trzeba czekac na wizyte, tak czy owak zorientuje sie, najwazniejsze ze wiem juz gdzie i do kogo bo najgorzej jak sie bladzi

mika tez dzieki za wiadomosc

pozdrowienia

Zablokowany

Wróć do „Inne”