Moje wyniki

Miejsce na interpretacje wszelkich wyników badań

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
Smonia...
Debiutant ✽
Choroba: osoba zainteresowana
województwo: opolskie
Kontakt:

Re: Moje wyniki

Post autor: Smonia... » 08 lip 2008, 22:55

Witam bardzo serdecznie troche już doszłam do siebie :wink:
Mam takie pytanie do Was czy w czasie kolonoskopi i po niej czy było Wam też cały czas niedobrze tzn. ciągło Was na wymioty albo wymiotowaliście?
Bo ja jak tylko podali mi leki przez wenflon najpierw zrobiło mi się bardzo słodko w ustach a potem zaczeła się akcja :wc: :wc2: czyli wymioty wymioty i jeszcze raz wymoty.
Dopiero nie dawno przestało mnie męczyć no i nawet nie udała się pyszna kolacja z Grzesiem ;/ :niepewny: Szkoda mi Go bo bardzo się stara żeby było dobrze a ja wszystko psuję... :glupek: :mur:
Cały czas chce mi się spać, dla mnie jest to nie normalne no bo ile można spać na dobę :?: :?: :?:
A moja psina chyba wie że coś się dzieje nie tak ze mną bo co położę się to ona zaraz przylatuje i kładzie się koło mnie albo na brzuchu moim tam gdzie mnie bol albo jak dzisiaj płakałam z bólu to ona leżała koło mnie i lizała moje łzy. Kochana psinka :roll: :przytul:
Jutro o 9 będę wiedziała wyniki i co dalej ze mną chcą robić.
Proszę trzymajcie kciuki żeby było w miare...
BO JA SIĘ STRASZNIE BOJĘ :!: :!: :!:
NIE MAM ZAWIELE SIŁY DO WALKI ZNOWU Z RACZKIEM NIEBORACZKIEM :zawstydzony: :wink: :boks: ALE SIĘ NIE PODDAM :!: :!: :!: Zobaczymy jutro co dalej.
Proszę odpiszcie mi jak możecie o tych wymiotach.
Smonia - MYSZKA - Monika - to jedna osoba ... ;)

Natalka
Weteran ✿
Choroba: CD
województwo: lubelskie
Kontakt:

Post autor: Natalka » 08 lip 2008, 23:01

Smonia... pisze:czy w czasie kolonoskopi i po niej czy było Wam też cały czas niedobrze tzn. ciągło Was na wymioty albo wymiotowaliście?
nie miałam takich akcji. Ale może to reakcja na te leki przeciwbólowe co Ci podali, jak piszesz że to po nich tak Ci się zrobiło :neutral:
Smonia... pisze:no bo ile można spać na dobę
jak byłam w podobnym stanie to większość doby przesypiałam.
Smonia... pisze:trzymajcie kciuki żeby było w miare...
nie ma sprawy :spoko:
Nie istnieją żadne określone potrawy, które zasadniczo wpływają na ciężkość przebiegu lub na rodzaj nawrotu choroby u wszystkich pacjentów.
poradnik żywieniowy Falka

Awatar użytkownika
Smonia...
Debiutant ✽
Kontakt:

Post autor: Smonia... » 08 lip 2008, 23:19

Dzięki za tak szybkie odpisy :wink:
Niestety nie pamiętam na dzień dzisiejszy co mi podali za leki p./bólowe napisze jutro bo Grześ pamięta ale poszedł z naszą psiną na spacer :razz:
No to ja idę dalej spać :razz:
Może jutro będzie lepiej no chyba że jutro to już wogóle będę spać nawet na stojąco :razz: :wink: :razz: :wink: no ale zawsze mogę jeszcze troszke wykorzystać Grzesia :* :wink: :razz: On ma ze mną ale jak mnie jeszcze nie zostawił to chyba mnie jeszcze troszke kocha :grin: :*

przepraszam że piszę jedno pod drugim ale nie wiem jak zrobić żeby edytować przepraszam

Witam środa 09.07.2008r

Kolonoskopia dobrze wyszła jestem szczęśliwa :roll: , ale jest jeszcze podejrzenie celiakii :shock: :o no i mojego nieszczęsnego raczka (białaczki – czyli powrót do tego z czym walczyłam 4 lata). :o :cry: :smutny: :cry: :smutny:

W poniedziałek mam jechać do Katowic do Kliniki Gastroenterologicznej.
Mają mi tam porobić badania w kierunku celiakii. ;/

Jestem już tym bardzo zmęczona.

Zaczynam się poddawać… :rip:

Nie chcę ale już nie mam siły. :placze:
Bardzo mi szkoda mojego Grzesia, widzę jak on to strasznie przeżywa. Co my zrobimy… :zalamany: :cry: :?: :?: :?:

Proszę pomóżcie mi bo ja już nie mogę nie mam już siły do walki już mam dosyć walki. :spam:

CAŁE ŻYCIE WALCZE ŻEBY ŻYĆ :!: :!: :!: :boks: :help: :boks: :help: :boks: :help:

JA JUŻ NAPRAWDE NIE MOGĘ :!: :!: :!: :cry: :cry: :cry: :rip: :mur: :zalamany:
BARDZO :miłość: :zakochany: KOCHAM MOJEGO GRZESIA I NIE CHCĘ GO ZOSTAWIAĆ SAMEGO ALE JA...
Siedzę i płaczę bo nie wiem co robić...
Ostatnio zmieniony 11 lip 2008, 21:43 przez Smonia..., łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
madziula
Aktywny ✽✽✽
Choroba: w trakcie diagnozy
województwo: -- poza Polską --
Kontakt:

Post autor: madziula » 09 lip 2008, 16:54

dobrze, ze kolonoskopia wyszla dobrze. czekaj na ostateczne wyniki i glowa do gory !! musi byc dobrze! Wazne, ze masz bliska osobe, ktora Cie wspiera.... trzymaj sie :przytul:
kokodżambo i do przodu
podejrzenie choroby Crohna

Natalka
Weteran ✿
Kontakt:

Post autor: Natalka » 09 lip 2008, 17:23

Smonia... pisze:nie wiem jak zrobić żeby edytować
w prawym górnym rogu posta jest przycisk "edytuj".
Smonia... pisze:Proszę pomóżcie mi
no niestety ja nie wiem, jak mogę Ci pomóc :smutny: mogę jedynie powtórzyć to co madziula i że będę trzymać kciuki, żeby było o.k.
na pewno masz jeszcze trochę siły :wink: skoro tyle już wytrzymałaś, to teraz się przecież nie poddasz :przytul:
Nie istnieją żadne określone potrawy, które zasadniczo wpływają na ciężkość przebiegu lub na rodzaj nawrotu choroby u wszystkich pacjentów.
poradnik żywieniowy Falka

Awatar użytkownika
doelli
Aktywny ✽✽✽
województwo: podkarpackie
Kontakt:

Post autor: doelli » 09 lip 2008, 17:59

Wyniki kolonoskopii już masz, są dobre, to cieszy.
Miejmy nadzieję, że lekarze znając Twoją przeszłość, chcą sprawdzić tylko tę drugą ewentualność, masz niedobory żelaza i niską hemoglobinę, jesteś z jakiegoś powodu osłabiona, więc nie mając jasnej przyczyny, sprawdzają inne wątki...
Jesteś dzielną kobietą, podziwiam Cię za wolę walki i tak trzymaj...Ty sama wiesz,że nie warto się poddawać... :wink:
doelli
Jak dobrze, że jesteście!

Awatar użytkownika
Smonia...
Debiutant ✽
Kontakt:

Post autor: Smonia... » 09 lip 2008, 18:24

Dzięki dziewczyny za to że jesteście i chić tak naprawde się nie znamy to wiem że mam w Was oparcie cokolwiek by się nie działo :roll:
DZIĘKUJĘ :flowers:
Ja poprostu tak naprawde boję się jednej diagnozy raczka nieboraczka :mad: :evil:
Celiakia jest chorobą z którą można żyć troszke inaczej niż do tej pory ale można żyć :wink:
A co do raczka to już troszke gorzej jakie będę miała szanse na wyzdrowienie na życie :?: :?: :?:
A po za tym w końcu chcę sie obronić i mieć już tego magistra :razz: a jak narazie musiałam to ciągle odsuwać na dalsze miejsce bo coś jest ciągle ważniejszego :mad: :wink:

Awatar użytkownika
Smonia...
Debiutant ✽
Kontakt:

Post autor: Smonia... » 11 lip 2008, 18:04

Witam wszystkich :wink:
We wtorek jadę do kliniki gastroenterologicznej w Katowicach.
Trochę się boję ale to jest jedyne wyjście i rozwiązanie z całej tej sytuacjii będę tam też miiała zrobione badania na raczka... :cry: :smutny:
Lekarze podejrzewają Celiakie :smutny: ale czy ta choroba nie powinna objawić się w dzieciństwie skoro to ona :?: :?: :?:
No zobaczymy już mi wszystko jedno byle by już była postawiona diagnoza i zaczęta leczona bo coraz słabsza się robie :smutny:
W czoraj i dziś do południa cały czas wymiotowałam i miałam biegunke (wodnistą) no ale już mi troche przeszło.
Odezwę się jutro teraz idę się położyćbo kręci mi się w głowie

Witaj Maju dziękuję za propozycje odwiedzenia mnie w szpitalu bardzo chętnie bym poznała kogoś z forum i miała oparcie w kimś jeszcze podaję swój numer tel. 603276127 jeżeli możesz to podaj mi też swój to zadzwonię do Ciebie jak już będę w Katowicach :wink: :roll:

Natalka
Weteran ✿
Kontakt:

Post autor: Natalka » 11 lip 2008, 21:18

Smonia... pisze:Lekarze podejrzewają Celiakie :smutny: ale czy ta choroba nie powinna objawić się w dzieciństwie skoro to ona
najczęściej pojawia się między 6 miesiącem a 3 rokiem życia, ale może się ujawnić też w dojrzałym wieku.
jakbyś chciała dowiedzieć się więcej o tej chorobie to tu jest www.celiakia.pl

trzymam kciuki żeby Ci szybko postawili diagnozę, zaczęli leczyć no i najlepiej żeby to było coś co da się wyleczyć :]

Awatar użytkownika
Smonia...
Debiutant ✽
Kontakt:

Post autor: Smonia... » 11 lip 2008, 21:35

Dzięki Słońce :wink:
Teraz tak mi dobrze jest Grześi wogóle spokój cisza no i nic mnie nie boli ani nie dokucza.
Tak mi dobrze :roll: :lol: :brawo:

:miłość: :miłość:

Awatar użytkownika
doelli
Aktywny ✽✽✽
Kontakt:

Post autor: doelli » 11 lip 2008, 22:04

Odpocznij przez weekend, staraj się wyeliminować z diety gluten, powinno, to choć troszeczkę poprawić komfort życia, jeżeli sprawdzi się suspecto, taka dieta nie zaszkodzi, a może pomóc... Twój Grześ będzie mógł doszkolić się w tym kierunku i coś bezglutenowego Ci upitrasić... :wink:
doelli

Awatar użytkownika
Smonia...
Debiutant ✽
Kontakt:

Post autor: Smonia... » 11 lip 2008, 22:54

Witaj Doeli niestety albo i stety mam jeść normalnie wszystko bo jak będę miała testy a nie będę jeść glutenu to wyjdą zafałszowane a my tego już nie chcemy. A co do Grzesia to zrobił mi na kolację pyszną pizze zs szpinakiem :eat: - nie nawidzę szpinaku ale na pizzy jest ok. Kochany jest prawda :serce: MÓJ "ANIOŁ STRÓŻ" :aniolek2:
:miłość: :* DOBRZE MI :)

Awatar użytkownika
doelli
Aktywny ✽✽✽
Kontakt:

Post autor: doelli » 12 lip 2008, 10:14

Smonia...,
:miłość: :* DOBRZE MI :)
nic dodać nic ująć...
miłego weekendu!
:serce: :miłość: :serce:
doelli

Awatar użytkownika
Smonia...
Debiutant ✽
Kontakt:

Post autor: Smonia... » 12 lip 2008, 18:10

Witam wszystkich :roll:
No i dzisiaj znowu nie za dobrze się czuję :smutny:
Wstałam niedawno :spac: bo ok 16:00 :wink:
Grześ tylko przychodził i zaglądał czy jeszcze żyję :razz: :aniolek2:
Ale długo wczoraj nie mogliśmy zasnąć a potem jak już nam się udało to mój organizm zaczął szaleć no i spanie było takie na jedno oko.
W życiu tak długo nie spałam :wink: :razz: :roll:
Moja psinka przychodziła kilka razy żebym się z nią bawiła to tylko Grześ przychodził i wyciągał ją z łóżka i tłumaczył jak małemu dziecku że ja śpięi żeby mnie nie budziła :razz: :roll: :razz: :wink: - szkoda że nie potrafię wrzucać tu na forum zdjęć jakoś mi nie wychodzi bo bym dała naszej "trójcy" :razz: Nukunia :* - nasz psinka jest ze schroniska mamy ją nie cały rok ale dwa razy zdązyła już uratować mi życie... :wink:
Bardzo ją kocham jest członkiem naszej rodziny jest kimś ważnym. :wink: :* :wink: :zakochany: :wink:

Awatar użytkownika
Smonia...
Debiutant ✽
Kontakt:

Post autor: Smonia... » 14 lip 2008, 20:16

Smonia... pisze:Witam wszystkich :roll:
No i dzisiaj znowu nie za dobrze się czuję :smutny:
Wstałam niedawno :spac: bo ok 16:00 :wink:
Grześ tylko przychodził i zaglądał czy jeszcze żyję :razz: :aniolek2:
Ale długo wczoraj nie mogliśmy zasnąć a potem jak już nam się udało to mój organizm zaczął szaleć no i spanie było takie na jedno oko.
W życiu tak długo nie spałam :wink: :razz: :roll:
Moja psinka przychodziła kilka razy żebym się z nią bawiła to tylko Grześ przychodził i wyciągał ją z łóżka i tłumaczył jak małemu dziecku że ja śpięi żeby mnie nie budziła :razz: :roll: :razz: :wink: - szkoda że nie potrafię wrzucać tu na forum zdjęć jakoś mi nie wychodzi bo bym dała naszej "trójcy" :razz: Nukunia :* - nasz psinka jest ze schroniska mamy ją nie cały rok ale dwa razy zdązyła już uratować mi życie... :wink:
Bardzo ją kocham jest członkiem naszej rodziny jest kimś ważnym. :wink: :* :wink: :zakochany: :wink:

Poniedziałek 14.07.08r.
Jutro miałam jechać do Katowic do szpitala ale nie jadę bo nie ma miejsca. :o
Z jednej strony fajnie ale z drugiej nie, bo już naprawde chciałabym mieć postawioną diagnoze i leczyć się na tą właściwą chorobę bo już nie mogę.
Najbliższy termin na przyjęcie mnie do szpitala jest mniej więcej za 3 miesiące :o :wow: :shock: :doh: :zdziwko: śmiechu warte ROTFL ROTFL przecież za ten czas to można wykorkować. :rip: :aniolek: No chyba że stan jeszcze się pogorszy to może szybciej mnie przyjmą... Szkoda słów... :dobani: :doh:
STWIERDZAM FAKT, ŻEBY W POLSCE CHOROWAĆ TRZEBA MIEĆ STALOWE NERWY I KOŃSKIE ZDROWIE :!: :!: :!: :wink: :mad: :wink: :...: :wink:
Proszę podpowiedzcie mi co mam robić bo nie wiem, :cry: jutro mam iść do mojej pani doktor pierwszego kontaktu i ona będzie jeszcze coś załatwiać...
Ale ja naprawde fatalnie się czuję, i nie wiem co mam z tym robić :!: :!: :!:

Zablokowany

Wróć do „Interpretacja wyników”