Biorezonans

Wyjaśnienia dotyczące badań diagnostycznych i przygotowanie do nich

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
toczka
Początkujący ✽✽
Choroba: CU
województwo: śląskie

Re: Biorezonans

Post autor: toczka » 12 kwie 2012, 15:16

juz w jakims temacie pisalam o swoim biorezonansie, wg ktorego powinnam wachac kwiatki od dołu. Wiekszosc przypadlosci, ktore mi tam wyszly przebadalam laboratoryjnie i zadne sie nie potwierdzilo. Dlatego badz ostrozny i jezeli mozesz przebadaj sie bardziej fachowo :)
Na końcu jest zawsze dobrze. A jeśli nie jest dobrze, to znaczy, że to nie jest jeszcze koniec...

Nobody expects the Spanish Inquisition!

Awatar użytkownika
maggie0278
Mistrzunio ❃❃❃
Choroba: CU u rodzica
województwo: wielkopolskie
Kontakt:

Re: Biorezonans

Post autor: maggie0278 » 13 kwie 2012, 23:50

Tak jak toczka zaliczyłyśmy z KlaudIą przygodę z biorezonansem, typu MORA (pisałam już gdzieś).
Coś tam się potwierdziło, że chore są jelita ale dodatkowo tyle rzeczy wyszło...jak u toczki.
"Leczenie" ziołami, injelami homeopatycznymi z wykorzystaniem biorezonsnsu nie dały żadnego rezultatu.
Na pewno nie pomogły. A czy zaszkodziły ? Hmm....w trakcie kuracji nastąpiło pogorszenie. Było na serio źle.
Entetogrfia wykazała.pogrubione i poszerzone ściany jelita.....cienkiego, co przy CU dało nam zmianę diagnozy na CD.
A pani dr od biorezonansu zapewniała mnie, że bez względu na to czy córka ma CU czy CD to nadal będzie leczona.... Oczywiście nic takiego już więcej się nie odbyło.
Aktualnie : Pentasa 1x2gr, Imuran obniżono do 50mg z uwagi na podwyższony poziom thioguaniny, Biopron 9 2x1, Omega-3, Calperos+Vit.D3
Czopki Salofalk, wlewy z Pentasy, wlewy z Corhydronu, Budenofalk Foam, Cyklosporyna -leki, które w ogóle nie pomogły :(
Włączono Infliksymab, który nie zaindukował remisji :(
Humira od września 2012r do maja 2013. REMISJA!
dodatkowo Astma Oskrzelowa (Alvesco, Zafiron, Ventolin)

Zablokowany

Wróć do „Diagnostyka”