Strona 1 z 1

biopsja ssąca jelita

: 08 maja 2012, 08:35
autor: emi306
Mam pytanie, czy w mswia można zrobić biopsję ssącą jelita cienkiego kapsułą ssącą Crosby'ego? Jeśli nie, to gdzie ewentualnie szukać?

Re: biopsja ssąca jelita

: 09 maja 2012, 19:34
autor: Baby
emi306 pisze:Mam pytanie, czy w mswia można zrobić biopsję ssącą jelita cienkiego kapsułą ssącą Crosby'ego? Jeśli nie, to gdzie ewentualnie szukać?
Emi przecież zdecydowałaś się na enteroskopię dwubalonową :) Wiem z innego forum ;) Ja nie spotkałam się aby to badanie o którym piszesz gdzieś robili. Gdzie będziesz miała enteroskopię? W ramach NFZ czy prywatnie? Ja miałam od góry i uważam że to najlepsze i najdokładniejsze badanie. Dzięki niemu mnie zdiagnozowano.

Re: biopsja ssąca jelita

: 10 maja 2012, 08:13
autor: emi306
Tak, tylko najpierw było pytanie, a potem decyzja :wink: Już mam dosyć szarpania się, idę i koniec, może wreszcie wyjaśni się dlaczego nie zostaje we mnie ani gram tłuszczu, nic nie przyswajam. Mam nadzieję, że to badanie rozświetli sprawę. Wiem, że moje niezdecydowanie jest trochę głupie, ale miałam trochę przejść i stąd moje obawy. Staram się z tym walczyć ale nie zawsze się udaje. Trzymaj za mnie kciuki :roll:
p.s. badanie w mswia od góry

Re: biopsja ssąca jelita

: 10 maja 2012, 09:54
autor: Baby
emi306, A kiedy, chętnie Cię odwiedzę jak zdrowie pozwoli.