kolonoskopia

Wyjaśnienia dotyczące badań diagnostycznych i przygotowanie do nich

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
whysoserious
Debiutant ✽
Choroba: niesklasyfikowane NZJ
województwo: świętokrzyskie

kolonoskopia

Post autor: whysoserious » 13 lip 2012, 08:58

Witajcie na wstępie wszyscy:)
Mam nadzieje ze troche mnie uspokoicie.
Otóż 3 dni temu mialem wykonywana kolonoskopie bez znieczulenia. Samo badanie w ogole mnie nie bolalo. Następnego dnia jednak dostalem biegunki (niczym po fortransie). W sumie wodnisty stolec (a raczej sluzowaty) oddaje do dzis....
Bylem u lekarza ale powiedzial ze to nic zlego i to ustanie. Ja jednak jestem zaniepokojony bardzo.
Czy moglo dojsc do uszkodzenia jelita? Jakie są objawy? Czy tez tak niektorzy z Was mieli? Trafilem tutaj w koncu bo w google pod haslem przebicie jelit itp nic nie moge znalezc. Proszę Was Moi Drodzy o szybką odpowiedz.
Pozdrawiam serdecznie i duzo zdrowia zycze Wam.

Awatar użytkownika
obyty.z.cu
Doradca CU
Choroba: CU
województwo: wielkopolskie

Re: kolonoskopia

Post autor: obyty.z.cu » 13 lip 2012, 10:03

whysoserious pisze:Otóż 3 dni temu mialem wykonywana kolonoskopie bez znieczulenia. Samo badanie w ogole mnie nie bolalo. Następnego dnia jednak dostalem biegunki (niczym po fortransie). W sumie wodnisty stolec (a raczej sluzowaty) oddaje do dzis....
Bylem u lekarza ale powiedzial ze to nic zlego i to ustanie.
zgadza się.oczyścisz się i będzie ok.
Z drugiej strony nic nie piszesz skąd wzięła się ta kolonka i jakie jej wyniki,więc trochę bez sensu pytać nas co z jelitami :wink:
„Przytulanie jest zdrowe. Wspomaga system immunologiczny, utrzymuje człowieka w dobrym zdrowiu, leczy depresje, redukuje stres, przywołuje sen, odmładza, orzeźwia, nie ma przykrych skutków ubocznych, jest więc po prostu cudownym lekiem ..."Każda droga zaczyna się od pierwszego kroku" . https://senmaluszka.pl

whysoserious
Debiutant ✽
Choroba: niesklasyfikowane NZJ
województwo: świętokrzyskie

kolonoskopia

Post autor: whysoserious » 13 lip 2012, 10:24

Dzieki za odpowiedz:D

Hmm wynik? Zmiany zapalne, nieswoiste, pobrano do hist-pata wycinek. Okaże sie za tydzien, i pewnie nadal pozostanie nieswoiste, bo to już moja 2 kolonka w przeciągu ostatniego pól roku, dalem sobie wykonać z racji tego ze trafilem na fantastycznego lekarza, ktory powiedzial ze wolalby sam pobrac wycinek (lekarz przed nim to byl czysty konował).

Awatar użytkownika
obyty.z.cu
Doradca CU
Choroba: CU
województwo: wielkopolskie

Re: kolonoskopia

Post autor: obyty.z.cu » 13 lip 2012, 10:29

whysoserious pisze:Hmm wynik? Zmiany zapalne, nieswoiste, pobrano do hist-pata wycinek
więc i tu jest odpowiedz.
Badanie "przeczyściło" jelito, i będzie się ono oczyszczać pewnie kilka dni,to normalne,
a że były zmiany zapalne więc i stąd ten śluz.
Inna sprawa to leczenie tego stanu zapalnego.
„Przytulanie jest zdrowe. Wspomaga system immunologiczny, utrzymuje człowieka w dobrym zdrowiu, leczy depresje, redukuje stres, przywołuje sen, odmładza, orzeźwia, nie ma przykrych skutków ubocznych, jest więc po prostu cudownym lekiem ..."Każda droga zaczyna się od pierwszego kroku" . https://senmaluszka.pl

Zablokowany

Wróć do „Diagnostyka”