Kolonoskopia/ Słupsk/ Salus

Wyjaśnienia dotyczące badań diagnostycznych i przygotowanie do nich

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
kasieek99
Aktywny ✽✽✽
Choroba: IBS
województwo: pomorskie
Kontakt:

Re: Kolonoskopia/ Słupsk/ Salus

Post autor: kasieek99 » 05 maja 2009, 14:59

Najlepiej zadzwonic i zapytac :)

NZOZ "Centrum Zdrowia SALUS"

76-200 Słupsk, ul. Zielona 8

tel. (+48 059) 848 90 00
fax: (+48 059) 848 90 57

e-mail: klinika@salus.com.pl
"Życie dając jednocześnie też odbiera każdemu..."

edka01
Debiutant ✽
Choroba: inna choroba jelita

Kolonoskopia

Post autor: edka01 » 18 mar 2010, 19:55

Witam:)
Właśnie dwie godziny temu miałam robione badanie kolonoskopijne w Salusie. Może nie uwierzycie,ale jestem bardzo rozżalona i zawiedziona. Zostałam potraktowana przez lekarza jak śmieć i intruz,pomimo,ze badanie było robione prywatnie i zapłaciłam nie małe pieniądze. O znieczuleniu nie było nawet mowy,a jak zaczęłam pojękiwac i trzęść sie z z bólu wykrzyczał,ze w takich warunkach on nie może pracować i zaraz zakończy badanie. Był bardzo niedostępny,opryskliwy, zły i delikatnie mówiąc bardzo nieuprzejmy. Po zakończonym badaniu nie można było uzyskać żadnych informacji na temat stanu mojego zdrowia,tylko wręczył karteczkę z wynikiem i informacją z dalszym postępowaniem po badaniu. Całą drogę do domu roniłam łzy,bo przecież zwierzę się tak nie traktuje,a co dopiero człowieka,który nic złego panu lekarzowi nie zrobił. Mam ogromny żal,jestem bardzo rozczarowana,bo nie dość,ze zapewniano mnie o dożylnym znieczuleniu-NIESTETY TAKIEGO ANI ŻADNEGO NIE OTRZYMAŁAM, a na prośbe podania znieczulenia lekarz odpowiedział,ze trzeba było iśc do szpitala,to na dodatek na moja reakcję na ból straszył,ze przerwie badanie,bo go rozpraszam.A przecież tyle dobrych opinii tu przeczytałam,dzięki którym zdecydowałam sie właśnie na tą przychodnie.Jednak okazało się,ze przyjechałam tu po to,aby ktoś mógł sie wyżyć i to jeszcze za moje pieniądze!!!! MASAKRA!!!!!!

Awatar użytkownika
sztaba
Aktywny ✽✽✽
Choroba: CU
miasto: Słupsk
Kontakt:

Post autor: sztaba » 13 kwie 2010, 13:55

Co prawda nie o kolonoskopii, ale o Salusie... Nie rejestrują (w ramach NFZ) do poradni proktologicznej. Mają kontrakt do końca półrocza i nie wiadomo czy będzie przedłużony.

Szatkowska
Debiutant ✽
Choroba: CD
Kontakt:

Post autor: Szatkowska » 20 kwie 2010, 17:49

Witam,nie radziłabym robić w Salusie ,ponieważ robią niedokładnie i bez znieczulenia
Jania

Zablokowany

Wróć do „Diagnostyka”