Dobry gastrolog we Wroclawiu

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
goniusia
Aktywny ✽✽✽
Choroba: CU
województwo: dolnośląskie

Re: Dobry gastrolog we Wroclawiu

Post autor: goniusia » 15 paź 2007, 12:27

Chyba Błacht.Ja polecam również dr.Lewerę.Przyjmuje w Euromedicarze

Bubi
Debiutant ✽
Kontakt:

Post autor: Bubi » 31 paź 2007, 10:35

Cześć.

Mam pytanie na temat doktora Leszka Paradowskiego. Chciałem się dowiedzieć gdzie przyjmuje, i czy można iść prywatnie, a jak tak to ile mniej wiecej sie czeka na wizyte.
Czy jeśli już się dostane to zrobić sobie wcześniej kolono i inne badania czy nie (mialem robione jakis rok temu).

Btw. może jest jakiś dobry psycholog we wrocławiu???

Awatar użytkownika
madziula
Aktywny ✽✽✽
Choroba: w trakcie diagnozy
województwo: -- poza Polską --
Kontakt:

Post autor: madziula » 31 paź 2007, 17:55

czesc. nie wiem jak jest teraz, bo ja ostatnio bylam u niego pod koniec czerwca i musze sie niedlugo wybrac, ale dotad przyjmowal na Kwiskiej. proponuje zadzwonic: 601580824 i zapytac. przyjmuje prywatnie, czeka sie ok.tygodnia. mysle, ze nie musisz robic badan, to on moze zlecic, ale tez mozesz sie go o to zapytac. pozdrawiam
kokodżambo i do przodu
podejrzenie choroby Crohna

Bubi
Debiutant ✽
Kontakt:

Post autor: Bubi » 31 paź 2007, 23:24

dzięki za telefon :D. Możesz mi jeszcze tylko powiedzieć czy to jest bezpośredni czy do rejestracji???

Awatar użytkownika
madziula
Aktywny ✽✽✽
Kontakt:

Post autor: madziula » 01 lis 2007, 00:35

z tego co pamietam, to bezposredni :)
kokodżambo i do przodu

Bubi
Debiutant ✽
Kontakt:

Post autor: Bubi » 03 lis 2007, 18:02

to w konkretnych godzinach dzwonić czy jak zadzwonię po południu po prostu to będzie dobrze???

Awatar użytkownika
madziula
Aktywny ✽✽✽
Kontakt:

Post autor: madziula » 06 lis 2007, 18:41

po poludniu. ja dzis dzwonilam ok.17.
kokodżambo i do przodu

owsik87
Debiutant ✽
Choroba: CD
Kontakt:

Post autor: owsik87 » 19 lis 2007, 23:29

kurde szpitala na koszarowej nie polecam lezalam miesiac robili mi rozne badania,ale Crohna nie wynalzli a dr. Konrad Le?niakowski nie bede na forum sie wypowiadac ale nie radze isc do niego.bardzo dobrym lekarzem jest dr.Cader on jedyny podejrzewał moja chorobe ale niestey przyjmuje tylko prywatnie.ja chodze do przychodni na Dobrzynska do dr.wierzbickiego nie wiem czy dobrze leczy ale ja jak nazrazie nie narzekam
pozdrawiam
trzeba byc twardym jak budyń a nie mietkim jak kisiel;p

Wyderka
Początkujący ✽✽

Post autor: Wyderka » 20 lis 2007, 20:50

Czesc.
Może to dla stałych "forumowiczów" :roll: nieistotne, ale dla początkujących (takich jak ja :mrgreen: ) może być ważne. Tj. prof. Paradowski przyjmuje teraz na Kwiskiej (rejestracja od 18 do 20 pon-pt) a przyjmuje w weekendy, a jego oddział i klinika zostały przeniesione do nowego szpitala klinicznego na Borowska 123 (jeśli chodzi o warunki to w porównaniu z Kamińskiego - inna planeta :roll: :) ).
Dzięki temu postowi tuż po operacji w czerwcu (podejrzenie wyrostka, ale chirurga zdziwiła mała niespodzianka ->wyrostek miał się dobrze ale jelitka nie :mrgreen: ) trafiłam do Paradowskiego i jestem zadowolona. Widać że jest osobą która nie traktuje pacjenta jako zło konieczne i stara się naprawdę pomóc. Od razu wziął mnie na oddział i wykonał wszystkie badania aby potwierdzić diagnozę-Crohn.
Pozdrawiam
Stan: :D normalność :D
Leki: brak :D
Lekarz: prof. Paradowski

Awatar użytkownika
jaryszek
Aktywny ✽✽✽
Kontakt:

Post autor: jaryszek » 21 lis 2007, 09:13

Tak, Paradowski tez mi sie wydaje dobrym czlowiekiem :) Z tym ze ten nowy szpital - to masakra. Brakuje mu klimatu, jest tam zimno, przytlacza , ludzie maja mniejszy kontakt ze soba niz w szpitalu na ul. Poniatowskiego, sa tak jakby "pozamykani" w salach. I jak tu znalezc sobie dziewczyne w takich warunkach ? :P Na dodatek toalety sa bez pólek, tak tak, na oddziale gastroenterologii nie pomyslelli o tym :O I jak tu pobierac stolec na badanie ? Raz sie zabawialem w wedkarza i lowienie czarnych rybek :lol: Prysznice nie maja zadnego ogrodzenia, sa jakby w dolku co wg mnie w przyszlosci przyniesie zalanie lazienek. Jak dla mnie ten nowy szpital wcale nie jest jakis rewelacyjny, moze to przez to ze buduja go juz od ladnych kilkudziesieciu lat, a wiec jest to bardzo stary projekt :) Pozdrawiam
Chroba:CU, Stan:zaostrzenie Leki: Asamax 500mg(3x2), Metypred 32mg, Calperos 1000mg,azathrioprine 50mg(1x2),Waga/Wzrost:50/171 Brak typowej remisji od 4 lat /Jestem pacjentem prof. Paradowskiego we Wrocławiu.

Co nas nie zabije, to nas wzmocni...

Awatar użytkownika
madziula
Aktywny ✽✽✽
Kontakt:

Post autor: madziula » 21 lis 2007, 15:55

ojj, ja tam na poczatku stycznia zawitam... ale jak tam bylam u lekarza na urologii, to szpital bardzo sympatyczny sie wydawal, acz z brakiem polek w kibelkach to chyba przesadzili... :)
kokodżambo i do przodu

Wyderka
Początkujący ✽✽

Post autor: Wyderka » 21 lis 2007, 16:49

osobiście mam porównanie ze szpitalem na Kaminskiego i uważam że jest niebo a ziemia, tam są dwie łazienko-wc na cały oddział jeden męski drugi damski bez zamknięcia i ciągle faceci "błądzili" i pakowali się do damskiej :neutral:. Fakt na Borowskiej są niedociągnięcia (głównie łazienki fakt, ale na każdą sale jest osobna) jeszcze są, ale to podobno mają dopracować. Jeśli chodzi o "pozamykanie" w salach to ja tego nie odczułam, zawsze można było poplotkować na sali TV :mrgreen:.

Awatar użytkownika
jaryszek
Aktywny ✽✽✽
Kontakt:

Post autor: jaryszek » 21 lis 2007, 18:27

Wyderka pisze:osobiście mam porównanie ze szpitalem na Kaminskiego i uważam że jest niebo a ziemia, tam są dwie łazienko-wc na cały oddział jeden męski drugi damski bez zamknięcia i ciągle faceci "błądzili" i pakowali się do damskiej :neutral:. Fakt na Borowskiej są niedociągnięcia (głównie łazienki fakt, ale na każdą sale jest osobna) jeszcze są, ale to podobno mają dopracować. Jeśli chodzi o "pozamykanie" w salach to ja tego nie odczułam, zawsze można było poplotkować na sali TV :mrgreen:.
No, sa gusta i gusciki :P
Chroba:CU, Stan:zaostrzenie Leki: Asamax 500mg(3x2), Metypred 32mg, Calperos 1000mg,azathrioprine 50mg(1x2),Waga/Wzrost:50/171 Brak typowej remisji od 4 lat /Jestem pacjentem prof. Paradowskiego we Wrocławiu.

Co nas nie zabije, to nas wzmocni...

Wyderka
Początkujący ✽✽

Post autor: Wyderka » 22 lis 2007, 17:35

jaryszek pisze: No, sa gusta i gusciki :P
nio oczywiście, to nie podlega dyskusji :wink:

kasiachlo
Debiutant ✽
Kontakt:

Post autor: kasiachlo » 28 lis 2007, 09:44

Witam, a ja mam pytanie o poradnię gastroenterologiczną przy szpitalu na Borowskiej: jacy lekarze tam przyjmuje i jakie są terminy?
Pozdrawiam

ODPOWIEDZ

Wróć do „dolnośląskie”