Dobry gastrolog we Wroclawiu

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Joasia55
Debiutant ✽
Choroba: osoba zainteresowana
województwo: łódzkie

Re: Dobry gastrolog we Wroclawiu

Post autor: Joasia55 » 15 kwie 2008, 18:00

Bardzo Ci dziękuje za odpowiedż. Wiem jakie są bóle przy jelicie. Nie poddaj się tylko wierzę , że wszystko bedzie wporządku.:))

Pozdrawiam serdecznie :)

Awatar użytkownika
Karolinita
Debiutant ✽
Choroba: CU
województwo: dolnośląskie
Kontakt:

Post autor: Karolinita » 31 maja 2008, 11:39

Ja również leczę sie u Prof. oaradowskiego we Wrocławiu. Od kilku dni biorę Azathioprine 1/1/1. Jeśli za 4 tygodnie mi nie przejdzie to położę się u niego na oddziale na Borowskiej. Cholera, modlę się aby nastapiła poprawa :cry:
P.S. dziękuje Bogu, że znalazłam to Wasze forum. dzięki niemu czuję sie zdrowsza chociaż psychicznie :roll:
CU- how to live with You or leave You?
165cm/65kg/przyjmuję3*1azathioprine/salofalk500 3*2/metronidazol 3*1/czopki salofalk/Leczę się u prof.Paradowskiego we Wrocławiu/obecnie stan zaostrzenia choroby

yukoz
Debiutant ✽

Post autor: yukoz » 07 wrz 2008, 08:50

Szukam obecnie jakiegoś lekarza we Wro, bo chcę porobić wszystkie badania i ogólnie porozmawiać. Byłem w Endomedzie, nie pamiętam jak się pani lekarka nazywała, ale totalna tragedia. Przepisała mi sterydy, które nie wystarczyły nawet do końca (musiałem załatwiać prywatnie recepte), nie dała mi ŻADNEJ osłony na brzuch (lekarz rodzinny jak to usłyszał to myślałem że mu oczy wyjdą z orbit), totalnie olała wszystko, nie poinformowała mnie o żadnych skutkach ubocznych, nie powiedziała kompletnie nic o dalszym dawkowaniu, nie wspomniała że nie moge nagle odstawic sterydow od tak (co jest cholernei wazne, bo moze nie wszyscy czytają ulotki), brak słów :|

vagabun1
Debiutant ✽
Choroba: CD

Post autor: vagabun1 » 15 paź 2008, 15:58

Zaliczyłem Salomona - tylko kasa (100zł)- wiedzą jeszcze się nie pochwalił, dał pakiet leków na miesiąc za 400 zl na kilka chorób jednocześnie - bo coś zapewne pomoże ale akurat nie pomogło. Jak wcześniej pisano zalecam jakiegoś lekarza przy klinice bo często przy kolono coś wyskakuję i w szpitalu od razu to usuwają, pobierają itp. np. w wojskowym termin do badań miesiąc na skierowanie . Endomed diagnozuje w odległych terminach 4 miesiące na skierowanie. Idę do Paradowskiego, ze słów znajomych rzeczowy i potrafi słuchać. Zobaczymy.
Krzysiek - choroba ucichła - leki tylko prewencyjnie

sylwikk
Debiutant ✽

Post autor: sylwikk » 22 paź 2008, 12:59

Ja obecnie leczę się w Świdnicy (troszkę daleko ale spokojnie jadę z Wrocławia) u doktora Zająca. Koszt wizyty 80zł. Pan jest ordynatorem w tamtejszym szpitalu "Latawcu". Wyciągnoł mnie dość szybko i bez większych skutków ubocznych z ostrego stanu. Jestem zadowolona, nic nie ukrywa, wali prawdę prosto z mostu i co najważniejsze moim zdaniem zna się na tego typu chorobach i spotklał się z nimi. Moi poprzedni lekarze orientowali sie jedynie teoretycznie i jakoś im nie wychodziło.

suhhar
Debiutant ✽
Choroba: nie ustalono
Kontakt:

Post autor: suhhar » 20 sty 2009, 19:36

ja wlasnie wrocilem z 4 wsk we wroclawiu oddzial gastroenterologii i powiem wam ze wielka :cenzura: *** Trafilem tam ze skierowania od dr Rozciechy gdzie bylem u niego prywatnie zrbili usg kolonoskopie i nic jak zwykle nie wyszlo i po 8 dniach mnie wypisali. Jesli chodzi o lekarzy to totalna olewka no i sam ordynator to lekki cham jak sie okazalo nie bede tutaj rzucal nazwiskami ale ja nie polecam tego oddzialu mimo tego ze jest dobrze wyposazony i jest dobra opieka pielegniarska. Znacie DOBREGO gastroenterologa we wrocku ? ktory potrafi cos zdiagnozowac a nie udawac ze sie chce a nie mozna.
...marzenia...zdrowym być, mieć za co żyć, mieć dach nad głowa, modlić z bliską się osobą...

Pola 1974
Debiutant ✽

Post autor: Pola 1974 » 17 mar 2009, 10:53

Witam !
jestem na forum nowa ale z choroba zaprawiona w boju od 15 lat...
Od samego początku leczyłam się w klinice na Poniatowskiego teraz przeniesiona na Borowską (hotel a nie szpital :wink: ) ogólnie to pobytów bedzie ze 25
Polecam wszystkim prof Paradowskiego i dr Bartnik(chętnie namiary podam na priw) anioły nie ludzie. Profesor sam konkret! wie jak pomóc i nie eksperymentuje dzięki niemu przeszłam z encortonu na azatiophryne i jest lepiej! Dr Bartnik jak druga mama, jestem pod jej skrzydłami od 15 lat i wiem,że dobrze trafiłam, dwa razy ocaliła mi życie (ostra sepsa oczywiście dzięki CU i sterydom)
Bardzo chętnie podzielę eis z Wami namiarami!
3majcie sie1

kolka
Debiutant ✽
Choroba: CD u partnera

Post autor: kolka » 20 maja 2009, 16:27

Witam serdecznie!
Jestem nowa na forum .Razem z mężem zmagamy się z "kronem" od kilku miesięcy .Na czerwiec mamy skierowanie do kliniki na borowską od prof Parzadowskiego.Chciałam zapytać się czy oprucz prof.jest ktoś godny polecenia z lekarzy we Wrocku?????????

Renusia
Początkujący ✽✽
województwo: -- poza Polską --
Kontakt:

Post autor: Renusia » 30 maja 2009, 02:41

Polecam dr Radosława Kępińskiego. Podczas mego pobytu w klinice (jeszcze na Poniatowskiego), był moim lekarzem prowadzącym. A czy w pracuje obecnie w klinice na Borowskiej - niestety nie wiem.
Pozdrawiam.
Renusia

kolka
Debiutant ✽

Post autor: kolka » 01 cze 2009, 15:33

Dzięki Renusia za odpowiedz.Puki co mamy prof.Paradowskiego i jest ok.Ale dobrze wiedzieć ,gdzie i u kogo można szukać pomocy.Mam nadzieje ,że na Borowskiej jest naprawde fachowa opieka i w miare dobre warunki."Termin "zgłoszenia się zbliża się nieubłagalnie!!!!!
Mam nadzieje ,że będzie dobrze...

pozdrawiam KOLKA

Renusia
Początkujący ✽✽
województwo: -- poza Polską --
Kontakt:

Post autor: Renusia » 02 cze 2009, 01:58

Ja też się leczyłam u prof. Paradowskiego, ale właśnie bezpośrednio na oddziale szpitalnym opiekował się mną właśnie dr Kępiński. A prof. Paradowskiego w czasie 3 tygodniowego pobytu w klinice widziałam tylko raz na obchodzie.
Życzę wszystkiego dobrego a przede wszystkim skutecznego leczenia.
Pozdrawiam serdecznie.
Renusia

kolka
Debiutant ✽

Post autor: kolka » 24 cze 2009, 13:04

witam serdeczni!
Czy ktoś może mi napisac ,coś o dr Bartnik.Czy ktoś leczył się u niej prywatnie ,albo miał z nią kontakt w szpitalu ?
pozdrawiam kolka

Natalka
Weteran ✿
województwo: lubelskie
Kontakt:

Post autor: Natalka » 24 cze 2009, 13:57

kolka, spójrz na piąty post nad Twoim :wink:
Nie istnieją żadne określone potrawy, które zasadniczo wpływają na ciężkość przebiegu lub na rodzaj nawrotu choroby u wszystkich pacjentów.
poradnik żywieniowy Falka

kolka
Debiutant ✽

Post autor: kolka » 24 cze 2009, 15:39

ha ha ...gapa jestem :)
:oops:
Dzięki- !!!! To przez ta pogode człowiek zakręcony .pada i pada... aż zgłupieć można!!!
pozdrawiam z wrocka!

biedroneczka
Debiutant ✽
Choroba: CU u partnera

Post autor: biedroneczka » 29 cze 2009, 15:15

witam, jestem tu nowa, mój mąż choruje na wrzodziejące zapalenie jelita grubego od listopada zeszłego roku, był w bardzo ciężkim stanie, trafiliśmy do bardzo dobrego gastrologa to dr. Jerzy Rozciecha jest kierownikiem klinicznego oddz. Gastroenterologii w 4 Wojskowym Szpitalu Klnicznym we Wrocławiu.

ODPOWIEDZ

Wróć do „dolnośląskie”