lekarz w krakowie (nie CD/CU)

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
uld
Debiutant ✽
Choroba: nie ustalono

lekarz w krakowie (nie CD/CU)

Post autor: uld » 01 wrz 2006, 21:41

Na wstepie przepraszam za dwie rzeczy - utworzenie nowego watku o lekarzach z Krakowa oraz za to ze w sumie moje pytanie nie bedzie na temat (tzn CD ani CU). Generalnie rzecz biorac mam dosc przykre problemy z zoladkiem, w zasadzie po wiekszosci pokarmow ciezszych oraz kwasnych mam dosc silne bole w nadbrzuszu (w ostatnich dniach boli mnie nawet jezeli stosuje scisla diete), prosilem znajomego lekarza o pomoc ale stwierdzil ze trzeba pokazac sie gastroenterologowi (nie polecil mi przy tym nikogo konkretnego). Zwracam sie zatem do Was osob ktore maja jak nikt inny przeglad lekarzy tej specjalnosci - poleccie mi prosze kogos i nie musi byc to osoba specjalizujaca sie w CU i CD. Czytalem post o dr Owczarek - czy ktos wie cos na temat leczenia u Pani doktor dolegliwosci innych niz CD/CU?Warto do niej isc?Byc moze to zwykla choroba wrzodowa ale chcialbym zasiegnac opinii specjalisty. Jezeli ten post w jakis sposob lamie zasady forum (w sensie tematu) jeszcze raz przepraszam. Prosze o pomoc. Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Marky
Specjalista ds. Żywienia
Choroba: CD
województwo: małopolskie
Kontakt:

Re: lekarz w krakowie (nie CD/CU)

Post autor: Marky » 03 wrz 2006, 22:20

Witaj,

Ja jestem z Krakowa.
Osobicie choruje na Crohn'a i zwiedziłem jeśli można to tak powiedzieć parę gabinetów. Myślę, że w twoim przypadku jeśli nie tak jak wspominałeś nie jest to Nieswoiste Zapalenie Jelita mogę Ci polecić dokotra Witolda Ziemniaka, przyjmuje w tych gabinetach http://www.gastrolog.med.pl/, asłyszałem o nim wiele dobrego.

Ja osobiście leczę się u dr. Kosowskiego, który jest co prawda chirurgiem ale doskonale zorientowanym jesli chodzi o CU i CD.

A jeśli chodzi o Szpital Uniwersytecki to prof. Mach, ale nie wiem ( z całym szacunkiem dla Twoich dolegliwości ) czy potrzebujesz pomocy Profesora ( sam musisz zdecydować ). oprócze tego mam bardzo dobre zdanie na temat dr Zahradnik Bilskiej, bardzo miła i fachowa osoba, która przyjmuje prywatnie w Klinice Krakowskiej http://www.klinika.krakow.pl/ - tylko, że na ulicy Zachodniej, a pracuje na Oddziale Gasroenterologii. Szpitala Uniwersyteckiego.

Nie chcę wyrażać się negatywnie na temat innych lekarzy, bo to sprawa indywidualna i który lekarz jednemu pasuje innemu wcale nie musi.

Pozdrawiam,

W przypadku pytań wal jak w dym :) :wink:
W słowach jest magia, w czynach jest prawda.

Nikka26
Debiutant ✽
Choroba: CU
Kontakt:

Post autor: Nikka26 » 06 wrz 2006, 21:35

Witaj! :)
jestem z Krakowa i mogę Ci polecić Panią Dr. Jadwige Gniady ona współpracuje z Panem Dr. Ziemniakiem, o którym pisze Marky :)
Pani Dr. jest bardzo sympatyczną kobietą i fantasycznym gastrologiem. "Uratowałam" mnie od sterydów. Wie które leki mogą pomóc i w jakiej dawce :)
Przyjmuje prywatnie w "centrum" ale też można ja znaleść w Szpitalu Rydygiera :)
Pozdrawiam :]

Awatar użytkownika
senior Martinez
Początkujący ✽✽
Choroba: CD
województwo: małopolskie

Post autor: senior Martinez » 20 wrz 2006, 14:57

Czołem.Ja jestem związany od przeszło ośmiu lat ze Szpitalem Klinicznym CMUJ w Krakowie przy ul. Śniadeckich,niejeden i nie dwa razy był moim domem.Lekarze tam pracujący(z małymi wyjątkami) to świetni fachowcy, ja jestem pod opieką pani dr M.Zwolińskiej-Wcisło, którą z pełną odpowiedzialnoścoą polecam każdemu, jednak jak dla Ciebie,jako że dopiero 'wchodzisz' w ten temat :roll: to najlepsza będzie pani dr.Mądroszkiewicz. Jest to osoba bardzo miła, serdeczna a co najważniejsze potrafi odpowiedzieć pacjentowi na każde, nawet z pozoru najbardziej absurdalne pytanie.Pozdrawiam i życzę zdrowia

Awatar użytkownika
Enia
Debiutant ✽
Choroba: CU

Post autor: Enia » 14 paź 2006, 12:39

W związku z Twoim doświadczeniem z CMUJ, napisz prosze jak oceniasz dr Owczarek ze śniadeckich. W najbliższym czasie wybieram się do niej na wizytę i zupełnie nie wiem czego się spodziewać.pzdr :roll:
GG 5409992

ODPOWIEDZ

Wróć do „małopolskie”