gastrolodzy w Krakowie

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
izyda
Debiutant ✽
Choroba: CD
województwo: małopolskie
Kontakt:

Re: gastrolodzy w Krakowie

Post autor: izyda » 08 sie 2008, 08:28

ja lecze sie u dr Garlickiej w Klinice Gastroenterologii i Hepatologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie przy ul. Śniadeckich 6 i jestem bardzo zadowolona :roll: jest rzeczowa i nie panikuje tylko robi co do niej należy i stara sie bardzo. Mnie bardzo pomaga i zapyta co słychać... :razz: przyjmuje w poniedziałki 9-12 ale wszedzie są terminy.......
choć życie ciąży
psychika siada
ja się nie poddam
to ma zasada!:)

Renata2
Początkujący ✽✽

Post autor: Renata2 » 02 paź 2008, 19:06

Dr Ziemniak nie jest zły, robił mi kilka razy gastro. Ale unas lepszy jest gasroenterolog.
dr Ziemniak wszystkim tłumaczy że zarazili się drożdżakami . U syna też to zdiagnozował,
jak byłam u innych gastro, to mówili że on jest z tego znany, wielu "upycha" drożdżaki........
Renata2
asamax 500g 2-0-2
vedolizumab- lek biologiczny, 3 stopień programu
controloc 1-0-1
rutinoscorbin 2-0-2
witaminy

golo73
Debiutant ✽
Choroba: CU

Post autor: golo73 » 10 lis 2008, 22:54

Ja leczę się u dra Szulewskiego. Lekarz dobry, bo po dwóch latach on prawidłowo mnie zdiagnozował na CU. Inni podejrzewali nawet coś w rodzaju choroby psychicznej :!: :?: (że niby uciekałem w chorobę :roll: ) Choć w osobistych kontaktach nie jest zbyt przyjemny (ma straszne humory) to jako specjalista chyba nie najgorszy. Szczerze mówiąc to nie wiem kogo polecić, bo u znajomych ze szpitala na Śniadeckich słyszałem różne opinie o każdym. No cóż jak to mówią "jeszcze się taki nie narodził żeby wszystkim dogodził" :!: :?: :razz: Ogólnie ujmując, uważam, że na Śniadeckich w Szpitalu Uniwersyteckim mają raczej niezłych lekarzy.

annia
Debiutant ✽
Choroba: w trakcie diagnozy

Post autor: annia » 17 lis 2008, 21:40

witam:)
ja leczę się u dr-a Zbigniewa Śliwowskiego, przyjmuje w Evicie na ul. Szlak, ale byłam u niego dopiero 2 razy i tak do końca nie wiem co myśleć. Ktoś może się u niego leczy?? Osobiście chciałabym skonsultować "diagnozę" z innym lekarzem. Dziś chciałam umówić sie do prof. Rydzewskiej (prywatnie, bo mam zrobiony już szereg badań i tak po prostu byłoby szybciej, później planowałam dostać sie jakos do MSWiA, ale nie ma terminów na ten rok;/) Tak więc pozostaje mi Kraków. Myslałam o dr Michalskiej, ale wasze opinie odwiodły mnie od tego pomysłu... Wiecie może coś o dr Małgorzacie Sładek bądź prof Machu?? Ktoś się u nich leczy??? Chciałabym pójść prywatnie, więc będę bardzo wdzięczna jeśli moglibyście mi napisać gdzie oni przyjmują. Prof Mach swego czasu przyjmował na Szlaku ale juz go tam nie ma... I zastanawia mnie czy są to ludzie których możecie polecić??? Jeśli macie jakieś inne sugestie również bede wdzieczna.
Pozdrawiam :wink:

Awatar użytkownika
Joanna505
Początkujący ✽✽

Post autor: Joanna505 » 04 gru 2008, 12:50

A dr Kop (Kopuś) z Szp. Wojkskowego? Wydaje się konkretny facet, sprawny, kompenentny i pozartuje z człowiekiem... w KRK :{
Joanna
Witam Cię

pecja
Debiutant ✽
Choroba: CD u dziecka

Post autor: pecja » 04 gru 2008, 16:38

dr Sładek leczy dzieci, mój synek jest przez Nią leczony.
Magda

synek - CD (Imuran, Sulfasalazyna, Clinutren, kwas foliowy, Dicoflor 30)
mąż - CD, po leczeniu biologicznym

Awatar użytkownika
ellen
Debiutant ✽

Post autor: ellen » 19 sty 2009, 11:02

Bardzo proszę o polecenie dobrego i kontaktowego gastroenterologa zajmującego się CD w Krakowie - nie ukrywam, że chodzi mi o osoby, które nie pracują w klinice na Śniadeckich. Zależy mi na tym, żeby tym razem trafić na fachowca, a poszukiwania na własną rękę kosztowały mnie już trochę zdrowia. Słyszałam, że dobre opinie ma dr. Hebzda, tu ktoś opisuje go jako niekontaktowego - czy mogłabym prosić o więcej informacji?

Ze swojej strony natomiast serdecznie odradzam dr. Zwolińską - Wcisło. Wiem, że są osoby, którym ona pomogła, i które wypowiadają się o niej pozytywnie, lecz nawet one na ogół muszą przymykać oko na jej obcesowość i niedojrzałość w kontaktach z pacjentem. Gdyby chodziło jedynie o kwestię komunikacji, można by na to przymknąć oko, natomiast jak dla mnie niedopuszczalne jest, żeby lekarz wypierał się swoich wcześniejszych opinii, diagnoz, interesował się wyłącznie własnymi koncepcjami, a nie faktami, które pacjent ma do przekazania, co prowadzi do błędnego leczenia. Sytuacje z życia: bardzo niski wynik żelaza, ja pytam, czy mam przyjmować jakieś preparaty, pani dr mówi, że nie trzeba, samo się unormuje. Za miesiąc ta sama pani dr, przyjmując mnie na oddział w celu dożylnego uzupełnienia żelaza, rozkłada ręce i pyta z przyganą: "Czemu się pani wcześniej nie zgłosiła?". Dwa, przychodzę do pani dr z kłującym bólem w prawym boku, ona na to, że to nic, żadnego usg ani badań zlecać nie będzie, jestem w świetnej formie i w ogóle ona mi gratuluje. Dwa miesiące potem - ostry dyżur w Żeromskim, ropień wątroby, operacja; przy kolejnej wizycie u pani dr podsuwam jej kartę wypisu i mówię, co zaszło, ona natomiast nie może w to uwierzyć: "Skąd się pani ten ropień wziął! Mało prawdopodobne." Resztę przykładów sobie daruję, powiem tylko, że ostatnia akcja z panią Wcisło w roli głównej wpędziła mnie w depresję (cała zima niewychodzenia z domu, stany lękowe itd.) plus spowodowała, że od roku z okładem nie pokazałam się u lekarza (wiem, że powinnam była ją zmienić już dawno, ale szczerze mówiąc - bałam się jej panicznie, choć wiem, jak to głupio brzmi; bałam się, że jeśli zmienię lekarza, a trafię do niej na oddział, da mi popalić). Nie piszę tego, by kogoś straszyć, tylko by ostrzec, bo moim zdaniem sytuacja, która się wytworzyła, była czystą patologią.
wenn ubunge ist besser wenne kunst.

Awatar użytkownika
zgredi
Debiutant ✽
Choroba: CU

Post autor: zgredi » 20 mar 2009, 15:19

To ja sie podepne aby nowego tematu nie tworzyc. Czy ktos ma jakies doswiadczenia z Dr. Lorenc z Krakowa? Wiem ze przyjmuje w Evicie na "szlaku".
Bo w zyciu piekne sa tylko chwile

Awatar użytkownika
Słonko
Początkujący ✽✽
województwo: śląskie

Post autor: Słonko » 19 lip 2009, 23:14

Dra Kamińskiego nie polecam. Leżałam u niego na oddziale i było raczej kiepsko. Wyszłam ze szpitala i tydzień później wylądowałam już na stole operacyjnym... Gość nie zrobił wiele, żeby cokolwiek wykryć, chociaż guza się czuło przy badaniu brzucha.

sylviiia
Debiutant ✽

Post autor: sylviiia » 20 lip 2009, 11:08

U Dr Lorenca bylam raz.....jest bardzo specyficzna osoba. Z racji tego ze byla to tylko jedna wizyta ciezko mi okreslic czy jest dobrym lekarzem - jest w trakcie specjalizacji gastroenterologicznej. Przyjmuje tez w LIMie. Pamietam ze przepisal mi bardzo drogie leki ktore mi nie pomogly:P:P
sylviiia

46kg/160cm;salofalk+duspatalin+lactoral+sorbifer durules + kwas foliowy + witamina C + magnez

Awatar użytkownika
Słonko
Początkujący ✽✽

Post autor: Słonko » 20 lip 2009, 21:57

Ja leczyłam się przez jakiś czas u dr Cibor ze szpitala uniwersyteckiego na Śniadeckich. Miła młoda lekarka z doktoratem, ale chyba w Crohnie nie ma wielkiego doświadczenia, była całkiem w porządku.

Awatar użytkownika
Lemoni
Doświadczony ❃
województwo: -- poza Polską --
Kontakt:

Post autor: Lemoni » 16 sie 2009, 12:50

Hurra;]. Po prawie 10 miesiącach sieroctwa w końcu mam nowego lekarza. Byłam u dr. Hebzdy. Bałam się, że będzie niekomunikatywny, szczególnie że jestem trudnym pacjentem (nie ze względu na CU :oops: ), jednak był naprawdę w porządku. Miły, uprzejmy, rzeczowy, całkiem miła niespodzianka po "przejściach" w Prokocimiu. No, to oczywiście pierwsze wrażenie, zobaczymy co będzie potem.
Mam pytanie, kto z Was leżał w szpitalu wojskowym? We wrześniu idę na badania i jestem ciekawa jak tam jest :wink: .

Awatar użytkownika
Słonko
Początkujący ✽✽

Post autor: Słonko » 17 sie 2009, 16:32

Ja leżałam w wojskowym w Krakowie kilka razy, miałam tam przeprowadzaną operację i muszę powiedzieć, że to najlepszy szpital, jaki widziałam. Fachowa obsługa, zwłaszcza na chirurgii. Mam tylko zastrzeżenia co do gastrologii niestety - dr Kamiński, który był tam wtedy ordynatorem, nie przypadł mi do gustu i niczego nie ustalił, wyszłam ze szpitala za jego wskazaniem i wróciłam po tygodniu na chirurgię. Szpital cieszy się raczej dobrą opinią.
Pielęgniarki były super ;)

rilbicz
Debiutant ✽
Choroba: IBS

Post autor: rilbicz » 01 wrz 2009, 11:03

Ja w zeszłym tygodniu wyszłam ze szpitala wojskowego, przyjęta zostałam w trybie pilnym więc nie mam pojęcia ile się czeka, aczkolwiek lekarze i pielęgniarki miłe, brudne ubikacje (ale nie ma się co dziwić, spora część ludzi pije fortrans a większość to ludzie starsi)
Prowadziła mnie dr. Lilla Sieradzka-Patykiewicz i nie miałam do niej żadnych zastrzeżeń, sympatyczna, wytłumaczyła wszystko
Dr. Monika Augustyn także bardzo sympatyczna, Dr. Andrzej Hebzda najlepszy:P
Do tego najlepiej krew pobiera Pani Jadzia

Miałam podejrzenie CU, ale widocznie po przyjmowaniu pentasy owrzodzenia zniknęły i mam nadzieję że nie wrócą, ale kontrolną kolonoskopie sobie zrobię tyle że już w całkowitym znieczuleniu bo teraz nie dałam rady i miałam dodatkowo kontrast jelita.

Renata2
Początkujący ✽✽

Post autor: Renata2 » 01 wrz 2009, 18:56

zgadzam się z poprzednikiem, oddział fajny, pielęgniarki dobrze się wkłuwają, dr Hebzda świetny- jedno ale- klopiki w opłakanym stanie, mało "oczek" a tam większość na kolonkę idzie. No i weź papier toaletowy, bo rzadko bywa w ubikacji. Picie można kupić wychodząc na zewnątrz budynku, więc kłopot w miesiącach zimowych. Ale ogólnie jest nieźle. :mrgreen:
Renata2
asamax 500g 2-0-2
vedolizumab- lek biologiczny, 3 stopień programu
controloc 1-0-1
rutinoscorbin 2-0-2
witaminy

ODPOWIEDZ

Wróć do „małopolskie”