gastrolodzy w Krakowie

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
kasia_8_8
Debiutant ✽
Choroba: CD u partnera
województwo: małopolskie

Re: gastrolodzy w Krakowie

Post autor: kasia_8_8 » 06 lip 2011, 14:48

Miał ktoś możę styczność z dr Cieślą ze Szpitala Uniwersyteckiego ??
jakos wydaje mi sie dziwny ten lekarz

kasia_8_8
Debiutant ✽
Choroba: CD u partnera

Post autor: kasia_8_8 » 06 lip 2011, 17:14

Doktor Andrzej Cieśla jest specjalistą w leczeniu chorob zakażnych, ordynator odzialu gastroenetrologii w klinice w krakowie przy ul.Śniadeckich

poszukałam troche opini w necie i mam bardzo dobra opinie

[ Dodano: 06-07-2011 ]
Corleone pisze:Jest na Śniadeckich, ale za wiele o nim nie mogę powiedzieć bo nie znam nikogo kto by się u niego leczył. W ogóle to nie gastrolog. Znalazłem o nim coś takiego: http://www.znanylekarz.pl/andrzej-ciesl ... sta/krakow
właśnie opinia calkiem ciekawa a z tym że często zabiegany to moge się w 100% zgodzic :roll:
i zawsze taki spokojny chyba aż zabardzo opanowany.
może znajdzie się któś na tym forum kto miał z nim styczność

mp1984
Debiutant ✽
Choroba: CD
województwo: śląskie

Post autor: mp1984 » 28 sie 2011, 17:31

Witam,
Bardzo proszę o pomoc w znalezieniu lekarza w Krakowie, gdzie nalepiej sie udać, czy jest szanasa dostac sie do lekarza z NFZu??

stanley
Debiutant ✽

Post autor: stanley » 29 sie 2011, 08:45

W klinice na ul.Sniadeckich to już od miesiąca nie ma terminów do gastrologa na NFZ,wyczerpane limity do końca roku,dr.Owczarek mi powiedziała,Szpital Wojskowy przypuszczam że to samo!!!Chory kraj,bardziej od Nas.

mp1984
Debiutant ✽
województwo: śląskie

Post autor: mp1984 » 29 sie 2011, 12:50

niestety w szpitalu wojskowym też nie ma szans:(

A możecie polecić jakiegoś lekarza w prywatnej poradni??

Agula84
Aktywny ✽✽✽
Choroba: IBS

Post autor: Agula84 » 01 mar 2012, 20:06

przepatrzylam forum i tak sobie mysle- czy ktos leczyl sie u dra krzysztofa lorensa?? przyjmuje w evicie na szlaku i jest tez u bonifratrow, ktos mial kontakt?umowilam sie do niego na sobote, nie mam wielkich oczekiwan, ale obecnie niestety mam zaostrzenie mojego ibsa i to MASAKRYCZNE i musi mi ktos pomoc bo umre w tym kraku jak nic! bede wdzieczna za info...

[ Dodano: 04-03-2012 ]
no to odpowiem na swoje pytanie ja :)
bylam w sobote u doktora, w evicie na szlaku i w sumie nie wiem co myslec, pani w recpecji powiedziala ze to madry czlowiek i uczy studentow, mowi ze wiedze ma... zmartwil mnie tylko tym, ze powiedzial ze jak bede miec crp i ob w normie to on wyklucza nzj. nie umiem sie do tego odniesc, wiem ze osoby na forum maja crp i ob w normie a nzj szaleje, jednak jakby mi wyszlo cos podwyzszone alo slaba morfologia to pewnie powtorzymy kolonoskopie... w reszcie tematu rzeczowy, napewno z wieksza wiedza niz niejeden lekarz ktory mnie poprzednio badal. narazie mam odwiedzic sanepid oraz laboratorium i zobaczymy :)
Agula 84 :)

LoneWolf
Początkujący ✽✽
Choroba: nie ustalono
województwo: dolnośląskie

Post autor: LoneWolf » 06 mar 2012, 19:19

dr Maria Kunz-Wojtyna - czy ktoś z krakowiaków ma jakieś opinie/leczył się u tej pani?

Awatar użytkownika
kafka
Początkujący ✽✽

Post autor: kafka » 20 mar 2012, 11:37

@Agula84,
Odnośnie dra Lorensa, ja miałam kontakt z nim na samym początku leczenia. Po jednym spojrzeniu na zdjecie USG stwierdził, że to prawdopodobnie Crohn. Słyszałam też, nie wiem na ile są to sprawdzone wiadomości, że "specjalizuje się" właśnie w CD (miał ponoc pisac z niego prace czy doktorska, czy habilitacyjną). Ja przyznam, że zmieniłam lekarza na innego z Evity i z samego przeprowadzania wizyt, rzeczowości i kontaktu z pacjentem jestem bardziej zadowolona. Dodam, że ja mam CRP zawsze bardzo niskie, a i tak podejrzewają dalej Crohna, choc po prawie 3 latach podleczania i 9 latach samej choroby dalej nie ma pewnej diagnozy.

Agula84
Aktywny ✽✽✽
Choroba: IBS

Post autor: Agula84 » 21 mar 2012, 21:48

kafka, mhm, no to chyba dobra wiadomosc, bo by sie zorientowal ze cos ze mna nie jest ok. no nic, narazie robie dalej te badania co mi zlecil, chociaz na razie nic mi nie wychodzi...i pewnie nie wyjdzie
Agula 84 :)

Awatar użytkownika
Raoul_Duke
Początkujący ✽✽

Post autor: Raoul_Duke » 04 kwie 2012, 20:49

Ja mogę polecić dr Kamińskiego, przyjmuje w centrum med. Ujastek, a prywatnie na ul Śląskiej w Krakowie. Byłem u niego dzisiaj i dowiedziałem się, że jednak choruję na CD a nie na CU, lekarz u którego leczyłem się poprzednio postawił błędną diagnozę. Mam nadzieję że tym razem jest trafna. Lekarz wydaje się kompetentny, wszystko wytłumaczył i objaśnił. Obecnie mam zaostrzenie i zaproponował mi leczenie biologiczne.
Tak samo chłodno spójrz
Na życie i na śmierć
Nie wstrzymuj konia, jedź!

LoneWolf
Początkujący ✽✽
Choroba: nie ustalono
województwo: dolnośląskie

Post autor: LoneWolf » 05 kwie 2012, 09:33

Ja z kolei go nie polecam za absolutny brak zainteresowania pacjentem. Nie za bardzo chciał się zająć tym co mi dolega. Każdemu mówi to samo - moja babka i jej koleżanki tez do niego chodzą i usłyszałem to co one - nie jeść dużo, dzielić posiłki, nie jeść 90% tego co mam w lodówce.

Tehawanka
Debiutant ✽
Choroba: CU
Kontakt:

Post autor: Tehawanka » 15 kwie 2012, 22:33

jesli ktos sie w wojskowym leczy- to może sie spotkalismy?
ja czekam do 1 czerwca zeby sie zarejestrować
Diagnoza w wieku: 7 lat
Teraz: ponad 13 lat z chorobą
Jem: Wszystko poza dużymi ilościami mleka
Wzrost: 169 cm
Waga: 60-70 kg i zazwyczaj, niestety, rośnie
ostatnio: remisja, zmniejszenie leczenia do 3x1 asamax 500

Awatar użytkownika
Raoul_Duke
Początkujący ✽✽

Post autor: Raoul_Duke » 21 maja 2012, 15:53

Ja leczyłem się u dr Augustyn z Wojskowego, moim skromnym zdaniem są lepsi specjaliści. Poza tym kolejki w przychodni przyszpitalnej są gigantyczne. I to jest skandal lekko mówiąc. Miałem na skierowaniu napisane, że jest to skierowanie Pilne, więc w rejestracji kazano mi umówić się z lekarzem osobiście. Próbowałem dwa razy, za każdym razem przyjmowała Augustyn, ludzi było tyle, że masakra, a Pani Doktor, w dodatku spóźniała się już ponad godzinę (nie wiem czy ostatecznie przyszła czy nie :) ), więc zrezygnowałem z leczenia w tym ośrodku, bo uważam, że tak pacjentów traktować się nie powinno.

Także odradzam.
Tak samo chłodno spójrz
Na życie i na śmierć
Nie wstrzymuj konia, jedź!

Awatar użytkownika
noodle
Aktywny ✽✽✽
Choroba: w trakcie diagnozy

Post autor: noodle » 30 maja 2012, 09:47

Czy możecie polecić jakiegoś dobrego lekarza gastrologa w Krakowie? Dzwoniłam już do EVITY, żeby zarejestrować się do dr Gniady lub dr Ziemniaka, ale dopiero lipiec/sierpień przyjmują i to w połowie czerwca rejestracja. Także troszkę lipa, bo potrzebuję pilnej konsultacji...
Ostatnio zmieniony 30 maja 2012, 10:07 przez noodle, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
noodle
Aktywny ✽✽✽
Choroba: w trakcie diagnozy

Post autor: noodle » 30 maja 2012, 10:07

Skontaktowałam się z osobą, która miała ogromne problemy z jelitami i członkowie rodziny tej osoby też. Poleciła mi dr Piątek-Guziewicz i zarejestrowałam się na wtorek. Mam nadzieję, że mi pomoże. Jak nie, poszukam dalej :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „małopolskie”