tak powinno być ? dr. Piaścik

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ddlove
Debiutant ✽
Choroba: CD
województwo: mazowieckie
Kontakt:

tak powinno być ? dr. Piaścik

Post autor: ddlove » 04 sty 2012, 15:15

skończyłam 18lat więc z działdowskiej zostałam przeniesiona do MSWiA dokładnie wizyty u *dr. Piaścik* dziś byłam pierwszy raz. Na początku problemy z dotarciem potem kolejki i te chu.... ubezpieczenia.. ale poszło gabinecik no i w końcu 10:30 weszłam. Nastawiona na jakieś badania, pytania.. aa tu ? proszę was totalna masakra TAK WGL POWINNO BYĆ? :cry: chodzi o to ze weszłam usiadłam kobieta zadała TYLKO 2 PYTANIA.. :mad: spytała tylko ile razy oddaje stolec dziennie i czy mam gorączkę. Zaczęła przepisywać z poprzedniego wypisu leki które przyjmuję potem zobaczyła że biorę steryd 2x3tabl. bez skrupułów i podstaw zmniejszyła do 2tabl. :evil: nie zapytała o nic o ból brzucha, żadnego badania krwi, kału, moczu TOTALNIE NIC. ale zaczęła wszystko zmieniać (czyżby taka wszechwiedząca Pani Doktor :?: :?: :?: ) jestem totalnie zmieszana. :mad: wypisała tylko tabelkę na badanie krwi za 3 MIESIĄCE ii puściła wolno JESTEM W CIĘŻKIM SZOKU. :!: :cry:

Tak powinno być :?: :?: plis uspokujcie mnie.. może to tylko pierwsza wizyta i dlatego :?: :arrow:

Awatar użytkownika
ddlove
Debiutant ✽
Kontakt:

...

Post autor: ddlove » 04 sty 2012, 15:39

nie wcale nie o to chodzi ;d u mnie wszystko jak najlepiej w związku z brzuchem .. ;] wlasnie powiedzialam (sory ze nie dopisałam) że bolał wcześniej ale z tydzien już nie. Ona pokiwała głową i nic... nawet zwykłego badania, ważenia tylko recepta (a ostatni raz byłam we wrześniu) :d ogolem wizyta była niezwykle krótka i strasznie mnie zmyliła

co do sterydów ©©© ostatnie wyniki które miała pod ręką były średniawe , trochę złe dlatego większa dawka też więc nie miała innych pod ręką aa tak po prostu zmniejszyła :mad:

Awatar użytkownika
Alis
Doświadczony ❃
województwo: pomorskie

Re: tak powinno być ? dr. Piaścik

Post autor: Alis » 04 sty 2012, 15:53

o kurcze, to ja jednak zrezygnuję z wizyty u tej lekarki...szkoda kasy na podróż.
Leki: Pentasa granulat 2x1 g/Sanprobi Super Formuła 1x1/wcześniej Remicade

Awatar użytkownika
ranio
Początkujący ✽✽
Choroba: CU
Kontakt:

Post autor: ranio » 04 sty 2012, 17:43

Myślałam, że to tylko moje wrażenie, ale jak się okazuje nie jestem jedyna....
Ostatnio byłam u dr Piaścik to nawet mnie nie zbadała (brzucha) i nie był to pierwszy raz.
Jednak bardzo dużo czasu zajęło mi dostanie się do Poradni Chorób Jelit i teraz nie wiem czy mogę sobie wybrzydzać i zmienić lekarza? Byłam raz na cito u dr Kaniewskiej i po prostu rewelacja :-)
"Znajdujesz to czego szukasz, umyka ci to co zaniedbujesz."

Awatar użytkownika
Alis
Doświadczony ❃
województwo: pomorskie

Post autor: Alis » 04 sty 2012, 21:59

Dari pisze:Ja zmieniłam po 1. wizycie teraz mam co prawda możliwość wizyty w MSWiA raz na 4miesiące, ale nie żałuję
Ale jak można zmienić, powiedzieć do kogo chce się zarejestrować??
Leki: Pentasa granulat 2x1 g/Sanprobi Super Formuła 1x1/wcześniej Remicade

Awatar użytkownika
ranio
Początkujący ✽✽
Kontakt:

Post autor: ranio » 05 sty 2012, 10:09

Dari pisze:trzeba powiedzieć tam u Pani Marty na 2p. w zapisach- proszę mnie na następną wizytę zapisać do tej Pani dr bądź tego Pana dr i już :) no tak ja zrobiłam -po wyjściu z wizyty, o której mowa
Dzięki! Tak właśnie zrobię!
"Znajdujesz to czego szukasz, umyka ci to co zaniedbujesz."

Awatar użytkownika
ddlove
Debiutant ✽
Kontakt:

Post autor: ddlove » 05 sty 2012, 10:36

ranio pisze:Myślałam, że to tylko moje wrażenie, ale jak się okazuje nie jestem jedyna....
Ostatnio byłam u dr Piaścik to nawet mnie nie zbadała (brzucha)
dokładnie i tak było u mnie :|

Awatar użytkownika
Ala57
Aktywny ✽✽✽
województwo: zachodniopomorskie

Post autor: Ala57 » 05 sty 2012, 10:57

pozwolę sobie na mały OT ja nie mam wyboru w Koszalinie mam jednego gastroenterologa i ew.250km do Poznania lub 170 do Szczecina :neutral:

Awatar użytkownika
biedronka24
Aktywny ✽✽✽
Choroba: mikroskopowe zap. j.
województwo: podlaskie

Post autor: biedronka24 » 06 sty 2012, 14:14

ranio pisze: Byłam raz na cito u dr Kaniewskiej i po prostu rewelacja :-)
Ranio pewnie byłaś na oddziale. Dr. Kaniewska nie przyjmuje chyba w poradni.
Salofalk 500 2 x 3 tabl., Contracid 40 mg, Telfexo 180, Cortare 250, Oxodil, Ventolin.

famona
Początkujący ✽✽

Post autor: famona » 06 sty 2012, 17:24

No więc ja się baaardzo, ale to baaaardzo zawiodłam na dr Stępień. Wczoraj. W poniedziałek zaczęłam leczyć helicobacter. Antybiotyki i zalecenia dostałam właśnie od dr Stępień. Od wtorkowego popołudnia biegunka (do 10/dobę :o -takiej to ja jeszcze nie miałam), osłabienie i wczoraj temperatura ponad 38 stopni. Dodzwonić się na oddział niesposób (chyba że do sekretariatu). Dlatego też koło południa ściągnęłam teścia żeby mnie tam zawiózł (sama bałam się jechać). A pani doktor? Nawet nie chciała ze mną chwilę porozmawiać :smutny: Powiedziała, że ona teraz nie jest w poradni i może mnie przyjąć za tydzień w piątek :o :mad: Sytuację uratowała pani Marta i dr Pawlik, przyjął dr Chmura, a na SOR'ze i tak spędziłam prawie 7 h. Szczęśliwie teraz jestem w domku z trochę lepszym samopoczuciem. Także pani doktor to ja już na oczy nie chcę widzieć :evil: Ja naprawdę fatalnie się czułam, co było widać na pierwszy rzut oka. No nic. Są lekarze i konowały. Bez obrazy dla kogokolwiek. To jest tylko moje zdanie.
"Człowiek nie wybiera sytuacji, ale musi jej sprostać"
A. Szczypiorski

Awatar użytkownika
mgiełkaa
Doświadczony ❃

Post autor: mgiełkaa » 07 sty 2012, 18:57

Współczuję, widać trafiłaś tak, że Dr.Stępień miała za dużo obowiązków. Z tego co zauważyłam to przyjmując w Poradni Jelit Pani Doktor jest równocześnie na oddziale (biegnie do pacjenta, który akurat krwawi), odbiera telefony w gabinecie i stara się sklonować...
Będąc na oddziale, jeździ też w inne miejsca na konsultacje itd. Często zostaje w pracy po godzinach. To, że chciała Cię przyjąć w piątek za tydzień też super ponieważ na wizytę czeka się 3m-ce. Rozumiem, że bardzo źle się czułaś i oczekiwałaś zainteresowania jednak Pani Doktor ma wielu pacjentów, a Ona jest jedna.
Z tego co piszesz MSWiA stanęło na wysokości zadania i zajęto się Tobą jak trzeba tylko zrobili to inni lekarze.
Moje odczucie co do Pani Doktor: czasami bywa zakręcona, czasami mało sympatyczne, jednak wiele można jej wybaczyć ponieważ Dr. Stępień to wspaniały specjalista. Pamiętajmy, że lekarze to również ludzie.
Wzrost 167cm, waga 64kg, ASAMAX 500mg 3x2tabl. AZATHIOPRINE 75mg

Leczenie: MSWiA Warszawa

famona
Początkujący ✽✽

Post autor: famona » 07 sty 2012, 21:19

Wszystko byłoby dobrze, gdyby dała mi dojść chociaż do słowa. Ja chciałam tylko się dowiedzieć co mam teraz z tym zrobić. Przecież durne 2 minuty mogła mi poświęcić, a o tym, że nie przyjmie powiedzieć w inny sposób. Doskonale wiem, że lekarze to też ludzie. I naprawdę wiele potrafię zrozumieć. Ale lekarza powinien interesować też pacjent, a nie sam przypadek. Niektórzy naprawdę powinni może zająć się bardziej pracą naukową, a nie przyjmowaniem pacjentów.
mgiełkaa pisze:To, że chciała Cię przyjąć w piątek za tydzień też super ponieważ na wizytę czeka się 3m-ce

W normalnych przypadkach owszem - 3 miesiące. Do przyszłego piątku to w takim stanie bym pewnie nie doczekała. Na SOR'ze się okazało, że jestem już tak odwodniona (pomimo tego, że baaardzo dużo piłam), że pierwsze dwie probówki z krwią poleciały do kosza, a po pół godzinie musieli mi zakładać wenflon na drugiej łapie, bo przez pierwszy już kroplówa nie chciała pójść.
Pozatym moje wcześniejsze dwie wizyty u pani doktor też pozostawiają wiele do życzenia, ale już nie będę nic pisać, bo będzie zaraz mieć czerwone uszy :wink:
"Człowiek nie wybiera sytuacji, ale musi jej sprostać"
A. Szczypiorski

bartox
Początkujący ✽✽
województwo: wielkopolskie
Kontakt:

re

Post autor: bartox » 07 sty 2012, 21:20

ech;< najgorsze jest to ze za pare miesięcy mnie tez czeka jak wy to nazwaliscie "dorosl swiat"
CD od 2006r
0 interwencji chirurgicznych
remisja prawie 3 lata ^.-
leki: Imuran 2x 50mg

Czas nie leczy ran...
On tylko przyzwyczaja nas do bólu...

Śmierć, Miłość i Sraczka przychodzą z nienacka

lila
Początkujący ✽✽

Post autor: lila » 11 sty 2012, 23:22

famona dokładnie wiem o czym piszesz bo byłam w podobnej sytuacji tylko ja leczyłam się wtedy w Centrum Onkologii i u innych lekarzy ofkors.
Przelewałam się przez ręce!!!! Leciało ze mnie non stop!!! Szara już byłam.... Do CO pojechałam spakowana bo wiedziałam jaki los mnie czeka. Nie było mi łatwo bo w domu miałam 4 letnie dziecko ale nawet nie mogłam się nim zająć. Wlokłam się między łóżkiem a kiblem. I co usłyszałam??????? Nie ma miejsc na wizytę za tydzień zapraszamy!!!!! Po prostu popłakałam się i powiedziałam, że mogą mnie wynieść na korytarz bo nie mam siły sama wstać i tam mogą mnie zostawić na ten tydzień. Znalazło się miejsce i jakie było moje zdziwienie jak okazało się że prawie cały oddział był pusty!!!!! SZOK!!! To był piątek i przez cały weckend byłam w 5cioosobowej sali z jedną pacjentką. Nie wiem czy bym doczekała przez ten tydzień który na początku zaproponowała mi p dr.
Wszyscy maja bloga....mam i ja www.matkawariatka.blogspot.pl

Mercaptopurinum 75mg, metypred 32mg, salofalk 500mg 2x3, wapno

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni...

Awatar użytkownika
dariah4
Aktywny ✽✽✽
województwo: wielkopolskie

Re: re

Post autor: dariah4 » 12 sty 2012, 14:23

bartox pisze:ech;< najgorsze jest to ze za pare miesięcy mnie tez czeka jak wy to nazwaliscie "dorosl swiat"
Mnie też to niedługo czeka, ale jakoś się tym nie martwię. Mój pierwszy lekarz (niby pediatra) na wizycie poza tym, że zapisywała całe tony leków nie zrobiła nic. O nic prawie nie pytała i straszyła co to będzie jak te leki nie pomogą. Brak mi słów na tych wszystkich lekarzy...
Leki: Asamax 500 4x2

" [...] twoje blizny są twoją siłą."
Paul Coelho

ODPOWIEDZ

Wróć do „mazowieckie”