tak powinno być ? dr. Piaścik

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
marcin820201
Początkujący ✽✽
Choroba: CD
województwo: mazowieckie
Kontakt:

Re: tak powinno być ? dr. Piaścik

Post autor: marcin820201 » 12 sty 2012, 20:11

No ładnie mnie nastraszyliscie bo ja się leczę u dr. Piaścik i przez ten wątek zaczynam miec myśli o zmianie lekarza...
Salofalk 3x1g, Multivitamina High Potency, Witamina D3 7000IU, Omega 3 - 3 g, LDN 4.5 mg, lipolic acid 600 mg, probiotyk. momentami melatonina 1-5 mg.

Jednej rzeczy nauczyłem się w moim długim życiu: że cała nasza nauka w konfrontacji z rzeczywistością wydaje się prymitywna i dziecinna - a jednak jest to najcenniejsza rzecz, jaką posiadamy. (Albert Einstein)

Z czasem zrozumiesz, że 3 rzeczy się liczą: zdrowie, miłość i.... (Obyty z CU)

famona
Początkujący ✽✽

Post autor: famona » 12 sty 2012, 20:37

marcin820201, no ja pisałam o dr Stępień. Tak, tak. Wiem, że to wątek o dr Piaścik. Na jej temat coś będę mogła powiedzieć niedługo, bo 25 stycznia idę do niej na kontrolę, po moich ostatnich przejściach :neutral:
Wiesz, ja jestem zdania, że różnym ludziom różni lekarze pasują. Wiadomo, że głównie chodzi o współpracę na lini pacjent-lekarz. Mi jakoś tak z dr Stępień nie wychodziło ;/ Ale innym owszem, o czym świadczą wypowiedzi nawet w tym wątku. Zobaczymy jak będzie z dr Piaścik :roll:
"Człowiek nie wybiera sytuacji, ale musi jej sprostać"
A. Szczypiorski

marcin820201
Początkujący ✽✽
Kontakt:

Post autor: marcin820201 » 13 sty 2012, 22:08

famona pisze:Na jej temat coś będę mogła powiedzieć niedługo, bo 25 stycznia idę do niej na kontrolę, po moich ostatnich przejściach
a czy mogłabyś mi swoją opinię na priv przesłać?
Salofalk 3x1g, Multivitamina High Potency, Witamina D3 7000IU, Omega 3 - 3 g, LDN 4.5 mg, lipolic acid 600 mg, probiotyk. momentami melatonina 1-5 mg.

Jednej rzeczy nauczyłem się w moim długim życiu: że cała nasza nauka w konfrontacji z rzeczywistością wydaje się prymitywna i dziecinna - a jednak jest to najcenniejsza rzecz, jaką posiadamy. (Albert Einstein)

Z czasem zrozumiesz, że 3 rzeczy się liczą: zdrowie, miłość i.... (Obyty z CU)

aga_wu
Początkujący ✽✽
województwo: małopolskie

Post autor: aga_wu » 19 lut 2012, 06:20

W środę jadę na konsultację właśnie do dr Piaścik. Po tym co przeczytałam mam mieszane uczucia. Teraz jestem bardzo ciekawa co mi powie i jak mnie potraktuje. Zobaczymy, nie chcę nic kombinować teraz, ponieważ na konsultację wysłano mnie ze szpitala i właściwie czas oczekiwania miałam mniej niż tydzień. W tej sytuacji nie mam najmniejszego prawa do narzekania (zwłaszcza, że kobiety jeszcze na oczy nie widziałam).

Awatar użytkownika
biedronka24
Aktywny ✽✽✽
Choroba: mikroskopowe zap. j.
województwo: podlaskie

Post autor: biedronka24 » 21 lut 2012, 20:56

I jak tam wizyta w MSW?

aga_wu
Początkujący ✽✽

Post autor: aga_wu » 22 lut 2012, 22:29

Na mnie dr Piaścik zrobiła bardzo dobre pierwsze wrażenie.
Na początku uważnie przejrzała moje karty z leczeń szpitalnych, potem wypytała mnie jak się aktualnie czuje itp. Zbadała mi brzuch. Dała skierowanie na badania. Ustaliła leczenie na najbliższe 2 miesiące i dała skierowanie na kolejną wizytę 18.04. Potem mamy ustalić co dalej, na razie pomału mam schodzić ze sterydów.

Podsumowując, mi ta pani dr odpowiada. Jest rzeczowa, kompetentna i zainteresowana pacjentem. Chętnie odpowiadała na moje pytania, chociaż rzeczywiście sama od siebie nie mówiła zbyt wiele.
Zobaczymy co będzie na drugiej wizycie...

[ Dodano: 22-02-2012 ]
Za to sam szpital wydał mi się okropny... ci ludzie na łóżkach na korytarzu - masakra. Może mam tak po tym jak leżałam na 2 osobowej sali, z osobnym WC i prysznicem, ale nie wyobrażam sobie leżeć na korytarzu, gdzie dodatkowo plączą się ludzie którzy chcą się zarejestrować na wizytę. Dodatkowo trafiłam na małą awanturę, gdzie pani wykłócała się o to że miała zostać przeniesiona na sale a nie jest. Nerwówka, bieganina, dużo ludzi, dużo zamieszania. Potem przy rejestracji na badania była awaria systemu i czekałam 45 min aż się system zadziała. W sumie z czekaniem w kolejce wyszło ok. 1h30 min zanim się zarejestrowałam. Na szczęście wszystko udało się załatwić, więc jestem zadowolona.

famona
Początkujący ✽✽

Post autor: famona » 23 lut 2012, 20:21

aga_wu pisze:Chętnie odpowiadała na moje pytania, chociaż rzeczywiście sama od siebie nie mówiła zbyt wiele.
Zgadza się.
Po wizycie u Pani doktor mogę stwierdzić, że nie jest może szczytem moich marzeń :wink: , ale bardziej mi odpowiada niż dr Stępień. Też się pytała jak się aktualnie czuję, zbadała brzuch, trochę pogadałyśmy o tym co dalej no i kazała mi schodzić z entocortu :smile: Chociaż tak do końca nie wiem czy to był dobry pomysł, bo mam wrażenie, że trochę mi się pogorszyło.
Następna wizyta 23 maja. Pożyjemy, zobaczymy. Mam nadzieję, że będzie dobrze :smile:
A. Szczypiorski

Awatar użytkownika
ranio
Początkujący ✽✽
Choroba: CU
Kontakt:

Post autor: ranio » 28 lut 2012, 20:45

Za niecałe dwa tygodnie mam wizytę u dr Piaścik. Zobaczymy jak wypadnie, jeśli znowu będzie tak jak ostatnio - to zmieniam lekarza.

Szkoda, że dr Kaniewska nie przyjmuje w PChJ, zrobiła na mnie świetne wrażenie.
"Znajdujesz to czego szukasz, umyka ci to co zaniedbujesz."

atabe
Aktywny ✽✽✽

Post autor: atabe » 29 lut 2012, 17:11

A mnie się wydaje , że dr Kaniewska była wymieniona na rozpisce wiszącej koło gabinetu, ale w sekretariacie nie pytałam.

Awatar użytkownika
ranio
Początkujący ✽✽
Kontakt:

Post autor: ranio » 29 lut 2012, 23:08

Właśnie "ogólnie jest na urlopie". Dzięki niej w październiku moja wizyta w poradni skończyła się przyjęciem na oddział (za co będę jej dozgonnie wdzięczna :-)), ale jak wieczorem spotkałyśmy się na oddziale to była z wenflonem w ręce i powiedziała, że się rozchorowała, więcej jej nie widziałam.

Awatar użytkownika
Baby
Moderator
Choroba: mikroskopowe zap. j.

Post autor: Baby » 12 mar 2012, 10:07

A mnie się wydaje , że dr Kaniewska była wymieniona na rozpisce wiszącej koło gabinetu, ale w sekretariacie nie pytałam.
Na razie nie przyjmuje. W poradni są różni lekarze i prawdę mówiąc każdemu inny lekarz podpasuje. Zawsze można zmienić, pamiętajcie. Zapisując się na wizytę możecie poprosić o zmianę na innego lekarza bo z tym ciężko Wam się pracuje. Wg mnie z doświadczenia wiem że nie jest ważne czy lekarz jest miły ale to czy jest dobrym specjalistą który potrafi ustalić nam dobre leczenie. Najgorszy lekarz to taki, któremu mówimy że to leczenie nie działa, jest źle a on i tak swoje nie słucha pacjenta i nie liczy się z jego zdaniem.
,,Jeśli chcesz zmienić świat, zacznij od siebie." Gandhi
,,Jeśli życie rzuca Ci kłody pod nogi - zrób sobie z nich tratwę."

Awatar użytkownika
ranio
Początkujący ✽✽
Kontakt:

Post autor: ranio » 21 mar 2012, 22:31

Dokładnie tak dzisiaj zrobiłam, byłam na wizycie, a później umówiłam się już do innego lekarza.

Awatar użytkownika
mgiełkaa
Doświadczony ❃

Post autor: mgiełkaa » 23 mar 2012, 23:12

byłam ostatnio w Poradni, Dr.Stępień w Chinach na wymianie naukowej.
Wzrost 167cm, waga 64kg, ASAMAX 500mg 3x2tabl. AZATHIOPRINE 75mg

Leczenie: MSWiA Warszawa

famona
Początkujący ✽✽

Post autor: famona » 24 maja 2012, 12:14

wczoraj dałam sobie i dr Piaścik drugą szansę na dogadanie się. I chyba nie specjalnie nam wyszło ;/ Przepisujac mi Imuran potraktowała ten lek jak cukiereczek który z adobre sprawowanie można brać tak ot. Nie powiedziała co to za lek, jakie mogą być skutki uboczne, ile czasu muszę go brać (chociaż o to wszystko się pytałam) i przede wszystkim nawet się nie zapytała, czy planuje może dziecko ( a owszem planuje), a z tego co wiem to w ciązy nie powinno się go stosować. I teraz nie wiem nic. Mam receptę, lek pewnie wykupię, ale cały czas się waham czy go brać, czy poczekać chwilę na zwiększonej dawce entocortu i może się trochę wyciszy wszystko.
Poza tym jak zwykle strasznie się spieszyła i dosyć niespokojnie reagowała na każde moje pytanie. Zero kontaktu, zero porozumienia na linii pacjent - lekarz. Jakoś do siebie nie pasujemy:), aczkolwiek spodobało mi się to, że po moim pytaniu powiedziała, że jeżeli coś się będzie złego działo, to mogę ją łapać na oddziale ( w sumie poprzednia dr też tak stwierdziła, natomiast rzeczywistość mocno to zweryfikowała).
A. Szczypiorski

aga_wu
Początkujący ✽✽

Post autor: aga_wu » 24 maja 2012, 17:16

famona, ja będę bronić pani dr Piaścik :D Mnie zawsze odpowiadała na wszystkie pytania i była miła, chociaż byłam pacjentem nadprogramowym nie odczułam, żeby się spieszyła.

Może po prostu trafiłaś na gorszy dzień :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „mazowieckie”