Prof. Rydzewska i lekarze MSWiA

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
rafze
Debiutant ✽
Choroba: CU
województwo: pomorskie

Re: Prof. Rydzewska i lekarze MSWiA

Post autor: rafze » 15 lut 2010, 13:57

Witam. Jestem po wizycie u pani prof. Rydzewskiej. Jest to miła i konkretna osoba. Ciesze sie ze trafilem wlasnie do niej na wizyte i dzis dowiedzialem sie ze 5 marca zostane przyjety do MSWiA na godzine 12. Troche szkoda ze tak wyszlo bo w weekend napewno nic nie bede mial robione, zadnych badan itd bo pewnie tylko jeden lekarz ma dyzur itd. Takze bezsensowne lezenie na weekend no ale trzeba sie z drógiej strony cieszyc ze udalo mi sie w miare szybko dostać.

Awatar użytkownika
funia
Aktywny ✽✽✽
Choroba: CD
województwo: wielkopolskie
Kontakt:

Post autor: funia » 15 lut 2010, 14:31

ja byłam przyjęta w piątek, żadnych badań mi nie robiono. łozko się zwolnilo kolo 16. Na to tez sie przygotuj (w sensie- wez kanapki i jedzenie- bo tez mi obiad koło nosa przelecial, dopiero na kolacje sie zalapalam)

Miałam miec badanie w poneidzialek, ale w piatek lekarz mi powiedzial, ze jest tylu ludzi, ze prawdpodobnie pozniej w tygodniu mi je zrobią. (enetroskopia). Poszlam do Pani Profesor i ublagalam, zeby to bylo jednak w poneidzialek, bo nei mogę sobie na tyle dni pozwolic zwolnienia. Na szczęście się udalo.

A Pani Profesor... Cudowna, wiadomo:) Dlatego tak szturmujemy jej gabinety:)

rafze
Debiutant ✽

Post autor: rafze » 15 lut 2010, 15:27

Ja mam taką nadzieje ze badania tez bede mial w miare szybko a nie bedzie tak ze bede lezal 2 tygodnie i mial jedno jakies badanie co kilka dni bo to tylko strata czasu

Awatar użytkownika
funia
Aktywny ✽✽✽
Kontakt:

Post autor: funia » 15 lut 2010, 15:46

no cóz... w większości przypadków tak własnie jest

tak jak pisalam, przyjeto mnei w pt, mialam miec badanie w pn, jakby nie interwencja Pani Profesor, to moze bym i do srody czekala. WIec juz 5 dni w plecy. Potem mialam miec drugie badanie, na nie tez kolejka, wiec kolejne 2 dni czekania

rafze
Debiutant ✽

Post autor: rafze » 15 lut 2010, 16:07

no wiec 2,3 tygodnie murowane lezania by miec kilka badan

Awatar użytkownika
funia
Aktywny ✽✽✽
Kontakt:

Post autor: funia » 15 lut 2010, 16:15

no myślę, że realistycznie trzeba patrzeć, że dwa tygodnie zejdą, przynajmniej dwa.
Z badaniami może być róźnie, czasem trzeba poczekać.
Jesli włącza się jakieś leki, np sterydy, też parę dni jest jeszcze obserwacji jak działa

monika84
Początkujący ✽✽
województwo: mazowieckie

Post autor: monika84 » 02 kwie 2010, 17:55

Jeśli chodzi o ten parking na terenie szpitala to można kupić pakiet. 2 tygodnie kosztują 70-80zł. Mąż kupował jak leżałam tam w listopadzie i grudniu bo odwiedzał mnie codziennie i nie opłacało się płacić codziennie 4 czy 5 zł za godzinę.

Awatar użytkownika
Baby
Moderator
Choroba: mikroskopowe zap. j.

Post autor: Baby » 31 maja 2011, 11:54

funia pisze:Dziekuje za podpowiedz z tym mailem. Odpowiedz uzyskalam juz po 2 dniach:)
Mam ten sam problem ale mail jest tylko ogólny, czy do profesor aktualny mail to ten: dyrekcja[małpa]cskmswia.pl? Aktualnie taki znajduje się na stronie MSWiA. Na jaki adres pisałaś?

Troszkę głupio mi tak pisać ale myślicie że nie będzie problemu i prof. się nie zdenerwuje?
Ostatnio zmieniony 02 cze 2011, 08:10 przez Baby, łącznie zmieniany 1 raz.
,,Jeśli chcesz zmienić świat, zacznij od siebie." Gandhi
,,Jeśli życie rzuca Ci kłody pod nogi - zrób sobie z nich tratwę."

Mamcia
Specjalista od Spraw medycznych
Choroba: CD u dziecka
Kontakt:

Post autor: Mamcia » 01 cze 2011, 20:10

Niepełnosprawni parkują w MSWiA bezpłatnie - sprawdzone wielokrotnie.
Ci do maula do prof. to poszukaj lepiej. Nie podam bo takie cytowanie jest generowanie spamu.
Przyłacz się do Towarzystwa J-elita. Działamy dla waszego dobra, ale bez Waszej pomocy niewiele zrobimy.

Awatar użytkownika
Baby
Moderator

Post autor: Baby » 01 cze 2011, 20:56

Ci do maula do prof. to poszukaj lepiej. Nie podam bo takie cytowanie jest generowanie spamu.
- nie wiem o co chodzi ale znalazłam innego maila w necie. Widocznie na forum jeśli jest jest głęboko ukryty :) Zresztą załatwiłam sobie konsultacje z pomocą miłej Pani pielęgniarki więc już jestem spokojniejsza. Przepraszam za spam :)

Natalka
Weteran ✿
województwo: lubelskie
Kontakt:

Post autor: Natalka » 01 cze 2011, 23:49

Baby pisze: Przepraszam za spam
następnym razem pisząc adres e-mail, czyjkolwiek, zamiast znaczka @ należy wpisać słowo [małpa] i po problemie.
Nie istnieją żadne określone potrawy, które zasadniczo wpływają na ciężkość przebiegu lub na rodzaj nawrotu choroby u wszystkich pacjentów.
poradnik żywieniowy Falka

Mamcia
Specjalista od Spraw medycznych
Choroba: CD u dziecka
Kontakt:

Post autor: Mamcia » 02 cze 2011, 21:12

Ja przepraszam mam klawiaturę, która przekłamuje i jak to się nałoży na dysgrafię to trudno odczytać. Telefon do rejestracji poradni jelitowej jest podany.
Przyłacz się do Towarzystwa J-elita. Działamy dla waszego dobra, ale bez Waszej pomocy niewiele zrobimy.

domcia-d2
Początkujący ✽✽

Post autor: domcia-d2 » 19 lip 2011, 09:14

Witam, mam takie pytanie, czy wiecie może czy dr. Łodyga przyjmuje może gdzieś prywatnie, wiem że w przychodni MSWiA nie przyjmuje, a chciałabym aby był moim lekarzem. Bardzo mi pomógł jak leżałam w szpitalu i byałbym wdzięczna za informację zwrotną. Dziękuję. Oczywiście jeśli nie to proszę polećcie mi lekarza, nawet prywatnie z którym zawsze w każdej chciwli mogę się skonsultować, bo jak ostatnio poszłam do szpitala MSWiA i powiedziałam że mam silny ból brzucha to zostałam przyjęta po 4 godzinach i jak zwykle zostałam skierowana do szpitala, a naprawdę mam już dość szpitali, a ból który miałam przeszedł po ok. 2 godzianch od wyjścia. Będę wdzieczna za pomoc, dzięki
Dominika

Awatar użytkownika
Baby
Moderator

Post autor: Baby » 19 lip 2011, 10:40

domcia-d2 pisze:Witam, mam takie pytanie, czy wiecie może czy dr. Łodyga przyjmuje może gdzieś prywatnie, wiem że w przychodni MSWiA nie przyjmuje, a chciałabym aby był moim lekarzem. Bardzo mi pomógł jak leżałam w szpitalu i byałbym wdzięczna za informację zwrotną. Dziękuję. Oczywiście jeśli nie to proszę polećcie mi lekarza, nawet prywatnie z którym zawsze w każdej chciwli mogę się skonsultować, bo jak ostatnio poszłam do szpitala MSWiA i powiedziałam że mam silny ból brzucha to zostałam przyjęta po 4 godzinach i jak zwykle zostałam skierowana do szpitala, a naprawdę mam już dość szpitali, a ból który miałam przeszedł po ok. 2 godzianch od wyjścia. Będę wdzieczna za pomoc, dzięki
Niestety nie wiem jak nic o doktorze ale możesz zapytać go osobiście. Poza tym on jest tak miły, że jeśli źle się czujesz możesz spokojnie przyjechać w tygodniu i podejść do niego do gabinetu albo zadzwonić. Jeśli prowadził twój przypadek zapewne Ci pomoże. Mi kiedyś powiedział telefonicznie, że mojego lekarza który mnie prowadził nie ma ale jak przyjadę z dokumentacją to postara się mi pomóc. Poza tym jak masz silny ból to zawsze możesz zadzwonić na oddział aby zapisali Cię na pilną wizytę do poradni chorób jelit (musisz się jednak tam leczyć - poproś o skierowanie).

Jeśli chodzi o ból niestety w naszych chorobach jest on nieodłączny. Ja za każdym razem kiedy jest bardzo źle kontaktuje się z panią prof. i czekam na termin wizyty. W ostrych stanach łykam tramal i inne badziewie i jade na SOR, siedzę kilka godzin, robią mi badania, dają kroplówkę i zazwyczaj do domu kierują. Prywatnie też mam gastrologa w medicover ale niestety nie ma takiej opcji abym mogła zadzwonić do niego jak jest źle i żeby był zawsze dla mnie dostępny. W ostrych stanach zawsze kierują na SOR lub do lekarza pierwszego kontaktu. Nie raz SOR też nosem kręci bo dla nich biegunka i bóle to nie jest "nic ciekawego i pilnego". Trzeba wtedy walczyć o swoje!

Proponuje zapisać się do poradni i spytać gastrologa co masz robić w sytuacjach zaostrzeń. Ewentualnie polecam kontakt z dr Łodygą:)

Zdrówka życzę:)

Awatar użytkownika
misiek1
Aktywny ✽✽✽
województwo: lubuskie
Kontakt:

Post autor: misiek1 » 20 lip 2011, 12:02

Lekarz Michał Łodyga jest na urlopie i wróci w poniedziałek 25. Zapytam go czy przyjmuje prywatnie i odpisze tutaj, chociaż wydaje sie ze nie przyjmuje. Ale zawsze można tutaj zadzwonić, potwierdzam że to bardzo sympatyczny i fachowy lekarz. Prawie jak moja prowadząca Magda Kaniewska :)
Pozdrawiam
Martwisz się chorobą ? ale z Ciebie egoista, na tej samej ziemi umiera codziennie tysiące dzieci z głodu, to jest prawdziwa choroba.

Zaglądam tu raz na jakiś czas ale nie są to godziny ani dni a nawet tygodnie :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „mazowieckie”