Prof. Rydzewska i lekarze MSWiA

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
rafze
Debiutant ✽
Choroba: CU
województwo: pomorskie

pytanie

Post autor: rafze » 12 sty 2010, 17:14

a na tym odziale gatro..... ile jest ubikacji? bo w trojmiescie 1 toaleta na odzial a przciesz ja chodze do wc dosc czesto

rafze
Debiutant ✽

Re: Prof. Rydzewska i lekarze MSWiA

Post autor: rafze » 12 sty 2010, 18:52

dziekuje. Z tego co piszesz wynika ze powstal jakis nowy odzial czyli tez i lepsze warunki ale nawet jedna toaleta na sale to juz i tak dobrze w porównaniu do AM w Gdansku jedna toaleta na 6 chyba sal czyli okolo 30 osob i jedno WC. EKSTRA. A jakie podaja tam jedzenie dla chorych na CU? :) Pytam bo mozliwe ze bede tam lezal w tym roku i widze ze wielu z was tam lezalo. Jak ja bym chcial miec wreszcie normalny ze tak to okresle stolec. Bo od 8 lat ciagle biegunki. Mam nadzieje ze mi tam pomogą :)

kasinp
Znawca ❃❃
Choroba: CD
Kontakt:

Post autor: kasinp » 12 sty 2010, 19:27

Chyba ze sie jest na sterydach , to czlowiek ciągle glodny , mi maz donosil jedzenie bo umarlabym z glodu na trzech posilkach

Mamcia
Specjalista od Spraw medycznych
Choroba: CD u dziecka
województwo: mazowieckie
Kontakt:

Post autor: Mamcia » 12 sty 2010, 20:03

Na nowym oddziale nie ma WC w pokojach, ale liczba oczek jest wystarczająca, bo oddzialik maleńki. Wszystko jest opisane w którymś z kwartalników, albo w temacie oddziała specjalnie dla nas.
Robię OT Doc. Marek Durlik ponownie został dyrektorem szpitala MSWiA, z czego się cieszę, bo to nie tylko świetny chirurg, ale równie znakomity menago.
Przyłacz się do Towarzystwa J-elita. Działamy dla waszego dobra, ale bez Waszej pomocy niewiele zrobimy.

rafze
Debiutant ✽

Post autor: rafze » 12 sty 2010, 20:04

a na sali jest TV ?:)

Natalka
Weteran ✿
województwo: lubelskie
Kontakt:

Post autor: Natalka » 12 sty 2010, 20:14

rafze, o tym oddziale można przeczytać tu viewtopic.php?t=6178&highlight=oddzia%B3+nas
Nie istnieją żadne określone potrawy, które zasadniczo wpływają na ciężkość przebiegu lub na rodzaj nawrotu choroby u wszystkich pacjentów.
poradnik żywieniowy Falka

rafze
Debiutant ✽

Post autor: rafze » 13 sty 2010, 13:47

czy ktos z was byl prywatnie u dr. Rydzewskiej?

Mamcia
Kontakt:

Post autor: Mamcia » 13 sty 2010, 14:30

Wiele osób było. Przyjmuje w 2 miejscach na KEN - 022 644 11 77 i od niedawna w EnelMEd 195-27 (termin jest nawet na jutro wieczorem).
Przyłacz się do Towarzystwa J-elita. Działamy dla waszego dobra, ale bez Waszej pomocy niewiele zrobimy.

Awatar użytkownika
-Ania-
Admin
województwo: śląskie

Post autor: -Ania- » 13 sty 2010, 14:48

Wiele osób od tego zaczynało, np. ja.

Odnosnie Twojego poprzedniego pytania o telewizory, jesli nie znalazłeś odpowiedzi, to na starym i nowym oddziale tv jest na monety.
Jesli nie chcesz zbankrutowac to wez ze sobą laptopa.
Bywa tez, ze niektóre osoby mają laptopy, jesli masz odwagę to mozesz zagadac czy by obejrzec razem film czy coś.

Co do jedzenia - jak Ci coś nie smakuje to mozesz odwiedzic bar, sklep samoobsługowy lub cukiernię. :)

ania
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !

Obrazek

Mamcia
Kontakt:

Post autor: Mamcia » 13 sty 2010, 14:54

jest jeszcze restauracja czynna w godzinach pracy. Tam sobie pomyślałam, że może by tam zalożyć bezprzewodowy net??? Zapytam się pani Prof. przy okazji.

rafze
Debiutant ✽

Post autor: rafze » 13 sty 2010, 17:40

No dzis sie zarejestrowalem i niestety to nie jest tak ze wizyta nawet na jutro. jakas pani powiedziala ze 18 marzec a ja dlugo nie moge czekac wiec na 2 luty sie udalo i musze jechac do Warszawy. Wizyta 200zl :) Ciekawy jestem czy bede po wizycie przyjety do MSWiA czy jakies leki tylko narazie. Ale czuje ze szpital ( czytajac wasze posty to srednio lezy sie 2 tygodnie) z tąd moje wszystkie pytania.Aha i mam laptopa :) Dziekuje za wszystkie informacje ale jeszcze jedno mam pytanie. Wiem ze na terenie tego szpitala mozna parkowac i jest to platne wiec moje pytanie ile kosztuje parkowanie. Bede jechal z gdyni wiec auto bym chcial tam gdzies zaparkowac

Mamcia
Kontakt:

Post autor: Mamcia » 13 sty 2010, 20:28

Na jutro było w Enel Med - dzwoniłam i były 2 wolne terminy. Noie piszę rzeczy, których nie sprawdzę. No może ludziska z forum je zajęli.

rafze
Debiutant ✽

Post autor: rafze » 13 sty 2010, 21:24

ale ja dzownilem do ECM na ursynowie

rafze
Debiutant ✽

Post autor: rafze » 14 sty 2010, 18:46

OMG 21zl za dovbe????????? chyba kogos pogielo!!!! jesli bede w najgorszym przypadku lezal 2 tygodnie to niby mam zaplacic niecale 300zl????? MASAKRA!!!!!! cos trzeba bedzie wymyslec ale mam wciaz pytanie co do toalet na nowym odziale poniewaz czesto chodze do wc a nawet musze szybko sie tam znalesc rowniez w nocy (nie wiem czy tylko ja tak mam) ale chce wiedziec konkretnie od osob ktore lezaly na nowym jak i starym odziale. Na starym jest w sali toaleta tak ale razem z jakas lazienką czy drzwi prosto na kibelek? A w nowym odziale ile jest tych meskich toalet na korytarzu? Przepraszam ze marudze ale musze to wiedziec

rafze
Debiutant ✽

Post autor: rafze » 14 sty 2010, 19:36

wiesz ja 2 mam wizyte u prof. Rydzewskiej. A co ona zadecyduje to nie wiem, raczej watpie ze na drugi dzien trafie do szpitala bo pewnie sa terminy jakies. W razie czego bede mial skierowanie od dr. rodzinnej bo raczej poprzez Pania profesor do szpitala sie nie dostane jedynie Ona moze mi kazac sie zarejestrowac wiec nastepnego dnia po wizycie ewentualnie sie zarestruje i poczekam na termin a w nocy gdzies sie przespie. Apropo nowego odzialu, to pewnie ciezko sie tam dostac i nie odemnie zalezy czy polaza mnie na nowym czy starym. Ale dziekuje za wszystkie onformacje :)

[ Dodano: 14-01-2010 ]
2 lutego :) ta wizyta

ODPOWIEDZ

Wróć do „mazowieckie”