Lekarzu daj sie poznac :)

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ania406
Doświadczony ❃
Choroba: CD
województwo: mazowieckie

Lekarzu daj sie poznac :)

Post autor: Ania406 » 10 cze 2008, 23:27

Mam pytanie :) Czy ktos leczy sie w Wojskowym Instytucie Medycznym(ul. Szaserow) w Warszawie? Jesli tak to u jakiego lekarza? Moze ktos zna doktora Jałochę? Jakie macie doswiadczenia zwiazane z tym przybytkiem medycznych specjalow? :)
Pozdrawiam :))
Care for life and physical health, with due regard for the needs of others and the common good, is concomitant with respect for human dignity.

Awatar użytkownika
Linda123
Aktywny ✽✽✽
Kontakt:

Re: Lekarzu daj sie poznac :)

Post autor: Linda123 » 11 cze 2008, 08:36

Ja się leczyłam u prof. Gila. Jeżeli masz jakieś pytania zapraszam na pw lub gg.
biore: pentasa 2x2, sulfasalazyna 1x2
IBS u dziecka

Jasiekwwl
Debiutant ✽
Choroba: w trakcie diagnozy

Post autor: Jasiekwwl » 04 sty 2009, 23:19

Witam, ja leżałem na Szaserów 10 dni w grudniu, lekarzem prowadzącym był dr Tomasz Stelmaszuk, prywatnie jestem pod kontrolą jednego z tamtejszych lekarz - dr. Stański , specjalista chorób wew II stopnia, szczerze polecam, w razie dodatkowych pytań zapraszam na priv, pozdrawiam

a co do samego oddziału, to nie mam skali porównawczej, był to mój pierwszy jak dotąd pobyt w szpitalu, ale przeżyłem, więc chyba jest nieźle :mrgreen:
Remicade, Azathioprine, Sulfasalazin EN

Awatar użytkownika
Ania406
Doświadczony ❃

Post autor: Ania406 » 05 sty 2009, 00:13

milo, ze odpowiadasz, ale moj post ma pol roku wiec juz wiem co i jak :) jestem tam czestym gosciem :) moze sie nawet widzielismy na oddziale w grudniu :P ale dzieki jeszcze raz za odpowiedz.
Care for life and physical health, with due regard for the needs of others and the common good, is concomitant with respect for human dignity.

ODPOWIEDZ

Wróć do „mazowieckie”