Strona 1 z 1

Bielsko-Biała i okolice ew Tychy

: 14 gru 2015, 23:30
autor: Monika
Witam

Poszukuję lekarza który pomoże mi z Crohnem najlepiej z Bielska-Białej lub okolicy ew Tychy. Podzielcie się swoimi opiniami proszę. Byłam póki co na wizycie u dr Józef Kisiel w Bielsku, i mam mieszane uczucia.

Re: Bielsko-Biała i okolice ew Tychy

: 15 gru 2015, 00:30
autor: Jarczyslaw
Jeśli nie uda Ci się załatwić tego gdzieś bliżej, spróbuj może tutaj: http://horzela.eu/kontakt.html. Jest mail, można napisać do lekarza o co chodzi i zapytać czy masz w ogóle co szukać w jego gabinecie :)

Re: Bielsko-Biała i okolice ew Tychy

: 17 gru 2015, 14:59
autor: Zaspana
Hej, Spróbuj w Tychach w Dea Salus, tam przyjmuje lek. Sebastian Kulski. Pozdrawiam.

Re: Bielsko-Biała i okolice ew Tychy

: 18 gru 2015, 10:16
autor: -Ania-
Moim zdaniem crohna najlepiej leczyć tam gdzie lekarze się na tym dobrze znają, tam gdzie jest i leczenie biologiczne i możliwosc uzupelnienia żelaza przy anemii, i leczenie żywieniowe i opieka bardzo dobrego ordynatora. Moim zdaniem CKS w Katowicach- Ligocie spełnia te wymagania, nie mają darmowego wifi oraz nie pozwalają J-elicie na pozostawianie informacji. Nie mówie, że ten szpital jest najlepszy, bo są lepsze, ale jest na tyle dobry, że warto zaufać.

Przez długi okres czasu leczyłam się w Warszawie, gdyby nie opieka tam to już dawno miałabym stomię, byłabym pewnie po kilku operacjach i leczyłabym się kisielami... to ostatnie to żart.

Dlatego lepiej leczyć crohna w tzw referencyjnych ośrodkach- tam gdzie się na nim znają, a nie tam, gdzie mam blisko. Bo jak mi powiedzieli w szpitalu w moim mieście "my crohna nie leczymy bo mało się na nim znamy". Lepiej dojechać godzinkę, dwie, niż mieć świadomość że np. "jednak udało by mi się uniknać tego_i_tego gdybym leczyła się biologicznie..."

Ania

Re: Bielsko-Biała i okolice ew Tychy

: 11 sty 2016, 18:14
autor: beatka234
Ja obecnie leczę się u dr Kisiela i też nie do końca jestem zadowolona bo mam wrażenie ze więcej czasu poświęca komputerowi niż pacjentowi (wypisywanie recept itp...)chociaż jako diagnosta jest dobry ale polecam panią dr. Aleksandrę Dońską Wyporek

Re: Bielsko-Biała i okolice ew Tychy

: 11 sty 2016, 18:24
autor: beatka234
Chociaż tak sobie myślę że skoro się leczysz u dr. Kisiela to zostań bo jest dobry

Re: Bielsko-Biała i okolice ew Tychy

: 12 sty 2016, 15:20
autor: krolik224
teraz wszyscy lekarze bardziej w komputer patrzą bo tak mają nakazane z góry...znam dr. Kisiela jest dobrym fachowcem, ja leczę się u pani dr. Aleksandry Dońskiej-Wyporek i za nic na świecie nie zamieniłabym juz lekarza.

Re: Bielsko-Biała i okolice ew Tychy

: 22 sty 2016, 13:34
autor: Habik
Jeśli mógłbym coś polecić to przychodnię pod orłem - http://www.orzelmedcentrum.pl/index.php?link=poradnie . Ja tam leczę się u dr. Wosiewicza i jest ok ;)

Re: Bielsko-Biała i okolice ew Tychy

: 14 lut 2016, 19:33
autor: Mryk
Zdecydowanie odradzam dr. Kisiela a w szczególności Szpital Wojewódzki w B-B. Co prawda dr. Kisiel cos tam wie o Crohnie, ale zignorował zły stan zdrowia nie wspominając już o podejściu do pacjenta.. Polecono mi dr. Wosiewicza. Leczę się u niego od półtora roku i jestem bardzo zadowolony. W B-B powiedziano mi, że nie kwalifikuję się do leczenia biologicznego, a w Katowicach- Ligocie okazało się, że takiego problemu nie ma.
Omijajcie Szpital Wojewódzki szerokim łukiem, chyba że macie dużo pieniędzy by dać w kopercie to inaczej będą z Wami rozmawiać.