dr Hadasik (Katowice)

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Marcin (Go?a)

dr Hadasik (Katowice)

Post autor: Marcin (Go?a) » 12 paź 2004, 20:14

Na pocz?tek przepraszam, ?e pisze w tej sprawie w tym miejscu, ale moja wiadomo?a w tamacie lekarze godni polecenia przesz3a zupe3nie niezauwa?ona.
Chcia3bym zapytaa, czy kto? z was ma jakiekolwiek (pozytywne lub negatywne) do?wiadczenia z dr Hadasikiem z Katowic. Nie znalaz3em nigdzie ?adnej wypowiedzi na jego temat.
Marcin

mariola
Debiutant ✽
Choroba: CU
województwo: śląskie
Kontakt:

Re: dr Hadasik (Katowice)

Post autor: mariola » 16 paź 2004, 19:29

Drogi Marcinie,niestety nie znam lekarza wymienionego przez Ciebie,ale mam pytanie czy leczysz sie moze w Katowicach-Ligocie(Szpital Sl.Akademii medycznej?).Ja wlasnie tam sie lecze u dr.Rymarczyka-uwazam ze jest dobrym lekarzem i polecam-moze ktos z tego forum go zna?Pozdrawiam.Mariola

Gość

Post autor: Gość » 16 paź 2004, 20:54

Cze?a,
Niestety nie. Trafi3em od razu do dra Hadasika. S?dzi3em, ?e to jaki? znany specjalista, ale chyba sie myli3em - przynajmniej je?eli chodzi o uczestników wypowiadaj?cych sie na tutejszym forum ;)
Prawde mówi?c, a? do tej chwili nie specjalnie interesowa3em sie t? chorob?, ani lecz?cymi j? lekarzami i traktowa3em je z pewn? doz? pob3a?liwo?ci. Po przeczytaniu niektórych wypowiedzi forumowiczów, chyba to sie zmieni.
Pozdrawiam,
Marcin

mariola
Debiutant ✽
Kontakt:

Post autor: mariola » 17 paź 2004, 18:02

Chcialam tylko nadmienic ze nie zawsze trzeba leczyc sie u znanych specjalistow ,poniewaz nawet ci malo znani sa bardzo dobrzy a niejednokrotnie(co rowniez wazne)poprostu tansi.Najwazniejsze to miec do swojego lekarza zaufanie i szukac tak dlugo az trafi sie na odpowiedniego.Serdecznie pozdrawiam.Mariola

mariola
Debiutant ✽
Kontakt:

Post autor: mariola » 17 sty 2005, 16:36

Droga Jolu!Oczywiscie rowniez slyszalam o prof.Nowaku-jest on ordynatorem wydzialu gastroenterologicznego w Katowicach-Ligocie.Przyjmuje rowniez prywatnie(gdybys byla zainteresowana to dowiem sie dokladnie gdzie);w zeszlym roku wizyta u niego-prywatnie kosztowala 100zl.Slyszalam o nim wiele pozytywnych opinii,ale nie bylo mnie stac na takie koszty.Doktora Rymarczyka polecil mi inny znajomy lekarz,glownie dlatego ze za wizyte bierze 50zl i jest dobrym lekarzem;dzieki niemu szybko pozbylam sie ostrej fazy choroby..Chodze do niego na oddzial a badania mam robione w ww.klinice ambulatoryjnie i za darmo.Na poczatku jezdzilam czesciej co dwa miesiace a teraz tylko wtedy gdy sie pogorszy stan choroby i nie wystarcza zwiekszenie dawek leku;poza tym z kazdym pytaniem moge zwrocic sie do niego telefonicznie.Moim zdaniem jest godny polecenia.Poza tym w tym szpitalu jest tez poradnia gastroenterologiczna-trzeba miec skierowanie i ponoc dosc dlugo czeka sie na termin(ok.3 miesiecy)-to tez sklonilo mnie do prywatnej wizyty,bo na drugi dzien bylam juz przyjeta.Oj! ale sie rozpisalam...Jesli mialabys jakies jeszcze pytania to napisz tutaj albo do mnie na @maila:mariolaw@poczta.onet.pl
Ostatnio zmieniony 18 sty 2005, 15:53 przez mariola, łącznie zmieniany 1 raz.

Beataas

Post autor: Beataas » 20 sty 2006, 08:29

Jak leżeć na Ligocie to tylko ze skierowaniem od Nowaka!!! Tylko i wyłącznie wtedy jesyeś traktowany jak człowiek. Jak zaczyna się wizyta to na teczkach chorych jako piwerszy dokument pijawia się skierowanie, jak profesor zobaczy, że od niego to miód płynie mu z ust. Wszystko jest szybciej, dokładniej i cud extra.

gwidon
Debiutant ✽
województwo: mazowieckie

Post autor: gwidon » 20 sty 2006, 19:50

Beataas nie strasz ludzi.Jeszcze mam w ręku wypis z kliniki w Ligocie z dzisiejszą datą o byłem tam 16 dni i nie skierował mnie Nowak.Traktowali mnie normalnie i wypisali z remisją kliniczną.Jolu nie słuchaj tego bełkotu.
da się żyć

Greg
Debiutant ✽

Post autor: Greg » 24 cze 2007, 22:08

U dr Hadasika leczę się od 2 lat. Kilka razy wyciągnął mnie z kłopotów. Uważam, że można polecać. Pozdrawiam.
Greg

Awatar użytkownika
moniQue82
Debiutant ✽
Kontakt:

Post autor: moniQue82 » 03 lip 2007, 21:37

Ja również chodze do dr Hadasika i moge go w 100% polecic! Wczesniej mialam do czynienia z dwoma innymi lekarzami z mojego regionu, wiec mam "jako takie" pojecie. W trakcie pierwszej wizyty bardzo duzo opowiedzial mi o tej chorobie i wytlumaczyl jak mam z tym zyc. Naprawde jestem mu wdzieczna.

Greg
Debiutant ✽

Post autor: Greg » 04 lip 2007, 20:03

To prawda. Ja również dzięki niemu dowiedziałem się na co choruję. Wcześniej byłem u jednego znanego profesora. Szkoda gadać, żenada. Od tego czasu unikam profesorów.
Greg
Greg

Graga
Początkujący ✽✽
Kontakt:

Post autor: Graga » 04 lip 2007, 20:27

Wreszcie się doczekałam kogoś, kto się u Niego leczy, bo już zaczynałam się obawiać, chociaż ja mam o Nim jak najlepsze zdanie. Żałuję bardzo, że nie dostałam Jego numeru na początku mojej choroby, bo może byłoby trochę inaczej. Teraz leczę się u Niego ciągle ponad rok - wcześniej eksperymentowałam i chodziłam do różnych lekarzy, a do dr Hadasika w nagłych przypadkach.

jack75
Debiutant ✽

Post autor: jack75 » 23 paź 2007, 22:15

Graga ale dr hadasik też jest profesorem ????

Awatar użytkownika
benia79
Debiutant ✽
województwo: małopolskie

Post autor: benia79 » 02 kwie 2008, 11:59

a ile ten dr Hadasik bierze za wizytę?

Graga
Początkujący ✽✽