Strona 1 z 1

dr Waldemar Kaznocha

: 22 lis 2009, 20:28
autor: Diabol
Witam, szukałem na forum ale nie znalzałem żadej informacji na temat p. doktora. Chciałem zapytać czy ktoś go zna może leczy się u niego i może przekazać jakieś opinie na temat w/w lekarza

Re: dr Waldemar Kaznocha

: 10 cze 2010, 14:51
autor: martynka154
Hej, ja leczę się u niego od pół roku. Poszłam do niego z powodu bólu brzucha i krwawieniami w stolcu. Wykrył u mnie CU i od razu w tym dniu wysłał mnie do szpitala. Robiłam u niego gastroskopię, rektoskopię i wczoraj kolonoskopię. Wg mnie bardzo dobry lekarz, konkretny i wyrozumiały. Polecam, choć cenowo to tani on nie jest:)

Re: dr Waldemar Kaznocha

: 29 sie 2012, 22:59
autor: Jarczyslaw
Pora odkopać wątek. Czy dostanę złotą łopatę? Zawsze chciałem coś wygrać :wink:

Ja do doktora Kaznochy chodzę już dłuższy czas. Zgadzam się z opinią, że wizyta u niego zbyt tania nie jest (względne pojęcie, szczerze powiedziawszy to nie orientuję się w cenach u sąsiednich lekarzy) i na chwilę obecną wynosi 100zł w wersji podstawowej a dodatkowe przyjemności kosztują odpowiednio więcej. Ja lekarza oceniam jednak bardzo pozytywnie szczególnie ze względu na to jak w jego gabinecie przeprowadzona została gastroskopia i sigmoidoskopia na moich bebechach. Poszedłem na te badania z marszu i okazało się, że więcej w tym było mojego strachu niż faktycznych nieprzyjemności. Jeśli będę miał kolejną okazję goszczenia w sobie endoskopu to ucieszę się jeśli za jego sterami będzie siedział doktora Kaznocha (no i pielęgniarka, która mu towarzyszyła, która zdecydowanie poprawiła mój komfort psychiczny przed w trakcie i po badaniu).

Póki co mam zdiagnozowane ZJD, wskazania dietetyczne oraz szereg leków. Dalsze badania pewnie dopiero przede mną :wink:

Sam lekarz oszczędny w słowach ale zapytany o cokolwiek odpowiada bardzo obszernie dlatego również ze względu na kontakt, doktora Kaznochę oceniam jak najbardziej w porządku.

Re: dr Waldemar Kaznocha

: 30 sie 2012, 13:37
autor: Mimi2
A czy ktoś z pacjentów mógłby mi na PM podać namiary i aktualny cennik dr? Długo sie czeka na wizytę ?

Re: dr Waldemar Kaznocha

: 24 lis 2014, 15:46
autor: aneane
Zrobię jakiegoś update po pierwszej wizycie, mam w połowie grudnia niestety dopiero (ale obłożenie na prywatnego uoo). O doktorze słyszałam same dobre opinie:)

Re: dr Waldemar Kaznocha

: 25 lis 2014, 20:47
autor: Dradel
Sam byłem już kilka razy u tego lekarza i pozostaje mi go jedynie pochwalić oraz polecić. Potrafi wysłuchać, a to ostatnio rzadkość wśród lekarzy na których natrafiałem.

Re: dr Waldemar Kaznocha

: 15 gru 2014, 14:38
autor: aneane
U mnie po pierwszej wizycie.(: Na razie trudno mi powiedzieć, dopiero ustalił leczenie i badania dodatkowe. Wizyta z USG kosztuje 120zł, w cenniku wizyta z receptą 20zł.(: Gastroskopia bez znieczulenia z przygotowaniami i innymi tymi wokół chyba coś ponad 200zł