Strona 1 z 6

Gastroenterolodzy z Poznania

: 28 gru 2005, 09:37
autor: Hubert
Witam
Od kilku lat choruję na Cu. Leczę się w Poznaniu w przychodni na Przybyszewskiego. Wynik tego leczenia jest raczej mizerny. Mam ciągłe zaostrzenie, choroba nie daje o sobie zapomnieć. Przerwy o ile są to bardzo krótkie. Szukam dobrego lekarza (myśle o wizycie prywatnej),a nie mam specjalnie rozeznania w tym środowisku. Tak na marginesie mieszkam niedaleko Poznania. Wszystkich, którzy mo mi coś doradzić proszę o pomoc. Mój gg 6061548 i z góry dziekuję za wszelkie info. :)

Re: Gastroenterolodzy z Poznania

: 27 gru 2010, 11:36
autor: dariah4
ja lecze sie w przychodni specjalistycznej na ul. Szpitalnej w Poznaniu. Jak narazie jestem zadowolona. Moim lekarzem prowadzącym w szpitalu w Poznaniu była dr. Beata Klincewicz i bylam zadowolona bo szybko postawila mnie na nogi. Gastroskopie i kolonoskopie tez wykonala super i prawie nic nie pamietam:)

Re: Gastroenterolodzy z Poznania

: 28 gru 2010, 13:47
autor: marzen7
Hubert nie strasz mnie co do Przybyszewskiego. Mąż ma wizytę 11 stycznia tam

Re: Gastroenterolodzy z Poznania

: 28 gru 2010, 15:57
autor: jolinek83
Ja polecam dr Pawła Klincewicza, to jest bodajże mąż opisanej wyżej Beaty Klincewicz.
Lekarz z sercem :)
Robił mi rektoskopię i kolonoskopię.
Jestem bardzo zadowolona!

Re: Gastroenterolodzy z Poznania

: 29 gru 2010, 00:34
autor: gabriella
Ja w Poznaniu to najbardziej polecam chyba dr Kaźmierczak z Przybyszewskiego. Bardzo sympatyczna osoba, raczej się przejmuje, nie olewa i jest naprawdę w porządku. Choć do Przybyszewskiego i ogólnie leczenia w Poznaniu się trochę zraziłam. Bo dawali mi żelazo doustnie, czego raczej nie można robić przy zaostrzeniu, bo to tylko pogarsza sprawę. Bo powiedziano mi w Poznaniu, że CU nie leczy się lekami biologicznymi, co się okazało totalną bzdurą. Po prostu nie ma na nie pieniędzy... W samym szpitalu dawali mi antybiotyk na leukocytozę, a po jakimś czasie stażystka zauważyła, że to pewnie od sterydów (bo pani doktor sama na to nie wpadła). Żal jak dla mnie. No i jak tu nie potrafią pomóc, to szukać gdzieś indziej.

Re: Gastroenterolodzy z Poznania

: 30 gru 2010, 10:58
autor: Blue
marzen7 pisze:Hubert nie strasz mnie co do Przybyszewskiego. Mąż ma wizytę 11 stycznia tam
Hubert straszył niemal równe 5 lat temu więc spoko :wink:

Re: Gastroenterolodzy z Poznania

: 25 cze 2011, 11:09
autor: sylunia80
Ja chodzę do doktora Malewskiego i jestem jak na razie zadowolona-jeszcze nie mam postawionej diagnozy bo czekam na kolonoskopię.Dr.Malewski przyjmuje w Koziegłowach prywatnie w swoim domu ale także na NFZ w Poznaniu ale są odległe terminy.

Re: Gastroenterolodzy z Poznania

: 28 cze 2011, 13:48
autor: maggie0278
sylunia80 pisze:Ja chodzę do doktora Malewskiego i jestem jak na razie zadowolona
to świetnie, Twoje zadowolenie wynika pewnie z tego,że chodzisz do pana dr prywatnie bo ja niestety nie miałam pozytywnych doświadczeń w kontakcie z tym lekarzem.

Mojej córce robił pierwsze w życiu kolo i gastro, nerwy jakie mi towarzyszyły pod salą endoskopową były nie do opisania. Po badaniu lekarz nie miał dla mnie czasu na rozmowę (z resztą to był jego ostatni dzień w pracy przed urlopem), szedł szybkim krokiem przez korytarz a ja truchtałam obok niego i docierały do mnie strzępki jego wypowiedzi a ja nie wiele z tego rozumiałam. Zostałm na środku korytarza z głupią pewnie miną a komentarz jaki z boku usłyszłam ( Może gdyby pani chodziła prywatnie do pana dr on byłby bardziej zaangażowany w pani dziecko......) po dziś dzień dżwięczy mi w uszach.

Re: Gastroenterolodzy z Poznania

: 28 cze 2011, 14:04
autor: sylunia80
Prywatnie poszłam ponieważ wystraszyłam się co się ze mną dzieje i chciałam jak najszybciej do lekarza.Co do kolonoskopi to pan doktor ostatnio próbował mnie wcisnąć na wcześniejszy termin bo połowa ludzi którzy są zapisani na NFZ nie przychodzą i terminy przepadają ale niestety się nie udało.Jeszcze pół opakowania tabletek i idę do pana doktora więc może tym razem da się coś zaradzić,a pan doktor stwiedził że prywatnie na kolonoskopię to szkoda kasy.Trochę dużo bierze za wizytę no ale cóż.
maggie0278-skąd jesteś?

Re: Gastroenterolodzy z Poznania

: 30 cze 2011, 08:25
autor: maggie0278
agastaga pisze:on już chyba nie ma ochoty leczyć dzieci jak stwierdził.
nie ma go wśród lekarzy leczących w Szpitali Klinicznym na ul.Szpitalnej, więc pewnie masz rację, dzieci już nie leczy.
Może gdybym trafiła w pierwszej fazie choroby na właściwego lekarza to bym się nie zraziła do lekarzy ze szpitalnej, chociaż dr Targońska tez jest specyficzna..... :wink:

Re: Gastroenterolodzy z Poznania

: 30 cze 2011, 17:46
autor: redss
Moim lekarzem prowadzącym do połowy lipca jest dr. Beata Klincewicz , bardzo polecam, jestem zadowolona, czuję się bardzo dobrze i jestem ogromnie wdzięczna, kolanoskopia jak i gastroskopia swietnie przeprowadzone, pod narkozą, zero bólu ;)
Jedną z wizyt miałam także u pani dr. Sajdak, również gorąco polecam ;)

Re: Gastroenterolodzy z Poznania

: 14 lip 2011, 21:03
autor: dariah4
Zgadzam się z tym, że dr Beata Klincewicz dobrze przeprowadza badania, bo ja też nic nie pamiętam, żadnego bólu itd.. Chociaż nigdy jej zbytnio nie lubiłam, to myślałam, że jest dobrym spacjalistą i zna się na tym co robi, niestety chyba się pomyliłam. Pani doktor oprócz Pentasy nie zna chyba prawie żadnych innych leków. Poza tym kiedy ostatnio byłam w szpiptalu na badaniu, była wyraźnie na mnie zła i stwierdziła, że nie może się w ogóle ze mną porozumieć. A to jakoś ja nigdy nie umiałam się z nią porozumieć.

[ Dodano: 14-07-2011 ]
A leczy się ktoś może u dr Macieja Mazura? Bo nic konkretnego nie mogłam o nim znaleźć a wybieram się do niego na wizytę.

Re: Gastroenterolodzy z Poznania

: 18 lip 2011, 14:47
autor: Tomek0700
hej, moze ktos sie jeszcze wypowiedziec co do doktora Pawla Klincewicza? 8 sierpnia do niego sie wybieram, jestem z innego miasta, w Kaliszu stwierdzono, ze juz mi nie pomoga dlatego mnie tam zapisano. Licze na niego strasznie.

Re: Gastroenterolodzy z Poznania

: 25 lip 2011, 15:47
autor: dariah4
Ja się u niego nie leczyłam, ale z tego co czytałam zdania na jego temat są podzielone.

Re: Gastroenterolodzy z Poznania

: 05 sie 2011, 13:39
autor: Tomek0700
a jakie to byly zdania, tu na forum? to czytalem ale niestety pare osob nie okresla sie czy byli u Pawła czy u jego ojca, Henryka.