CU, CD i inne zapalne choroby jelit
Forum otwarte dla wszystkich chorych na nieswoiste zapalenia jelit,
dla ich rodziców, partnerów i osób zainteresowanych.

Ogłoszenie 
Podaruj uśmiech dzieciom z NZJ - Agata Młynarska

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: tom-as
05-11-2011
Weekend w Wielkopolsce
Autor Wiadomość
Mamcia 
Specjalista od Spraw medycznych
Założyciel J-elity

Pomogła: 104 razy
Miasto: Warszawa
Wysłany: 20-10-2008   

Z prawdziwą przykrością muszę odwołać wyjazd do Porażyna. Powód – zbyt małe zainteresowanie. Jest to pierwszy taki przypadek, który skuteczne wyleczy mnie z organizacji czegokolwiek na terenie wielkopolski i w ościennych rejonach. Straty poniesione to nie tylko strata czasu i energii (dzięki Kubanka), ale również finansowa. Szkoda także wykładowców, którzy przygotowywali się na spotkanie z nami.
Jak widzę są rejony, które kierują się swoimi izmami. Tylko dlaczego osoby stamtąd zasypują mailami z pytaniami, na które odpowiedzi uzyskuje się na takich spotkaniach.
PFRON ogłosił nowy konkurs i powiem szczerze, że nie wiem czy warto poświęcać czas na pozyskanie środków, z których chorzy nie chcą skorzystać.
Ja się osobiście doszkalać na spotkaniach nie muszę.

Grześ 
Doświadczony

Miasto: Gorzów Wlkp.

Jednak to prawda. Przed chwilą przeglądałem pocztę i przeczytałem o tym smutnym fakcie. A tak cieszyłem się na ten wyjazd - wreszcie blisko domu. Trudno, może kiedyś uda mi się wybrać na jakieś spotkanie trochę dalej od domu, bo interesuje mnie moje zdrowie jak i wszystko co dotyczy choroby.
Jedyne co mi pozostaje to podziękowanie za wysiłek, jaki włożyli organizatorzy w próbę zorganizowania spotkania w naszym regionie.

Kubanka 
Początkujący

Miasto: Warszawa

Chciałabym podziękować Rajanowi za pomoc w wysyłce większej części wiadomości.

Podobno Wielkopolska jest gospodarna. I jedynie "podobno" patrząc na to, jak niecodzienne możliwości i kasa przeszły nam koło nosa.

Szaraja 
Specjalista ds. Porad Prawnych

Pomogła: 8 razy
Miasto: Łańcut

Najgorsze jest to, że tak mocno ludzie się angażują w organizację takich spotkań, a niewiele osób chce korzystać. Czasem warto z czegoś zrezygnowąć, poświęcić swój czas, a w takich sytuacjach to człowiekowi skrzydła opadają. Tak naprawdę, to ludzie nie chca się doszkalać, uważają , ze z tym co mają jest im dobrze. Ciesze się, ze Śląsk i Małopolska zawsze dopisują na spotkaniach. Nie chcemy towrzyć kólek wzajemnej adoracji, chcemy, by na spotaknia przyjeźdzali nowi ludzie, tak jak np. do Szczyrku. To daje energię do działania, zachęca do poświęcenia swojego czasu. Każdy z nas ma swoje życie, tylko jedni chcą coś zrobić dla innych, a niektórzy myślą tylko o sobie.
Mam nadzieję, ze taka sytuacja się nie powtórzy. Straciliśmy znaczną jak na nasze realia kwotę, mało że nie dostaniemy pieniędzy z PFRON, to zaliczkę, trzeba będzie pokryć z naszego 1% - Nie szkoda?????????????

aleksandra12 
Weteran
Czarodziejka w Zieleni

Pomogła: 2 razy
Miasto: Poznań
Wysłany: 21-10-2008   

Przykro mi, że się nie udało, bo na pewno są ludzie, którym takie spotkanie są potrzebne. Mi nie. Dlatego się nie zapisałam i miałam inne plany. Mam czuć się winna?

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi