Operacja metodą laparoskopową

Wątki z linkami do arykułów/programów/wywiadów związanych z NZJ.

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
maggie0278
Mistrzunio ❃❃❃
Choroba: CU u rodzica
województwo: wielkopolskie
Kontakt:

Re: Operacja metodą laparoskopową

Post autor: maggie0278 » 25 sty 2010, 12:33

Elizabet-70, to naprawdę przykra sprawa :smutny: aż żal serce ściska !

A powiem Ci, że nawet niektórym znajomym opowiadałam, że są już takie możliwości jak zabiegi drogą laparoskopową i , że to wszystko daje nadzieję na lepsze.
Trzymaj się kochana mimo wszystko i nie trać nadziei, szkoda mi Cię bardzo, że musisz to wszystko przeżywać i takiego bólu i dyskomfortu doświadczać :przytul:
Aktualnie : Pentasa 1x2gr, Imuran obniżono do 50mg z uwagi na podwyższony poziom thioguaniny, Biopron 9 2x1, Omega-3, Calperos+Vit.D3
Czopki Salofalk, wlewy z Pentasy, wlewy z Corhydronu, Budenofalk Foam, Cyklosporyna -leki, które w ogóle nie pomogły :(
Włączono Infliksymab, który nie zaindukował remisji :(
Humira od września 2012r do maja 2013. REMISJA!
dodatkowo Astma Oskrzelowa (Alvesco, Zafiron, Ventolin)

Awatar użytkownika
youras
Debiutant ✽
Choroba: CU
województwo: małopolskie
Kontakt:

Post autor: youras » 08 lut 2010, 01:48

nie pękaj , mimo wszystko do góry głowa-pamiętaj nie jesteś sama :wc:
niepogodzony z umykającym w szaleńczym pędzie smakiem życia,ten który musi zajrzeć głębiej...

elizabet-70
Początkujący ✽✽
Choroba: CU
województwo: świętokrzyskie
Kontakt:

Post autor: elizabet-70 » 10 gru 2011, 19:36

Witajcie. 7 Grudnia mineło 2 lata od operacji.Pomyślałam ,że chcecie wiedzieć co dalej.
Żyje he he he.Nie zaglądam tu bo nie chcę żyć chorobą ,mam rodzinę i to mnie pochłania. Czerpie życie całymi garściami.Odwiedziłam w końcu siostrę, która mieszka na Sycylii od 16 lat( przed chorobą bałam się latać samolotem).Nie chcę wspominać gdzie siedziałam w czasie burzy :lol: ...już chyb nie jest w stanie mnie nic przestraszyć, swoje przeszłam.Czuję się dobrze,czasami mi podokucza pozostałość, ale mnie nie ogranicza.Muszę uważać na surowiznę ,ale piwo wypiję i jest ok(czasem 2)nie wiem co to ból brzucha. Do wc czasem pobiegam częściej jak się skuszę na coś co mi nie podchodzi.
Ktoś mnie kiedyś zapytał czy nie czuję braku czegoś w brzuchu, otóż nie nawet teraz mam nadmiar :lol:
którego nie zamierzam się pozbywać.Jak wspomniałam nie zaglądam tu,więc jak byście chcieli pogadać lub o coś zapytać to dzwońcie 531313887.Pozdrawiam was serdecznie.
ela

Awatar użytkownika
maggie0278
Mistrzunio ❃❃❃
Choroba: CU u rodzica
województwo: wielkopolskie
Kontakt:

Post autor: maggie0278 » 14 gru 2011, 20:34

elizabet-70 pisze: Czerpie życie całymi garściami.
jakkolwiek każdy przypadek jest inny, to jest to bardzo optymistyczne elizabet-70.
Oby tak dalej, dużo zdrówka :roll:
Aktualnie : Pentasa 1x2gr, Imuran obniżono do 50mg z uwagi na podwyższony poziom thioguaniny, Biopron 9 2x1, Omega-3, Calperos+Vit.D3
Czopki Salofalk, wlewy z Pentasy, wlewy z Corhydronu, Budenofalk Foam, Cyklosporyna -leki, które w ogóle nie pomogły :(
Włączono Infliksymab, który nie zaindukował remisji :(
Humira od września 2012r do maja 2013. REMISJA!
dodatkowo Astma Oskrzelowa (Alvesco, Zafiron, Ventolin)

Zablokowany

Wróć do „NZJ w mediach”