Tabletki antykoncepcyjne a tycie

metody zapobiegania ciąży a nieswoiste zapalenia jelit

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ewkunia
Doświadczony ❃
Choroba: niesklasyfikowane NZJ
województwo: pomorskie

Re: Tabletki antykoncepcyjne a tycie

Post autor: ewkunia » 16 sty 2011, 20:14

Jezu nie, tylko nie śluz płodny;p

A tak na serio, dzięki za sugestie. Pokombinuję,bo szkoda mi tej Yasmin. Mimo wszystko, dość dobrze ją znoszę.
Ewkunia; biorę: nic; brałam :Asamax Imuran, Pentasę, Metronizadol, Encorton, Salofalk, Jucolon, wlewki z hydrokortyzonem,..., and many more ;p ważę 60kg/169cm, mam notorycznie stany podgorączkowe;/ Moje jelita źle znoszą mesalazynę.

Olimpijka

Post autor: Olimpijka » 16 sty 2011, 21:13

ewkunia, zel pieknie zalatwi sprawe ;) Wiesiolka nie bierz.

Agula84
Aktywny ✽✽✽
Choroba: IBS
województwo: małopolskie

Post autor: Agula84 » 16 sty 2011, 21:46

troche nie na temat, ale troche tak :) ja mam po ciazy taka suchosc, ze sahara jest wilgotna :) pogodzilismy sie z tym i kupujemy sobie zel durexa. Jestesmy z niego z mezem zadowoleni. wczesniej mialam zel z apteki w granatowo bialej tubce ( feminum chyba..) ale on sie nie sprawdzil.
Agula 84 :)

Awatar użytkownika
ewkunia
Doświadczony ❃

Post autor: ewkunia » 12 sie 2011, 22:07

Podobno żel Play O jest najlepszy - kosztuje 50zł,więc go jeszcze nie testowałam,ale slyszałam wiele dobrego.

Wracając do eksperymentów z tabletkami. Biorę od ok 4 mies Atywię. Najlepsze tabletki jakie miałam: nie przytyłam, mam ochotę na to i owo:D, cykl super(dotychczas miałam po dłuższym stosowania hormonów krwawienia nie tylko w tygodniu odstawienia), miesiączka nadchodzi już w 3dniu po odstawieniu,a nie po 5 ( moje napięcie 'przed' jest więc mniej odczuwalne), nie czuję się nabrzmiała, napuchnięta. Cera piękna:) Jelita nie krzyczą:)
Ewkunia; biorę: nic; brałam :Asamax Imuran, Pentasę, Metronizadol, Encorton, Salofalk, Jucolon, wlewki z hydrokortyzonem,..., and many more ;p ważę 60kg/169cm, mam notorycznie stany podgorączkowe;/ Moje jelita źle znoszą mesalazynę.

Piciu
Znawca ❃❃
Choroba: CU
województwo: wielkopolskie

Post autor: Piciu » 13 sie 2011, 09:55

magdalene pisze:ale dostaje się takiego dziwnego uczucia zimna, jakby się człowiek wysmarował czymś miętowym (może ktoś zrozumie o co mi chodzi
:smile: dobrze odczuwasz gdyż ten niby stymulujący żel zawiera mentol i składniki pieprzu , co dla niektórych pań powoduje dyskomfort.

:smile: Z czystym sumieniem mogę polecić Żel intymny Durex Play 2w1 - nawilżający żel do masażu 200ml. Poprzednia wersja tego produktu miało opakowanie koloru wiśniowego, aktualnie fioletowy. Żel stosowany jest jak najbardziej do miejsc intymnych.

Awatar użytkownika
ewkunia
Doświadczony ❃

Post autor: ewkunia » 31 paź 2011, 14:33

Nie polecam Durexa - za to K&Y super. Durex mnie wypalał od środka;p

Wracając do tematu tycia po tabletkach - czy któraś z Was brała Atywię? Jakoś mnie się przytyło po niej;/ Albo od pracy biurowej ;p

pomarańczka
Debiutant ✽
Choroba: nie ustalono
województwo: dolnośląskie

Post autor: pomarańczka » 25 gru 2011, 15:13

Nie brałam Atywii, osobiście mam przekonanie do Levomine i raczej ich nie zmienię. A dalej stosujesz Atywię?

Awatar użytkownika
ewkunia
Doświadczony ❃

Post autor: ewkunia » 25 gru 2011, 21:05

hej, niestety musiałam odstawić, bo mój pcos znów nie był zadowolony z moich tabletek;p przeskoczyłam znowu na yasmin - niestety krwawienie w 2 tyg brania tabletek... mam nadzieję, że to nowe opakowanie tak zrobiło i cykl mi się ureguluje. inny pozytyw: wyraźnie jestem spokojniejsza i mniej spuchnięta :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Antykoncepcja”