Marihuana

wszelkie dylematy związane z używkami tej kategorii

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Jacekx
Znawca ❃❃
Choroba: CU
województwo: pomorskie

Re: Marihuana

Post autor: Jacekx » 17 lip 2014, 11:54

Ćpajta sobie :vampir: ja tam wolę , życie bez marychy :roll: ...... mózg działa pod kontrolą

najwyżej kontakt z naturą tzw. Bliskie spotkania 3 stopnia

otatnio 30 cm spasiony jeż na moim dużym osiedlu z wielkiej płyty w 2 mln aglomeracji

:slonce:

AnothaOne
Debiutant ✽
województwo: śląskie

Post autor: AnothaOne » 17 lip 2014, 12:20

Jacekx pisze:Ćpajta sobie :vampir: ja tam wolę , życie bez marychy :roll: ...... mózg działa pod kontrolą

najwyżej kontakt z naturą tzw. Bliskie spotkania 3 stopnia

otatnio 30 cm spasiony jeż na moim dużym osiedlu z wielkiej płyty w 2 mln aglomeracji

:slonce:
tak samo jak jeż w 2mln aglomeracji, na osiedlu wielkopłytowym, tak samo i w społeczeństwie są osoby które nie "ćpają" ale logicznie myśląc opowiadają się za legalizacją albo depenalizacją marihuany...

Jacekx
Znawca ❃❃

Post autor: Jacekx » 17 lip 2014, 12:33

To Ty tak myślisz , że myślą OK :cry: a nie świadczy też o tym treść Twych postów a ten cały temat ma końcówkę przypomnę

Za i Przeciw

ja jestem i zawsze będę przerciwko maryśce chyba , że używa się jej do walki z wielkim bólem :idea:
a nie w celu odprężenia :wink:
Ostatnio zmieniony 17 lip 2014, 21:37 przez Jacekx, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
obyty.z.cu
Doradca CU
województwo: wielkopolskie

Post autor: obyty.z.cu » 17 lip 2014, 15:51

Jacekx pisze: zawsze będę przerciwko maryśce chyba , że używa się jej do walki z wielkim bólem
a nie wyluzowania
no,jeśli udowodniono by nie szkodzenie jej, to w zasadzie dlaczego tak kategorycznie przeciw :neutral:
W historii świata nie takie rewolucje się zdarzały :wink:
„Przytulanie jest zdrowe. Wspomaga system immunologiczny, utrzymuje człowieka w dobrym zdrowiu, leczy depresje, redukuje stres, przywołuje sen, odmładza, orzeźwia, nie ma przykrych skutków ubocznych, jest więc po prostu cudownym lekiem ..."Każda droga zaczyna się od pierwszego kroku" . https://senmaluszka.pl

Jacekx
Znawca ❃❃

Post autor: Jacekx » 17 lip 2014, 21:34

Obyty podaj mi skąd masz wiedzę, że marichuana nie szkodzi naszemu mózgowi i układowi nerwowemu człowieka :neutral: .....

Ja nie znam takich naukowych źródeł ....... zaś maryśkowcy tak jak palacze będą twierdzili, że im nie szkodzi ......

Tak twierdził też prof. Religa i co ?
Nie ma go dziś wśród nas bo:
a) Pan go wezwał :aniolek:
b) nikotyna skróciła mu życie :ranting: ?

AnothaOne
Debiutant ✽

Post autor: AnothaOne » 17 lip 2014, 21:44

Jacekx pisze:Obyty podaj mi skąd masz wiedzę, że marichuana nie szkodzi naszemu mózgowi i układowi nerwowemu człowieka :neutral: .....

Ja nie znam takich naukowych źródeł ....... zaś maryśkowcy tak jak palacze będą twierdzili, że im nie szkodzi ......

Tak twierdził też prof. Religa i co ?
Nie ma go dziś wśród nas bo:
a) Pan go wezwał :aniolek:
b) nikotyna skróciła mu życie :ranting: ?
"nie szkodzi".... szkodzi dużo rzeczy, na czele z naszymi lekami.

nie ma co uogólniać, bo to nie jest sprawa czarna albo biała, a na pewno nie można pozostawać ślepym na pewne fakty, a zwłaszcza na dziwne prawo w naszym kraju.

Awatar użytkownika
obyty.z.cu
Doradca CU

Post autor: obyty.z.cu » 17 lip 2014, 21:46

Jacekx pisze:Obyty podaj mi skąd masz wiedzę, że marichuana nie szkodzi naszemu mózgowi i układowi nerwowemu człowieka
obyty.z.cu pisze:no,jeśli udowodniono by nie szkodzenie jej
czytanie ze zrozumieniem, a nie domyślanie sie :wink:
„Przytulanie jest zdrowe. Wspomaga system immunologiczny, utrzymuje człowieka w dobrym zdrowiu, leczy depresje, redukuje stres, przywołuje sen, odmładza, orzeźwia, nie ma przykrych skutków ubocznych, jest więc po prostu cudownym lekiem ..."Każda droga zaczyna się od pierwszego kroku" . https://senmaluszka.pl

Jacekx
Znawca ❃❃

Post autor: Jacekx » 17 lip 2014, 22:28

Ok !! Obyty .......

zrozumiałem tylko chciałem pociągnąć temat w inną stronę :wink:

a może dowiedzieć się od Ciebie skąd Twoje wątpliwości co do szkodliwości marichuany

:vampir:

Awatar użytkownika
Nibiru
Początkujący ✽✽
Choroba: CD

Post autor: Nibiru » 18 lip 2014, 02:07

Jacekx pisze:a może dowiedzieć się od Ciebie skąd Twoje wątpliwości co do szkodliwości marichuany
Sterydy też szkodzą i to bardziej. Więc jakby maryśka miała doprowadzić do polepszenia stanu zdrowia jak steryd to wybrałbym maryśke ze względu na zdecydowanie mniej skutków ubocznych dla większości organów. Dodatkowo działanie odprężające co w chorobach autoimmunologicznych jest zbawienne. . Stres i reakcja na stres ma duży wpływ na powstawanie, rozwój i pogłębianie się chorób z tej grupy.

Awatar użytkownika
obyty.z.cu
Doradca CU

Post autor: obyty.z.cu » 18 lip 2014, 12:50

Nibiru pisze:Dodatkowo działanie odprężające co w chorobach autoimmunologicznych jest zbawienne. . Stres i reakcja na stres ma duży wpływ na powstawanie, rozwój i pogłębianie się chorób z tej grupy.
i z tym bym się zgodził,gdybyśmy mieli "pigułki szczęścia" obojętnie w jakiej formie,nasze zdrowie fizyczne inaczej by wyglądało.
Bez tego ,nakręcając się sami,tworzymy sobie bariery,z czasem coraz trudniejsze do przekroczenia i powrotu do "normalności".
Zamiast podrózować po świecie,podrózujemy po lekarzach i szpitalach,zamiast czytać super książki,czytamy poradniki i ulotki leków ...itd.
"Normalnie szok" co z nami robi choroba :smutny:

Awatar użytkownika
Nibiru
Początkujący ✽✽
Choroba: CD

Post autor: Nibiru » 18 lip 2014, 19:20

obyty.z.cu pisze:Zamiast podrózować po świecie,podrózujemy po lekarzach i szpitalach,zamiast czytać super książki,czytamy poradniki i ulotki leków ...itd.
"Normalnie szok" co z nami robi choroba :smutny:
Dokładnie, nic dodać nic ująć.

Dżordż
Aktywny ✽✽✽
Choroba: osoba zainteresowana
województwo: lubelskie

Post autor: Dżordż » 18 lip 2014, 23:03

Obyty to prawda. Ale to przystosowanie sie do sytuacji skoro mamy dolegliwosci czasem i ciężkie to ciężko myśleć o miłych rzeczach skoro ze środka nan źle.

Jacekx
Znawca ❃❃

Post autor: Jacekx » 21 lip 2014, 11:01

Obyty też zgadzam się z Twoim ostatnim postem :friends:

i od x czasu staram się życ prawie na maksa

choć nie jest łatwo czasami :cry:

Awatar użytkownika
obyty.z.cu
Doradca CU

Post autor: obyty.z.cu » 22 lip 2014, 18:59

Chronicznie chorzy pacjenci, którym nie pomagają inne środki przeciwbólowe, będą mogli w wyjątkowych przypadkach uprawiać konopie indyjskie na własne potrzeby w domu - orzekł sąd administracyjny w

Czytaj więcej na http://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-sa ... ign=chrome

eila
Debiutant ✽
województwo: lubelskie

Post autor: eila » 01 sie 2014, 20:39

a ja palę i sobie chwalę, na jelita pewnie nie pomaga ale raz na jakiś czas można :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Narkotyki”