Teraz jest 25-06-2017

CU, CD i inne zapalne choroby jelit

Forum otwarte dla wszystkich chorych na nieswoiste zapalenia jelit, dla ich rodziców, partnerów i osób zainteresowanych.

Ankieta dla osób chorujących na WZJG

Tutaj prosimy o pomoc i pomagamy:
w wypełnianiu ankiet, petycji;
w pracach magisterskich, naukowych
oraz w tworzeniu poradników itp.

Moderatorzy: kalatos, Pandziaak, cordo, Moderatorzy

Choroba: CU
województwo: lubelskie

Ankieta dla osób chorujących na WZJG

Post przez anetada » 12-02-2017

Witam wszystkich :wink:
Na WZJG choruję od grudnia 2012 roku, obecnie jestem studentką 3 roku dietetyki na Uniwersytecie przyrodniczym w Lublinie. Piszę pracę licencjacką na temat roli diety w zaostrzeniu WZJG i mam w związku z tym ogromną prośbę do Was o wypełnienie ankiety. Za każdą wypełnioną ankietę dziękuję z całego :serce:
Pozdrawiam Aneta

http://www.survio.com/survey/d/F5D3V2M7R6L6K3I2K
posiadaczka CUdaka od grudnia 2012 roku

Choroba: CD
województwo: małopolskie

Re: Ankieta dla osób chorujących na WZJG

Post przez alex0101 » 12-02-2017

Ankieta według mnie nie do końca dobrze zrobiona. W niektórych pytaniach o objawy brakuje odpowiedzi "żadne".

Czy zauważył Pan/Pani jakieś niepokojące objawy wynikające ze sposobu przygotowywania posiłków? (możliwość kilku odpowiedzi).

Brakuje odpowiedzi "nie, nie zauważyłem". Jeżeli pytamy "czy" to odpowiedź może być "tak" lub "nie".

Tak samo pytanie - Jakie techniki sporządzania potraw wywołują w/w objawy? (proszę zaznaczyć max 3 odpowiedzi)

Jeżeli nie mam żadnych objawów po jedzeniu to jaką metodę mam zaznaczyć? Powinna być odpowiedź "żadna metoda nie wywołuje u mnie objawów". Inaczej nie da się wysłać ankiety. A przynajmniej nie z prawdziwymi odpowiedziami, które nie są naciągane.

Post przez anetada » 12-02-2017

alex0101, dziękuję za uwagę, nie przepisałam tej opcji z kartki :( zaraz to poprawię
posiadaczka CUdaka od grudnia 2012 roku

Post przez Lolcia_Karolcia » 12-02-2017

Poszło :)
Ochroń mnie, gdy znowu zapomnę co mam i nie wahaj się wstrząsnąć mną najmocniej jak się da... !

Powrót do Petycje, ankiety, prace naukowe