Co z pracą?

Wszystko co nie pasuje do innych merytorycznych działów.

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
exa
Doświadczony ❃
Choroba: CU
województwo: łódzkie

Re: Co z pracą?

Post autor: exa » 01 mar 2009, 14:02

biedronka24 pisze:Ostatnio znalazłam pewien cytat. Dał mi trochę do myślenia...
szkoda, że nie dajemy sobie dojść do głosu...
ale dobrze, że cokolwiek może nas zmusić do myślenia.... :wink:
choruję od 96 roku, diagnoza od 98, remisja: od 2004 z 3 miesięczną przerwą:) bez leków (nie polecane)

Awatar użytkownika
andzka
Początkujący ✽✽
województwo: zachodniopomorskie
Kontakt:

Post autor: andzka » 02 mar 2009, 10:55

biedronka 24 bardzo ładny cytat i strasznie mądry... :)

[ Dodano: 21-03-2009 ]
No to tylko powiem, że w poniedziałek wracam do pracy... nie wiem kiedy zleciał ten czas? Czuję się świetnie więc spróbuję jak będę działac w pracy. Będzie czas na obserwację. Po wielu przemyśleniach wiem, że muszę wiele rzeczy zmienić ale może się uda pracowac normalnie a jak nie to wtedy będę się martwić :wink:

masterdark
Początkujący ✽✽
Choroba: w trakcie diagnozy
województwo: śląskie

Post autor: masterdark » 05 lis 2018, 18:24

Ja na razie jestem bezrobotny, ale w moim przypadku gdy znajdę pracę, a mój stan objawowy będzie wyglądał tak, jak obecnie, to aby mógł pracować, to pracodawca musiałby się zgodzić na układ, że z powodu stanu zdrowia będę tymczasowo mniej wydajnym pracownikiem.
kolonoskopia z hist-pat (stan na rok 2018 przed większymi objawami, obecnie stan nieznany): rozrost grudek w ileum terminale, jelito grube ok lub prawie ok
ezofagogastroduodenoskopia z hist-pat żołądka (stan na rok 2016; obecnie stan nieznany): przewlekłe zapalenie dwunastnicy i żołądka ze stanem przedwrzodowym oraz przepuklina rozworu przełykowego, helicobacter obecny

ropośluzobiegunka = godzina czyszczenia odbytu po wypróżnieniu

Awatar użytkownika
obyty.z.cu
Doradca CU
województwo: wielkopolskie

Post autor: obyty.z.cu » 05 lis 2018, 18:52

może warto "załatwić" sobie stopień niepełnosprawności , wtedy są pewne ...bonifikaty i w pracy dla Ciebie, ale i dla pracodawcy dopłaty.http://niepelnosprawni.pl/ledge/x/204914
„Przytulanie jest zdrowe. Wspomaga system immunologiczny, utrzymuje człowieka w dobrym zdrowiu, leczy depresje, redukuje stres, przywołuje sen, odmładza, orzeźwia, nie ma przykrych skutków ubocznych, jest więc po prostu cudownym lekiem ..."Każda droga zaczyna się od pierwszego kroku" . https://senmaluszka.pl

masterdark
Początkujący ✽✽
Choroba: w trakcie diagnozy
województwo: śląskie

Post autor: masterdark » 05 lis 2018, 19:29

obyty.z.cu pisze:
05 lis 2018, 18:52
może warto "załatwić" sobie stopień niepełnosprawności , wtedy są pewne ...bonifikaty i w pracy dla Ciebie, ale i dla pracodawcy dopłaty.http://niepelnosprawni.pl/ledge/x/204914
Aby mój stan gastryczny zakwalifikować do stopnia niepełnosprawności, to muszę mieć dokumentację od gastrologa, a tej na razie prawie nie mam, dopiero jedna wizyta za mną. A może minąć kilka lat, zanim w ogóle dostanę skierowanie na dalszą diagnostykę no i może potem będę mógł się starać.
kolonoskopia z hist-pat (stan na rok 2018 przed większymi objawami, obecnie stan nieznany): rozrost grudek w ileum terminale, jelito grube ok lub prawie ok
ezofagogastroduodenoskopia z hist-pat żołądka (stan na rok 2016; obecnie stan nieznany): przewlekłe zapalenie dwunastnicy i żołądka ze stanem przedwrzodowym oraz przepuklina rozworu przełykowego, helicobacter obecny

ropośluzobiegunka = godzina czyszczenia odbytu po wypróżnieniu

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie o NZJ”