Prądy selektywne

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
JarekSeeker
Początkujący ✽✽
Choroba: CU
województwo: łódzkie

Prądy selektywne

Post autor: JarekSeeker » 03 cze 2006, 10:54

http://www.arkadiazdrowia.com/selektywne.htm
http://www.optymalni.poznan.pl/PagEd-to ... -37-m.html
http://www.waszak.pl/p_selektywne.htm
http://www.gazetapacjenta.pl/content/view/183/76/

Przejrzyjcie powyzsze linki. Czy ktos z Was ma doswiadczenie z prądami selektywnymi? W sumie nasza choroba to takze zaburzenia ukladu nerwowego. Jak dla mnie brzmi to logicznie i moze pomoze, tym bardziej, ze CU i CD sa wymienione jako schorzenia, przy ktorych taka terapie sie stosuje. Mam zamiar porozmawiac na ten temat z lekarzem. Ale moze ktos juz cos wie, to prosze o informacje.
Most people are so ungrateful to be alive.. But not you.. not anymore..

Awatar użytkownika
Agnesis
Początkujący ✽✽
Choroba: CD
województwo: -- poza Polską --
Kontakt:

Re: Prądy selektywne

Post autor: Agnesis » 05 cze 2006, 12:03

Nie obiecuj sobie po tym zbyt wiele. Jeśli to faktycznie działa, to raczej na dłuższą metę.
Wywaliłam na to 8 lat temu około trzech stów - seria 10 zabiegów - niestety jakichkolwiek pozytywnych rezultatów nie zauważyłam. :sad:

Awatar użytkownika
Feniks
Aktywny ✽✽✽
województwo: mazowieckie

Post autor: Feniks » 05 cze 2006, 19:23

Ważne żeby te prądy Ci nie zaszkodziły, bo to różnie bywa. Sam wiem jak to jest z szukaniem różnych cudaków. Jak zaczynałem chorować i miałem 14 czy 15 lat. To rodzice woźili mnie w najdziwniejsze miejsca (najlepszy był taki pijany dziadek z różdżką :mrgreen: ),aczkolwiek muszę przyznać ,że akupunktura nawet mi pomogła.
Wiadomo człowiek zawsze ma nadzieję i szuka alternatyw jak medycyna zawodzi, ale niestety Crohn to twarda sztuka i chyba tylko jakiś święty by go pokonał.

Misia

Post autor: Misia » 05 cze 2006, 21:55

treść wpisu została usunięta na prośbę użytkownika

Awatar użytkownika
Feniks
Aktywny ✽✽✽

Post autor: Feniks » 05 cze 2006, 23:52

Wiesz co Zenobiuszu, załózmy,że taki mocno uczony teraz żyję i właśnie wynalazł lekarstwo na Crohna (no i na CU jednocześnie- bo to super znawca) to i tak musimy z 5 lat poczekać zanim zatwierdzą lek- bo testy itp. itd.
Taki święty natomiast uzdrowiłby nas wszystkich od ręki, a jak mocno święty to nawet przez neta dałby radę :razz:

Misia

Post autor: Misia » 07 cze 2006, 10:20

Awatar użytkownika
manka
Aktywny ✽✽✽
województwo: kujawsko-pomorskie

Post autor: manka » 07 cze 2006, 10:44

ja mysle ze jezeli cos nie zaszkodzi to mozna probowac wszystkiego, nawet "rece ktore lecza" moga pomoc, napewno nie same w sobie (bo ja tam w cuda nie wierze), ale czlowiek i to karzdy ma mozliwosc samoleczenia i te wszystkie wynalazki dzialaja poprostu na autosugestje. gdzies wyczytalam ze czlowiek wykozystuje tylko niewielki procet mozliwosci swojego muzgu(niepamietam juz jaki %) no a gdzie reszta, podobno gdybysmy mogli wykorzystac choc polowe swoich mozliwosci umyslowych to juz bylby kosmos. moze ktos wie cos wiecej na ten temat z checia poczytam. :)
RAZ JEST DOBRZE RAZ JEST ŹLE ALE ZAWSZE JEST JAKOŚ ;)

Awatar użytkownika
manka
Aktywny ✽✽✽

Post autor: manka » 07 cze 2006, 14:12

no wlasnie o to mi chodzilo. dodam jeszcze ze jakis czas temu lodzie podwodne czy loty w kosmos i tego typu zeczy byly tylko historjami sience-fiktion wiec mysle ze te wszystkie cudy i cuda ;) tez za jakis czas da sie racjonalnie wytlumaczyc i beda one calkiem normalne.

Awatar użytkownika
Feniks
Aktywny ✽✽✽

Post autor: Feniks » 07 cze 2006, 15:48

Fajnie by było gdyby się pospieszyli z tym tłumaczeniem, wszystkim wyszłoby to na dobre.Tak w ogóle to też nie jestem zwolennikiem żadnego typu sztuczek na ludziach, a święci* hehe no cóż, posłużę się cytatem(któruch Zeno nie uważą( Zeno może być?))

*saint - a dead sinner revised and edited

Misia

Post autor: Misia » 07 cze 2006, 22:15

Misia

Post autor: Misia » 08 cze 2006, 09:25

Awatar użytkownika
Agnesis
Początkujący ✽✽
województwo: -- poza Polską --
Kontakt:

Post autor: Agnesis » 08 cze 2006, 10:59

Niestety racja. Ja już sporo forsy straciłam z powodu swojej naiwności. Wystarczy już! A niezłym draństwem jest tak zarabiać na chorych i zdesperowanych.

A poza tym: ale mi się fajnie czyta spory postowe Misi i Zenobiusa! Hi, Hi :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Super! :lol:

Awatar użytkownika
Shima
Doświadczony ❃
województwo: łódzkie
Kontakt:

Post autor: Shima » 14 cze 2006, 00:04

Hmm....wypraszam sobie grubaski :mrgreen: :mrgreen:
A tak wogole to mysle ze jesli JarekSeeker ma mozliwosc spróbowania tych prądów selektywnych to czemu nie.
A może akurat??!!
ja np.kiedys zawedrowałam z moją córką na świecowanie uszu i rezultat byl rewelacyjny(to byl akt desperacji) :smile:
Zawsze służę rozmową [you] :)
Choroba:CD, astma, alergia, łuszczyca, ginekologiczne powikłania w trakcie leczenia immunosupresyjnego, podobno przebyta gruźlica jelit Stan:Lewostronna hemikolektomia,resekcja zwężenia w miejscu zespolenia i jeszcze dodatkowych kawałków jelit, zaostrzenie Leki:asamax3x1000mg,helicid2x1, metotreksat i parę innych paskudztw Waga/wzrost 99/173

Misia

Post autor: Misia » 14 cze 2006, 09:52

Awatar użytkownika
manka
Aktywny ✽✽✽

Post autor: manka » 14 cze 2006, 21:54

a ja mysle ze nawet jak te prady czy jakies tam inne cuda ;) zawieraja absurdy to jezeli ktos w to wierzy to niech probuje bo najbardziej wierze w sile sugestji i mysle ze to ona uzdrawia ludzi a cala reszta jest hhmmmm dla ozdoby :) . no ale expertem nie jestem wiec moze sie myle :)

Zablokowany

Wróć do „Inne”