Problemy ze snem, "mruganie"

Czyli choroby stawów, skóry, nerek, oczu itp

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
withapain
Początkujący ✽✽
Choroba: CD
województwo: mazowieckie

Problemy ze snem, "mruganie"

Post autor: withapain » 01 maja 2013, 19:06

Witam!
Jestem właśnie po drugiej i tuż przed trzecią dawką Remicade'u. Póki co czułem się świetnie, żadnych objawów jelitowych, parę kilo przybrałem na wadze i strzeliła we mnie dawka optymizmu.
W niedzielę jednak miałem trochę gorsze wypróżnienie, w poniedziałek pojedynczo poczułem jakieś bóle w żołądku i wczoraj się rozłożyłem. Nie mam jednak typowych objawów, jakie miałem wcześniej - zamiast wzrostu temperatury, nastąpił jej spadek, poniżej 36 stopni. Miałem poważne problemy z zaśnięciem, oczy same mi się otwierały i tak jakbym miał jakąś lekką nerwicę, czy coś w tym stylu (oczy mrugały mi jakby nawet gdy były zamknięte, pierwszy raz musiałem wziąć proszek na sen, by mimo zmęczenia, móc w ogóle zasnąć). Dodatkowo czuję cały czas pieczenie oczu i ogólne osłabienie organizmu.
Co może być tego przyczyną i czy może do mieć coś wspólnego z moim Crohnem i/lub leczeniem. Biorę aktualnie 2x po 3 tabletki salofalku, raz dziennie 2 tabletki Imuranu i jestem przed trzecią dawką Remicade'u. Trochę niepokoją mnie te objawy, bo nigdy jeszcze czegoś takiego nie miałem (dodam, że jeśli chodzi o jelita, to poza pojedynczym bólem brzucha i gorszym wypróżnieniem 2 dni temu, funkcjonują one w porządku)
Byłbym wdzięczny za jakąkolwiek poradę

Awatar użytkownika
hotie
Debiutant ✽
Choroba: osoba zainteresowana
województwo: mazowieckie

Re: Problemy ze snem, "mruganie"

Post autor: hotie » 06 maja 2013, 17:11

Dokładnie, zwłaszcza że nie ma nic na temat takich skutków ubocznych tego leku jakie u Ciebie wystąpiły. coś jest nie tak.
AZS, astma alergiczna

Zablokowany

Wróć do „Powikłania Pozajelitowe”