Wysowa 2006- raport młodzieży z turnusu rehabilitacyjnego

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
-Ania-
Admin
Choroba: CD
województwo: śląskie

Wysowa 2006- raport młodzieży z turnusu rehabilitacyjnego

Post autor: -Ania- » 12 sie 2006, 16:43

Do tej pory zastanawiam się dlaczego to ja zostałam wybrana do napisania raportu z pobytu w Wysowej i nie tylko do tego- bo składalam rowniez podziekowania dla naszej Mamci kochanej. Ale moze od początku...

p.s. raport był pisany na bierząco na laptopie (dzieki Olu)- z wyjatkiem wczorajszego dnia.

Więc...
WYSOWA 2006
Raport młodzieży z pokoju 204, 206 i 214
(kasia88, hawaii, -Ania-, tom-as, pasiaczek, Aleksandra z tosią)

29.07 sb
Niektórzy z nas (zwłaszcza dziewczęta )zostali zbadani bardzo dokładnie przez lekarza... świetnie się zapowiada.

30.07 nd
Dziś gonitwa za zmianą zabiegów i pierwsza wycieczka do parku zdrojowego. Zero toi- toiów po drodze, ale za to dużo wody do picia, [ale nie o taką wodę nam chodzi]. Masakra

31.07 pn
Mamy pierwsze zabiegi. Niektóre nawet przyjemne [tom-as: taa...zwłaszcza te o 7 rano;/]. A najlepsze są te nocne:D [tom-as: co robimy jutro??]. W gronie pijących ostały się dwie niepijące perły- Aleksandra i Ania.

1.08 wt
Wyjazd nad jezioro. Mieliśmy opalać się, ale deszcz nas przegonił pod parasole. Lech nad nami, Lech z nami [tom-as: ale nie Lech K.!!]
Po wieczornym spotkaniu z panią doktor wiemy niemal wszystko o naszych crohnach i colitisach, a szczególnie znamy 6-letnią historię choroby pasiaczka.
[tom-as: a wszystko zaczęło się od...]

2.08 sr
Nudy. W bibliotece znaleźliśmy chińczyka. Super się w to gra. Alkohol się chwilowo skończył, ale ja mam tramal.

3.08 czw
Chińczyk nam się znudził. Pora na pchełki i puzzle - wioska smerfów. Układanie wyglądało tak:
Obrazek

4.08 pt
Dziś puzzle- Grecja. Marzymy by tam być... i malowanie pocztówek farbkami [tom-as: rutinoscorbinem się nie dało]. Czemu tak dziwnie się na nas patrzą?
Jedyna rozrywka to wyjazd na Słowację. Oczywiście po słodycze i drób (bażanty). Pierwsza akcja o kryptonimie "Kanapki" Zabieramy z jadalni chleb i wędlinę pakujemy w pudełko Borys- jelzin i zostawiamy budce telefonicznej. Odbiór prowiantu przez zgłodniałych warszawiaków o 2:20.

5.08 sb
Wraz z Rose, Szatką, Zenobiusem i Feniksem poszliśmy na bilard i kręgle. Druga akcja"Kanapki"- tym razem były one przepustką, aby wejść do pokoju 204. Ponadto odbyły się dwa ważne spotkania - z panią prezes przy elitkach i w gronie adminów i moderatorów. Brak ogniska nie zniechęcił nas do dalszej zabawy, woda ognista sprawiła, że czuliśmy się jak na Hawajach, choć byliśmy w Finlandii. A ja jak zawsze dbałam o inne napoje.

6.08 nd
Zerwaliśmy się z lóżka grubo po 10:00 [tom-as: byli też tacy, co o 7:30 już byli na nogach]. Ze smutkiem w oczach pożegnaliśmy Szatkę, Rose, Feniksa, Zena i jego mamę. Oczywiście zaopatrzyliśmy ich w prowiant i bażanty:D. Ku ogólnemu zaskoczeniu okazało się, że Rose i Feniks postanowili zostać z nami dzień dłużej [tom-as: brawa dla nich!! i wielkie dzięki]. Odbyło się również ognisko -podejście drugie, - czyli piwo, kiełbaski i śpiew.

7.08 pn
O 6:00 rano Feniks i Rose opuścili nas [tom-as: <smutny>]. Ale mamy eurobiznes i... mały artystyczny nieład. 2/3 pokoju 204 topi smutki. Już przed obiadem dobry humor dopisuje, a im później, tym weselej.

8.08 wt
Z "wielkim" entuzjazmem zwiedzaliśmy skansen, Gorlice, Biecz i cerkiew. Wpadliśmy z wizyta do kata. Jemu mamcia dała sobie głowę uciąć.
Obrazek

[tom-as: 2/3 reprezentacji z 204 nadal topi smutki!!]

9.09 sr
Nudny, smętny dzień. Dobrze, że mamy eurobiznes. Kupiliśmy prezent dla Mamci i zastanawiamy się, co dać do środka. Odliczamy godziny i minuty do powrotu do domu.

10.09 czw
Wielka akcja zbierania podpisów na... wychodku- czyli prezencie dla naszej Pani Prezes - w podziękowaniu za zorganizowanie turnusu, matczyną opiekę i wsparcie (szczególnie nutridrinkami).
A oto prezent:
Obrazek

[tom-as: 2/3 dalej topi smutki!!!]

11.09 pt
Odbyło się ostatnie spotkanie w świetlicy, podczas którego wręczyłam Mamci prezent.
Poprosiłam wszystkich (z wyjątkiem rodziny p. prezes) by- jeśli mogą- założyli "mundurki". Efekt widoczny na fotce poniżej.
Obrazek

Natomiast po kolacji mieliśmy pożegnalne ognisko- jw. piwo, kiełbaski i śpiew + kartofle

12.09 sb
Do domu!!! Na forum!!!

Podpisali:
Z pokoju 204 kasia88, hawaii, -Ania-,
Z pokoju 206 tom-as, pasiaczek,
Z pokoju 214 aleksandra z Tosią

p.s. tom-as wrócił. Fotki są :)
Ostatnio zmieniony 13 sie 2006, 12:31 przez -Ania-, łącznie zmieniany 2 razy.
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !

Obrazek

Awatar użytkownika
kasia88
Aktywny ✽✽✽
Kontakt:

jest co wspominać

Post autor: kasia88 » 12 sie 2006, 16:51

Pamiętnik bardziej zrozumiały dla wtajemniczonych :)
ale proszę nie myśleć że było aż tak nudno i że jedyną rozrywką były planszówki :roll: (ale tu sie wypowiadam glównie za siebie)
Wyjazd byl udany że aż żal :cry: było sie co z niektórymi rozstawać po takich przeżyciach :smutny:
do nastepnego :mrgreen:
"Kobieta nie słowami mówi prawdę, lecz ciałem."

Awatar użytkownika
kasia88
Aktywny ✽✽✽
Kontakt:

Re: Wysowa 2006- raport młodzieży z turnusu rehabilitacyjnego

Post autor: kasia88 » 12 sie 2006, 16:56

a co do zdjęcia czyżby celowo obcięto jedną osobe :>
"Kobieta nie słowami mówi prawdę, lecz ciałem."

Awatar użytkownika
-Ania-
Admin

Post autor: -Ania- » 12 sie 2006, 16:59

niecelowo..
po prostu takie na razie mam

gdy tom-as przesle mi fotke przez siebie zrobioną to zamienię

a ta fotka jest od oli

pozdrawiam
ania

Obrazek

Awatar użytkownika
tom-as
Ekspert ✿✿

Post autor: tom-as » 13 sie 2006, 00:13

Zenobius pisze:Czekam na wiecej fotek
dla ogolnej spojności trzeba poczekac az -Ania- zrobi edit swego raportu i doda tam fotki. teoretycznie ja to mialem zrobic, ale jako MOD nie moge edytowac postow adminow :neutral: ...wiec czekamy...

Awatar użytkownika
-Ania-
Admin

Post autor: -Ania- » 13 sie 2006, 12:32

dziekuje za cierpliwość :)

więc
- Zenobius został poprawiony
- fotki dodane

pozdrawiam
ania

Obrazek

Awatar użytkownika
Aleksandra
Początkujący ✽✽
Choroba: CU
Kontakt:

Post autor: Aleksandra » 13 sie 2006, 14:44

Ale dlaczego nie ma zdjęcia Tosi!!!!????

Najważniejszego dla Ani uczestnika/czki turnusu? :wink:

Poproszę o zdjęcia z języczkiem :razz: i jogurtem!

Całuski!!!
Choruję ponad 20 lat, tylko jedna remisja:(
Leki: Salofalc 500, Imuran, Budenofalk, Duspatalin, No-spa, Biosotal, Loratan. Pomimo przyjmowania Imuranu ciągle wysoka leukocytoza. Sterydy niewskazane ze względu na kiepskie działanie na mój organizm i nieciekawe efekty uboczne.

Zablokowany

Wróć do „małopolskie”