CU, CD i inne zapalne choroby jelit
Forum otwarte dla wszystkich chorych na nieswoiste zapalenia jelit,
dla ich rodziców, partnerów i osób zainteresowanych.

Ogłoszenie 
Podaruj uśmiech dzieciom z NZJ - Agata Młynarska

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Pandziaak
09-06-2016
Zainteresowania i ...
Autor Wiadomość
Ania16 
Mistrzunio

Miasto: Gdansk-Przymorze
Wysłany: 01-04-2004   Zainteresowania i ...

No to i ja powiem ze moze napisalibysmy o naszych zainteresowaniach i o tym co robimy w wolnym czasie w ogole o wszystkim.No to ja zaczne interesuje sie spoortem znaczy siatkowka i skokami narciarskimi , chodze do szkoly i w szkole ineteresuje sie biolagia i chemia moze kiedys zostane biologiem albo chemikiem :) , ale tak wogole to chce zostac adwokatem. interesuje sie jeszcze konmi one sa piekne, lubie ukladac puzzle i wolny czas spedzac z prezyjaciolmi i na swiezym powietrzu (chodzic po lesie) mieszkam blisko lasu wiec mam mozliwosc od lasu mnie dzieli tylko uliczka przez ktora zadne samochody nie jezdza :) jeszcze bardzo lubie sluchac muzyki jest troche pomieszana no ale trudno slucham polski hip hop, rap, nirvane, KoRn.Ale i tak KoRna nie lubie tak jak nirvany naprzyklad.Dobra koncze moje przynudzanie. Wszystkich pozdrawiam i czekam na odpowiedzi :D

Ileostomia od 7.03.2013

Jari
Specjalista

Miasto: Warszawa
Wysłany: 01-04-2004   

Fajnie Aniu ?e zacze3a? nowy temat :)

Kurcze jak bym mia3 napisaa czym sie intresuje to by chyba to za du?o zaje3o. Ogólnie wszystkim co mnie otacza a w szczególno?ci sztuk? co zwi?zane jest z kierunkiem moich studiów. Bez ksi?rzki to jestem chory.
Bez internetu to nawet nie próbowa3em, chyba wpad3em w na3óg :P

A muzyki s3ucham przeró?nej np; Moloko, Massive Attack, Portished.
Z cie?szego brzmienia lubie miedzyinnymi Black Sabbath, Dream Theater, Within Temptation, Tiamat, Anathema, Metalica, Therion, Laibach, Ambeon, Faith No More, Sepultura (p3yta Roots).
Klasyczny rock to miedzy innymi Led Zeppelin, Jimi Hendrix, Jethro Tull, The Dors, Rolling Stones, Frank Zappa.
Z polskiej muzyki s3ucha3em kiedy? wiecej Kazika & spó3ka, Hej, Osjan, SBB, Ewy Demarczyk, Grechute.
Jest i muza filmowa a jak :P Kilar, Preisner,Mike Oldfield, Vangelis (niesamowity soundtrack do 3owcy Androidów).
Z najnowszych dzwieków lubie Air, Fat Boy Slim, DJ Shadow, Outcast.
Z takich trudnych do zakfalifikowania to np: Anie Lenox, Nick Cave, nawet Sting & The Police.
No i oczywi?cie muzyka klasyczna te? jest obecna w moich g3o?nikach.

Jest jeszcze multum innych nazw, ale nie zposób wymienia wszystkiego. Szczegulnie ?e wielu rzeczy sie s3ucha do?a w?sko np jednej p3yty.
A w ogóle to mam wra?enie ?e ?ycia mi nie starczy ?eby poznaa ca3? wart? poznania muzyke, szczególnie ?e nie jestem jakim? fanatykiem muzy, który nic innego nie robi jak kupuje p3ytki i chodzi na koncerty.
Co to to nie wiecej sie wydaje na knigi :)
No dobra Ania16 koncze bo skoro ty piszesz ?e przynudzasz(wcale nie) to ja tu mega przynudzi3em :D

Ps. to nie jest pomy3ka, nie ma tu "Ich Troje" :cry: ich niestety nie s3ucham.

papuas
Zdrów jak ryba... śnieta

Miasto: Białystok

No Jari widze ze w kwestii muzy to mamy sporo wspolnego:) Blade Runner rzadzi:) Outcast, Fatboy hmm... gust niczego sobie.
Co do ksiazek to u mnie z tym gorzej odkad zalozylem internet:) Siec, siec i jeszcze raz siec:)
Hobby: gry komputerowe, LCM - Liga Championship Managerow - www.cm4.pl (prowadze strone o menad?erze pi3ki no?nej:), grafika komputerowa (juz niedlugo pokaze Wam swoje portofolio, wlasnie koncze.
Sport: jestem maniakiem pilki noznej w kazdym wydaniu:)
Lubie alkohol, nie przecze:)
Chyba nie przynudzilem, co??

Jari
Specjalista

Co?ty ?eby przynudzia trzeba napisaa co najmniej 2 razy tyle :)

Portfolio z checi? zobacze, a co do sieci to mam to samo co? potwornego.
Czasem sie zastanawiam co by sie z nami sta3o gdyby nagle zabrak3o na dobre pr?du (polecam "Bastion" S. King) :( .
Jakby? lubi3 pi3ke i nie lubi3 alkocholu to by? by3 dopiero chory!
Pozdrawiam.

papuas
Zdrów jak ryba... śnieta

Wysłany: 03-04-2004   

tak jak obiecalem pokazuje swoje gotowe portofolio
http://www.papuas.glt.pl/ - ocencie:)

-Ania- 
Admin

Miasto: Jaworzno
Wysłany: 04-04-2004   

Papuasie- wesz3am i powiedzia3am "wow" :D
?liczna stronka, super grafika

Mo?e troche teraz ja poprzynudzam, jakos brakuje mi czasu na neta, a nie chcia3abym zaniedbywac forum. Interesuje sie anio3ami... lubie poza tym s3uchac dobrej muzyki, szczególnie chrze?cijanskiej, sama te? gram na klawiszach. Jak mam wiecej czasu czytam ksi??ki i literature dotycz?c? dzieci ( taki mój zawód).
Pisze wiersze, których kilka jest na stronce mej i na iponie. Dwa z nich sa dedykowane dla Was- dla nas chorych.

pozdrawiam serdecznie
Ania

Leki: pentasa, remicade (III dawki)
Leczenie: Inflectra brak poprawy
Waga: 53 Wzrost: 155 Stan: małe zaostrzenie

Jari
Specjalista

Cze?a Papuasie, by3em na stronce fajna jest :)

Ale zastanowi3y mnie ceny za projekty. Czy nie s? troche za niskie ?

papuas
Zdrów jak ryba... śnieta

hmm, cos w tym jest, ale dopiero zaczynam wiec zalezy mi na wprawie, a profity zostawiam na potem:)

flowera
Aktywny

Miasto: Wrocław
Wysłany: 07-04-2004   

papuas napisał/a:
hmm, cos w tym jest, ale dopiero zaczynam wiec zalezy mi na wprawie, a profity zostawiam na potem:)

papuasku moze bedziemy wspolpracowac zatem bo jestem informatykiem znam sie na programowaniu storn internetowych z grafik? moj? jest calkiem kiepsko a ceny sa b. zanizone ostatnio dla mojego Meza firmy koles robil grafike w porownaniu do Twojej to jest to nic
i zawolal 2 tys z3!!! Ty za Twoje dziela powinienes brac co najmniej 2 tys naprawde jestem pod wrazeniem ja niestety robie tylko proste grafiki jak
np na stronie republika.pl/zdrowie_janus albo
mlynwodny.w.interia.pl no i moja stronka nieco zaniedbana www.flowera.up.pl kurcze masz chlopie talent!!
bogusia flowercia gg 760652

papuas
Zdrów jak ryba... śnieta

:) za 2 tys to ja moge z 5 stron smialo zrobic na cacy:) Jak bedziesz miala jakies zamowienia to wal smialo. Ja poki co nie szukam bo pisze dla znajomego prace licencjacka...
Jakby co, to z checia podejme sie czegos :) Wal smialo. W sumie razem mozemy cala stronke elegancko wykonac. A pieniazki jakiekolwiek mile widziane:)

Ania16 
Mistrzunio

Miasto: Gdansk-Przymorze

No hejka witam wszystkich bardzo serdecznie! Ciesze sie ze napisaliscie o swoich zainteresowaniach i wogole jest cool :) Ja tez odkad mam nata to najwiecej czasu spedzam przed kompem hehe :D Mi tez papausie podoba sie twoje portofolio :) POzdrawiam wszystkich

Ileostomia od 7.03.2013

flowera
Aktywny

Miasto: Wrocław

papuas napisał/a:
:) za 2 tys to ja moge z 5 stron smialo zrobic na cacy:) Jak bedziesz miala jakies zamowienia to wal smialo. Ja poki co nie szukam bo pisze dla znajomego prace licencjacka...
Jakby co, to z checia podejme sie czegos :) Wal smialo. W sumie razem mozemy cala stronke elegancko wykonac. A pieniazki jakiekolwiek mile widziane:)

oki nie ma sprawy na raziet chce szukac firm ktorym robilabym nie za drogie stronki mam propozycje od kolegi firmy zatem odezwe sie do Ciebie na razie tez wyrabiam sobie marke potem troche podniose ceny ;-)
moje maila bogusiaw@polbox.com bogusiawr@buziaczek.pl
gg 760652 dam Ci znac jak znajde jakis klientów moze wejdziemy w spólke ;-) ))) ja na razie eksperymentuje z php kiedys bawilam sie ASP )

a jesli chodzi o moje zainteresowania ::

uwielbiam wszystko co w3oskie i hiszpanskie mam ?wia na punkcie tych dwóch krajow a szczególnie w3och) (ów) ;-DDD
uwieliam kuchnie w3osk? muzyke w3osk?
ostatnio moim hoby to stony intenetowe))))
ale na azie oie wszystko za damo :-)

amk025 
Admin

Miasto: Reda
Wysłany: 12-04-2004   

Papuas, twoja strona robi wra?enie :arrow: to nie to co moja strona zrobiona w MsWord/FrontPage....

Co do zainteresowan, to mam ich kilka: kajakarstwo, ?eglarstwo, p3ywanie, lubie je1dzia rowerem, na rolkach i na nartach oraz graa na komputerze. Ostatnio pogrywam w Call Of Duty, mój nick to dudus[PL] :D Jedyny problem to wolny czas, którego mam bardzo ma3o.. :(

Camel
Początkujący

Miasto: Lódź
Wysłany: 16-06-2004   

Hmmm, dawno sie nikt w tym temacie nie odzywal, ale z racji mojego bycia nowa chcialam dac Wam sie troche poznac, wiec teraz ja poprzynudzam :wink:

Z muzyki, jak juz wiecie, najbardziej uwielbiam zespol Type O Negative, a poza nim Tiamat, My Dying Bride, Laibach, Paradise Lost, The Gathering, Black Sabbath, starsze plyty Metalliki i Iron Maiden, Linkin Park, Him. I wiele innych oczywiscie, ale wszystkiego nie sposob wymienic.
Jesli chodzi o muzyke klasyczna, to dla mnie Czajkowski jest najwspanialszym kompozytorem na swiecie, choc oczywiscie nie jedynym, ktorego lubie i podziwiam.

Poza muzyka interesuja mnie ksiazki, ksiazki i jeszcze raz ksiazki. Glownie literatura amerykanska, w tym sie specjalizowalam na studiach. ("Lot nad kukulczym gniazdem", "Paragraf 22", wszystko, co napisal Edgar Allan Poe i jeszcze wiele, wiele innych)
Interesuje sie rowniez jezykami obcymi, z zawodu jestem filologiem angielskim. Kocham tez tatuaze, zwierzeta, dzieci, spedzanie czasu z przyjaciolmi, fajne imprezy i jazde na lyzwach. Uwielbiam gotowac, piec, lubie wszelkie prace domowe, nawet prasowanie ;)
O sieci to nawet nie wspomne, bo to nalog a nie zainteresowanie :)

Jari
Specjalista

Wysłany: 16-06-2004   

W twoim przywitaniu chcia3em ci zasugerowaa ?eby? tu napusa3a, ale widze ?e by3o to zbyteczne

:) :) :D :D Ca3? muze któr? wymieni3a? baaardzo lubie. Pan Ozzy to by3 kiedys mój mistrz :twisted:

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi