Teraz jest 24-06-2017

CU, CD i inne zapalne choroby jelit

Forum otwarte dla wszystkich chorych na nieswoiste zapalenia jelit, dla ich rodziców, partnerów i osób zainteresowanych.

Witam, jestem tu nowa chętnie z kimś poprozmawiam i poznam n

Wszystkie "dobry" i "czeście" piszcie tutaj (i tylko tutaj). Tu też znajduje się lista numerów gg, skype, kont na facebooku itp. Jeśli masz mniej niż 18 lat zapraszamy Cię do Forum Junior - w celu uzyskania dostępu napisz do -Ania-.

Moderatorzy: kalatos, Pandziaak, cordo, Moderatorzy

Choroba: CU
województwo: śląskie

Witam, jestem tu nowa chętnie z kimś poprozmawiam i poznam n

Post przez martt1608 » 10-03-2016

Witam wszystkich :-)

Dopiero dołączyłam tutaj i mam nadzieje że znajdzie się kilka osób którę będą chciały porozmawiać i wymienić się doświadczeniem.

Nazywam się Martyna mam 22 lata od ponad 3 lat choruję na wrzodziejące zapalenie jelita grubego. Do szpitala trafiłam w stanie krytycznym. Długo ukrywałam chorobę i niestety poniosłam tego skutki. Ani razu nie miałam remisji. Wizyty w WC nie schodzą poniżej 10. Ogólnie moje całe zycie się zmieniło. Ale dzięki tej chorobie poznałam kto tak na prawdę jest moi moim przyjacielem. Próbuje dojść do jak najlepszej kondycji a moim życiowym marzeniem jest wejść na Morskie Oko :wink:

Pozdrawiam :-)
Celuj w niemożliwe, osiągniesz nieprawdopodobne

Powrót do Centrum powitań