hemoroidy usuwane operacyjnie!!

Choroby nie mające związku z jelitami

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
Doris
Początkujący ✽✽
Choroba: CD
województwo: wielkopolskie

hemoroidy usuwane operacyjnie!!

Post autor: Doris » 09 lis 2004, 11:18

wlasnie w koncu zdecydowalam sie wyciecie hemoroidka :evil: tak mnie ju boli ze nie moge chodzic a jak juz musze wyjsc to ide jak kaleka :evil: chcialam sie dowiedziec czy ktos z Was mial juz usuwane hemoroidy i jak dlugo trwa rekonwalescencja.niestety mam taka prace ze nie moge jej opuscic na zbyt dlugo i musze wybrac odpowiedni termin na to! :cry: :cry: :cry:

Gość

Re: hemoroidy usuwane operacyjnie!!

Post autor: Gość » 09 lis 2004, 14:06

Jolu powiedz mi do kogo mam sie zglosis na ta operacje. myslalam zeby isc prywatnie do szpitala i tam zrobic bo wtedy chociaz bede miala znieczulenie. ale to chyba tez duuuuzo kosztuje???!!

Awatar użytkownika
Doris
Początkujący ✽✽

Post autor: Doris » 09 lis 2004, 14:08

kurcze zapomniala sie zarejestrowac :twisted: to wyzej to ja :D

Awatar użytkownika
lucek
Początkujący ✽✽

Post autor: lucek » 10 lis 2004, 08:38

Witam, moj znajomy mial usuwane operacyjnie hemoroidy. Poszedl prywatnie i zaplacil 1000 zl. PRzez jakies 3-4 dni musial lezec w domu zanim mu sie tam wszystko zagoilo. Teraz ma spokoj. Pozdrawiam
"Pan Bóg jest wyrafinowany, ale nie jest złośiwy"

gg : 1420958

Awatar użytkownika
Doris
Początkujący ✽✽

Post autor: Doris » 10 lis 2004, 23:07

1.000 z3 ?????????????????????? :? :? :? :? :? :x :x :x

PaulaM.

Choroby towarzysz?ce

Post autor: PaulaM. » 07 cze 2005, 23:47

Mia?am usuwane hemoroidy. Umiera?am ze strachu, bez sensu. Robia to chirurdzy w szpitalu (ja mia?am skierowanie do Poradni Chirurgicznej od lekarza "jelitowego"). Znieczulenie dzia?a od l?dzwi w dó?. Dostajesz leki, po których jestes oszo?omiona;mi dali ich troche za duzo i normalnie spalam cho? nie by?o pe?nej narkozy-suuuper! Najgorszy jest pierwszy stolec-trzeba "przed"poprosi? o zastrzyk p/bólowy i ju?. Naprawde nie jest ?le,zw?aszca jak sie prze?pi zabieg.Ja odczuwa?am b.silne bóle przez tydzie?, potem coraz s?absze przez miesiac mniej wi?cej, krwawi?am przez 2 tygodnie. Jestem 2 miesi?ce po. Zdecyduj sie, bo nie warto tak cierpie?. Mysl?,?e do pracy spokojnie mog?aby? wróci? najdalej po tygodniu,mimo dyskomfortu czy lekkiego bólu.Pozdrawiam

sebasw
Debiutant ✽
Choroba: nie ustalono

Post autor: sebasw » 03 wrz 2005, 00:36

pod zadnym pozorem nie idz na chirurgiczne wycinanie hemoroidow, pewnie zrobia to met. Longo.
Najgorsza sprawa ...... po operacji jak przestaje dzialac znieczulenie to zaczyna sie jazda....
bol jest okropny, szczegolnie, gdy trzeba pojsc do WC - tam po prostu ... nie do opisania.
Niby podaja morfine co 4 godziny i inne srodki, ale tak naprawde to srednio pomaga.

Ponadto po 7 dniach wypuszcza ze szpitala, a bol w WC pozostaje przez 2-3 tygodnie od operacji.

Straszne wspomnienia i nie koniecznie poprawa, zadnej gwarancji, ze nie powroci choroba.

Teraz stosuje sie caly wachlarz innych metod, malo inwazyjnych, ZNACZNIE mniej bolesnych (lub wcale). Trzeba szukac alternatywy.

Zablokowany

Wróć do „Inne choroby”