CU, CD i inne zapalne choroby jelit
Forum otwarte dla wszystkich chorych na nieswoiste zapalenia jelit,
dla ich rodziców, partnerów i osób zainteresowanych.

Ogłoszenie 
Podaruj uśmiech dzieciom z NZJ - Agata Młynarska

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Pandziaak
09-06-2016
Poznajcie GTW :-)
Autor Wiadomość
-Ania- 
Admin

Miasto: Jaworzno
Wysłany: 01-12-2007   

Dziękuje Zeno :)

Więc...
Może zacznę od tego, jak się stało, że jestem adminem a potem napiszę parę słów o sobie i chorobie. Pisanie o sobie przychodzi mi z wielkim trudem, ale dla Was spróbuję.

06-11-2003 po długich poszukiwaniach na necie trafiłam na to forum. Jak kilka razy wspomniałam forum wyglądało całkiem inaczej niż teraz (np. było tylko forum zwane: Ogólne o Cd i Cu i… tyle :) ). A ja byłam wtedy zwykłym userem. Wtedy miałam dość dobry kontakt z założycielem forum (z Mikołajem) i on widząc moje zaangażowanie na rzecz tworzenia nowych for, etc to uczynił mnie moderatorem. Parę miesięcy później awansowałam na admina, niemalże jednocześnie „otrzymałam” pomocnika – ale równego sobie – admina technicznego. Wtedy był to Spectro, a obecnie jest nim Zeno. Mikołaj wprowadził mnie w obowiązki admina i myśle, że dobrze sobie radzę. Nie ukrywam, że cieszę się, że mogę być Waszym adminem, bo administrowanie sprawia mi radość i satysfakcję – z tego, że jest to bezinteresowne z jednej strony a z drugiej pomocne dla nas, więc i mi samej bliskie. Przy okazji - Wspomnę tylko że służę pomocą w rozwiązywaniu problemów „forumowych”, jak i odpowiem na pytania i sugestie.

O tym, że choruje na Crohna dowiedziałam się w styczniu 2002 roku. Pierwszy, ostry rzut choroby zakończył się operacją – wycięciem prawie całego jelita grubego i części cienkiego – chirurdzy zespolili jelita za pomocą pierścienia. Dzięki żywieniu pozajelitowemu i dość restrykcyjnej diety szybko dochodziłam do siebie. Od tamtego pobytu byłam już około 13 razy w szpitalu, a obecnie stan mojego Cd nie jest za różowy.

Uważam się za osobę dość pogodną, o bardzo specyficznym poglądzie na sprawy wiary, Kościoła i jego zasad (co w żadnym stopniu nie wpływa negatywnie na posługę admina, a jeśli wpływa to tylko pozytywnie). Cechuje mnie bezinteresowność, empatia, a w swym życiu na pierwszym miejscu stawiam Boga. W dość swoisty sposób przyjmuje chorobę i wszystko, co jest z nią związane. Obecnie szukam pracy w swoim zawodzie – opiekunka dziecięca/ pedagog społeczno – opiekuńczy. W życiu osobistym – stan wolny. Wygląda to na małe cv i/lub list motywacyjny :roll:

pozdrawiam
Ania

p.s mysle, że "dałam się poznać", jeśli są jakies uwagi to proszę na pw/email/gg

Leki: pentasa, remicade (III dawki)
Leczenie: Inflectra brak poprawy
Waga: 53 Wzrost: 155 Stan: małe zaostrzenie

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi