CU, CD i inne zapalne choroby jelit
Forum otwarte dla wszystkich chorych na nieswoiste zapalenia jelit,
dla ich rodziców, partnerów i osób zainteresowanych.

Ogłoszenie 
Podaruj uśmiech dzieciom z NZJ - Agata Młynarska

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Pandziaak
09-06-2016
Zainteresowania
Autor Wiadomość
Golfi 
Weteran

Miasto: Mysłowice
Wysłany: 09-08-2008   ;)

ja w wolnym czasie lubie uprawiać sporty... no wiadomo jeśli zdrówko jako tako dopisuje... Jazda na rowerze , gra w piłke nożną :) Jesli z jelitkami gorzej to lubie grzebać w komputerze, czytać ciekawe ksiązki i gazety... No nie moge zapomniec napisac że uwielbiam spędzac czas ze dziewczyną i razem gdzies wypoczywac... chodzić po górach... odkrywać nowe ciekawe miejsca .... :)

Misia
[Usunięty]

Wysłany: 09-08-2008   

treść wpisu została usunięta na prośbę użytkownika

Kropelka 
Doświadczony

Miasto: Bydgoszcz
Wysłany: 10-08-2008   

ja kocham żużel - najlepszy sport na swiecie!!!! :smile: w koncu pochodze z Bydgoszczy :razz:
poza tym lubie czytac ksiazki, sluchac muzyki
ostatnio polubilam gotowac :grin:

Shadowka 
Ekspert
Gucio's mamos :)

Miasto: Piekary Śląskie/Żory
Wysłany: 19-08-2008   

A ja uwielbiam , kocham i nigdy nie zrezygnuję z motocykli ;) Jak tylko mogę to kuszę Radzia by zrobić jakaś wielką wycieczkę.
Spotkania z moimi dobrymi znajomymi, uwielbiamy niezapowiadane wczesniej imprezy i bawić się do białego rana.
Basen, jezioro , morze nawet jakby była możliwość ocean, uwielbiam pływać nie przepadam za wylegiwaniem się na plaży, za to wykorzytanie ogromu wody w celach przyjemności jest fantastyczne :)
Rozwiązywanie zagadek kryminalnych :) albo też sudoku.. trzeba przecież ćwiczyć intelekt :D
Książki mojego ulubionego autora i czasami jakieś dobre inne, oraz klasyki też są przyjemne.
Pisanie opowiadań, i praca nad jedną z moich powieści która nigdy nie powstanie :D

"nie szukałam doskonałości - sama przyszła "

mój status

Grzyb333 
Weteran
Monty Python

Miasto: Szczecin
Wysłany: 16-11-2008   

Ja jestem kinomanem. Mam zupełnie nieprzydatną i niechcianą do niedawna cechę. Zapamiętuję każdy film jaki obejrzę, zapamiętuję sekwencje scen, aktorów czasem nawet reżyserów i operatorów. Zapamiętuję filmy wybitne, gnioty, filmy pezeciętne, dokumentalne, absolutnie wszystkie jakie dane mi było obejrzeć. Jeśli po wielu latach przypadkiem włącze telewizor, nieważne czt na początku, w środku czy na końcu filmu - po kilku sekundach już wiem co to za film, momentalnie mogę wyrecytować tytuł, obsadę, reżysera i dopowiedzieć końcówkę. I tak zostałem kinomanem.

Nie chcę, ale tak mam i już.

Poza tym wędkuję i leniuchuję. :mrgreen:

dymek 
Początkujący

Miasto: poznan

a ja w wolnym czasie wsiadam na motocykl i ujezdzam ile tylko sie da i to jest moja pasja i hobby a poza motocyklami to jeszcze pilka nozna i wszystko co z nia zwiazane :football:

CAMPARI34 
Weteran

Miasto: zagranica

a ja nie mam wolnego czasu :cry: zawsze sa dzieci jak sie trójcy pozbędę do są w szkole to zostaje ze mną najmłodszy albo muszę sprzątać albo gotować albo myć gary itd..... :oops: ale zdarza sie tak że mąż wszystkich weżmie np.kino.to też nie mam wolnego czasu bo dalej sprzątam i od nowa do tego jeszcze za cicho w domu i żle sie z tym czuje :neutral: to już wole jak są :lol: :mrgreen: :roll:

basias 
Aktywny

Miasto: Kraków
Wysłany: 27-11-2008   

ostatnio po pracy wciąga mnie wir zabawy, czytam książeczki, układam klocki (moje ulubione to LEGO), tańczę i śpiewam piosenki "Fasolek"

odkąd zostałam mamą zaniedbuję swoje "dawne" zainteresowania

nie mogę się doczekać zimy bo uwielbiam jeżdzic na nartach, kiedy nie ma śniegu to lubię chodzić w góry, lubię też ćwiczyć (pilates)

Joanna23 
Weteran

Miasto: Bytom
Wysłany: 10-01-2009   

Koszykówka to było zawsze moje zainteresowanie. Ale od kiedy skończyłam szkołę to Całymi dniami mogę oglądać TV. Niestety muszę to dzielić razem z obowiązkami: domem, rodziną i firmą.

Miła 
Aktywny

Miasto: Brodnica
Wysłany: 01-12-2009   

Wieczorami oczywiście książki, czasopisma, filmy, muzyczka, sudoku, testy na inteligencję z Mensy, Internet.
Spotkania z rodzinką przy herbatce lub niedzielnym obiadku; spotkania ze znajomymi; impreza taneczna od czasu do czasu.

Lubię ruch, spacery na świeżym powietrzu, najlepiej po lesie.
Aerobik, siatkówka - jak najbardziej.
Nie umiem pływać i nie znoszę jeździć na rowerze - te formy ruchu odpadają.

Uwielbiam prowadzić auto i wcale nie muszą to być dalekie podróże.

Lubię porządek, lubię zmywać naczynia :D ale nie gotować
i nie mam ręki do roślin.
Generalnie jestem pedantką.

Kocham zwierzęta, szczególnie psy, mam małą paskudną sunię; kiedyś zafascynowała mnie jazda konna; ostatnio uratowałam życie zabłąkanemu kociakowi (nie przepadam za kotami, ale ten Gamoń chyba sobie mnie upatrzył :D )

Mam arachnofobię i klaustrofobię.

Dogadam się po angielsku.

Relaksuję się w wannie lub na kanapie z nogami wyciągniętymi wysoko do góry.

Uwielbiam robić i oglądać zdjęcia. Koniecznie wywoływane, nie z cyfrówki. Zawsze jak jestem "w gościach" proszę o wszystkie albumy jakie mają w domu.

Ostatnio szukam inspiracji w zakresie urządzania domu: kolory, dekory, wzornictwo; niedługo będę miała w tym zakresie pole do popisu

leila 
Weteran
skazana na sukces,

Miasto: ....

fotografia ,podróze i astrologia :roll:

Web 
Aktywny

Miasto: Krapkowice

Nie wiem czy można tak to nazwać, ale moim hobby jest pisarstwo.
Od kilku lat działam na forum literackim gdzie oceniam i komentuje teksty, od ponad roku jestem redaktorem w czasopiśmie internetowym - niebawem mamy zamiar wyjść na papier. I oczywiście piszę.
Mam zamiar w życiu robić coś związanego z pisaniem, może dlatego od lat brnę w to coraz bardziej.

Brałem: Asamax, Encorton, Imuran, Controloc, Fisioflor, Kwas foliowy, No-spa Forte, Colitan, Gasec, Cipronex, Metronidazol, Sulpiryd i wiele innych

Teraz biorę: Asamax, Duspatalin, Controloc, Mozarin, No-spa forte

exa 
Ekspert

Miasto: Łódź/Piaseczno
Wysłany: 02-12-2009   

dymek napisał/a:
a ja w wolnym czasie wsiadam na motocykl i ujezdzam ile tylko sie da

Shadi, grono miłośników dwóch kółek się powiększa.........ja swój ujeżdżać od wiosny dopiero będę :smutny:

podstawowe -moto - jw, foto, ludzie, historia, polityka i stary dobry rock :mrgreen:
a ostatnio cieszę się, bawię i czerpię przyjemność z różnych rzeczy, jedne po raz pierwszy, inne odkrywam na nowo :wink: np...basen - wczoraj cieszyłam się jak dziecko :lol:

Raysha 
Forumowy Mentor

Miasto: Jaworzno

Ja oczywiście kocham rysowanie. Rysowanie jest moim kochankiem dniem i nocą, a moja wena daje mi pole do popisu.
Staram się również coś pisać, aby mieć też jako drugie "ale" na studiach.
Mocna muzyka też jest w porządku ;D
Książki lubię czytać z zakresu fantasy, a najbardziej kocham Geralta :mrgreen:

Ja mam pojazd na czterech kółkach i bynajmniej nie chodzi o samochód [Stojak na żp :lol: ]

marcin87 
Specjalista

Miasto: Warszawa

Ja uwielbiam czytać książki. Chyba nie mam ulubionego gatunku: fantasy (szczególnie Tolkiena), horrory, poezja nawet :) , a ostatnio zainteresowała mnie mocno historia, szczególnie mojego regionu. Kiedyś interesowałem się komputerami, ale przeszło mi po pierwszym roku informatyki.
Ostatnio zmieniony przez marcin87 02-12-2009, w całości zmieniany 1 raz  

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi