CU, CD i inne zapalne choroby jelit
Forum otwarte dla wszystkich chorych na nieswoiste zapalenia jelit,
dla ich rodziców, partnerów i osób zainteresowanych.

Ogłoszenie 
Podaruj uśmiech dzieciom z NZJ - Agata Młynarska

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Pandziaak
09-06-2016
Zainteresowania
Autor Wiadomość
CatAnn 
Ekspert
anka - kotomanka

Miasto: Wejherowo
Wysłany: 02-12-2009   

Ja mam trochę zainteresowań typowych i nietypowych, jestem "szurnięta" na punkcie (kolejność dowolna!!!):
  • książek (przede wszystkim fantastycznych, sf i obyczajówek),
  • Kotów,
  • HP i LOTR'a,
  • tablic rejestracyjnych,
  • gier browserowych,
  • muzyki filmowej,
  • śpiewania w chórze,
  • biżuterii,
  • żeglarstwa,
  • guzików, linek i sznurków,
  • czekolady (choć ostatnio mniej...)
Oprócz tego lubię pisać wiersze (moją twórczość znajdziecie tutaj i tutaj).
Kocham zapowiadać koncerty (tak jak tutaj) - myślałam, żeby w przyszłości zostać konferansjerem...
Jeśli chodzi o rzeczy bardziej szkolne, to uwielbiam matematykę, chemię i języki (polski i obce ;) ) - i nie wiem jak to pogodzić xD

mój status

Lucynka2011 
Aktywny

Miasto: Sieradz
Wysłany: 26-08-2010   

A ja w wolnym czasie szkicuję ołówkiem, albo zajmuję się ogrodem. Teraz przyszła szkoła i praca, zajęłam się bardziej fryzjerstwem artysycznym :wink:

Albert Einstein

Marekk 
Specjalista

Miasto: Warszawa
Wysłany: 26-08-2010   

Moim obecnie największym zainteresowaniem i czemu oddaje się w każdej wolnej chwili od już prawie roku jest taniec a konkretnie salsa i jej wszelkie odmiany :)

Poza tym bardzo lubię czytać książki, głównie fantasy, ale inne tez się trafiają raz na jakiś czas ;)

PiEtRaS 
Doświadczony

Miasto: Małopolska
Wysłany: 29-08-2010   

Ja interesuję się fotografią, normalnie moje 2 życie :) oczywiście polecam :)

mój status

CzarnaMamba 
Weteran
Silence! I KIll You!

Miasto: Lubinek :)

Ja czytam książki, kryminały, thrillery; dbam o swoje zwierzątko, któremu bardzo dużo czasu poświęcam :) interesuję się muzyką, oczywiście jest to trance, chodzę na siłownię (teraz niestety rzadziej :/ ). Uwielbiam podróżować, odkrywać nowe miejsca i fotografować :) interesuję się również kosmetologią, robię tipsy...

TigeR 
Mistrzunio
Pan Nietolerancyjny

Miasto: Śląsk

Czym to ja sie interesuje... no tak... niech sobie przypomne... a juz wiem!

- Ksiazki wojenne i fantasy.
- Gry komputerowe (rpg, rts, sportowe, czasami fpsy)
- Filmy (glownie akcji, wojenne, sensacyjne, komedie; "chlamu" nie ogladam)
- Anime
- Muzyka (metal, h.metal, nu metal, gothic metal, punk rock i pochodne, ogolnie 'pop' i to co wpada mi w ucho ;) )
- Sport (pilka nozna, pilka reczna, tenis stolowy. Czasami jak mam ochote to siata; to z tych co uprawiam. Jezeli chodzi o to, ktore ogladam to pilka nozna, czasami hokej (NHL).
Moja ulubiona druzyna pilkarska to Arsenal FC, preferuje pilke angielska, poniewaz jest dynamiczniejsza, bardziej silowa, polska to zwykla kopanina, bez urazy.)

Kiedys probowalem sie nauczyc grac na gitarze, ale mam chyba slomiany zapal. Przy mnie musialaby byc osoba, ktora bedzie mnie pilnowac :roll:

To chyba wszystko co mi przychodzi do glowy na ten moment :)

EDIT: Damn, jak moglem o tym zapomniec?!

Historia! Glownie 2 WS, jestem niemal "fanatykiem" jezeli chodzi o ten okres oraz sredniowiecze.

"Happiness is like glass. It may be all around you, yet be invisible. But if u change your angle of viewing a little, then it will reflect light more beautifully than any other object around you."

"The pain you feel today is the strenght you feel tomorrow."
Ostatnio zmieniony przez TigeR 29-08-2010, w całości zmieniany 1 raz  

leila 
Weteran
skazana na sukces,

Miasto: ....

u mnie to przede wszystkim zdjecia i ich przerabianie ,wszelakie ksiazki o Europie jako podrozniczka,napewno internet,ostatnio kolorowanki na komputerze odstresowujaco :roll:

genus 
Mistrzunio

Miasto: Poznan

A mnie fascynuje przyroda. I ta w ogrodku, i ta poza nim. Zadnej roslince nie przepuszcze, musze sfotografowac, zidentyfikowac gatunek, poznac nazwy: lacinska, polska i lokalna, szwedzka.
  mój status

CzarnaMamba 
Weteran
Silence! I KIll You!

genus, to może ja Ci wyślę zdjęcia moich kaktusów, zidentyfikujesz mi gatunek, bo niektórych nie znam :P

genus 
Mistrzunio

Jako ze mieszkam w strefie niemal polarnej, na kaktusach znam sie kiepsko,ale mam znajoma, ktora od 20lat je hoduje i ma niesamowicie rozlegla na ich temat wiedze. Moze wspolnymi silami dojdziemy do jakichs rezultatow badawczych :-)
  mój status

CzarnaMamba 
Weteran
Silence! I KIll You!

O to super, jakbym Ci wysłała zdjęcia na e-maila, byłoby ok?

genus 
Mistrzunio

Wysłany: 30-08-2010   

No jasne... zrobimy kaktusowe konsylium
  mój status

Justysia90 
Aktywny

Miasto: dęblin
Wysłany: 16-09-2010   

:mrgreen: siatkowka od malego gram ogladam jezdze na mecze. nie wyobrazam sobie zycia bez tego wspanialego sportu. moja wielka milosc, pasja i zycie

a poza tym to film, podroze muzyka fotografia. takie zwykle
aa zapomniaalabym dodac-gotowanie :roll:

magCUmar 
Początkujący

Miasto: Wrocław
Wysłany: 21-09-2010   

Ja (Magda) kocham (zaraz po Mariuszu :wink: ) jazde konna. Mogłabym spedzac w stajni cale dnie. Nic tak nie uspokaja, wycisza i odrywa od problemow jak kontakt z tymi fantastycznymi zwierzetami. Poza tym lubie pogrzebac w paragrafach i innych przepisach prawnych (jestem zapalona przyszla prawniczka :razz: ) zwlaszcza prawo cywilne i gospodarcze.
Cenie sobie rowniez dobry kryminal i fantastyke (Godking). Uwielbiam też kupować ciuchy i buty na niebotycznych szpilkach :wink:

Mariusz jest wielkim fanem koszykówki. Jego ukochana druzyna to LA Lakers.Ponad to ciągle wierzy w reaktywacje koszykarskiego Slaska Wroclaw. Procz tego gra w pokera (texas holdem) i interesuja go nowinki techniczne i komputerowe.

Oboje zas bardzo lubimy ogladac filmy, wspolnie gotowac a ostatnio duza frajde sprawiaja nam spacery po Wroclawiu.
Stan: remisja(od IX 2010).

Radziorex
[Usunięty]

Wysłany: 26-09-2010   

A ja tak skromnie, drugim życiem jest Fotografia. Póki co Analogowa <3 Raz na jakiś czas (teraz już rzadziej) zdarza mi się coś napisać, a pisze od jakiś 5-6 lat. Do tego kino ale Kontrowersyjne i rysowanie tatuaży.
No i muzyka, która towarzyszy na każdym kroku( od HH ale nie syfu tylko klasyk jak Pezet Eldo) Metal i praktycznie wszystkie jego gatunki/podgatunki (ludzie krytykują, bo nie rozumieją przekazu:P) Elektro + industrial, gotyk oraz polskie jak np. COMA <3

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi