Bóle brzucha

Wszystko co nie pasuje do innych merytorycznych działów.

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
easy
Początkujący ✽✽
Choroba: nie ustalono
województwo: wielkopolskie

Bóle brzucha

Post autor: easy » 20 paź 2009, 00:22

Od paru dni mój mąż cierpi z powodu silnego bólu brzucha, który co jakiś czas pojawia się bez większej przyczyny, do tego zawsze występuje biegunka, proszę o radę bo nie wiem jak mu pomóc a wszyscy wiemy jacy są faceci jeśli idzie o ich zdrowie (ta męska duma). Najgorsze ,że to nawraca od pewnego czasu i potrafi wystąpić gorączka-czy to może coś być z jelitem?

Natalka
Weteran ✿
Choroba: CD
województwo: lubelskie
Kontakt:

Re: Bóle brzucha

Post autor: Natalka » 20 paź 2009, 00:36

Może być różnie, najlepiej namówić męża na wizytę u lekarza, bo my nie jesteśmy w stanie postawić diagnozy przez internet, a o bólu i biegunce już tu tomy zostały napisane na forum, poczytaj np. tu:
viewtopic.php?t=7065&highlight=b%F3l+brzuch
viewtopic.php?t=6657&highlight=b%F3l+brzuch
viewtopic.php?t=2296&highlight=b%F3l+brzuch
viewtopic.php?t=8056&highlight=biegunka
viewtopic.php?t=7915&highlight=biegunka
viewtopic.php?t=6139&highlight=biegunka
viewtopic.php?t=7603&highlight=biegunka
viewtopic.php?t=2398
and many more :wink:
a jak chcesz znaleźć informacje na forum to tu jest napisane jak to zrobić viewtopic.php?t=6087
Nie istnieją żadne określone potrawy, które zasadniczo wpływają na ciężkość przebiegu lub na rodzaj nawrotu choroby u wszystkich pacjentów.
poradnik żywieniowy Falka

dethleffs

Post autor: dethleffs » 20 paź 2009, 09:44

To nie duma!, tylko strach, zarzuc mu tchorzostwo, a jutro rano sam poleci zarejestrowac sie. Albo podawaj mu dalej rumianki, nospy i ranigasty, a ktoregos pieknego dnia zabierze go pogotowie. Tak czy inaczej -sluzba zdrowia :razz:

easy
Początkujący ✽✽

Post autor: easy » 28 paź 2009, 06:30

Pewnie nie chodzi o to by stawiać diagnozę przez internet, dzięki za linki Natalko zerknę na nie, ale co do strachu to dethleffs mam tez tego świadomość tylko jak na taka osobę wpłynąć?

dethleffs

Post autor: dethleffs » 28 paź 2009, 17:22

kurcze nie wiem, latwe to pewnie nie jest. Mysle sobie, ze z Ciebie to taki skarb, nie kobieta (obecnosc na forum o tym swiadczy) i moze gdyby to jego chorowanie nie bylo zbyt komfortowe (niech sobie sam pochoruje troche), bez rosolkow, herbatek i wspolczucia, moze wtedy zdecyduje sie szybciej na fachowa pomoc, a Ty badz mu drogowskazem do lekarza, a nie pielegniarka :). Trzymaj sie i pozdrawiam

easy
Początkujący ✽✽

Post autor: easy » 29 paź 2009, 06:22

Dzięki, ja po prostu lubię szukać i wiedzieć co się może dziać ,dlatego jestem na forum, chcę zadziałać i jak najszybciej go zmotywować do wizyt u lekarzy i leczenia, a jak Wasze otoczenie Wam pomagało? Reagowało na problem?

easy
Początkujący ✽✽

Post autor: easy » 30 paź 2009, 06:55

Jasne , dzięki za pomoc dla nowej :)

[ Dodano: 02-11-2009 ]
A ile w ogóle dołącza do Was nowych osób,są przeprowadzane badania? jaka jest w ogóle profilaktyka dotycząca wrzodziejącego jelita?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie o NZJ”