Teraz jest 23-03-2017

CU, CD i inne zapalne choroby jelit

Forum otwarte dla wszystkich chorych na nieswoiste zapalenia jelit, dla ich rodziców, partnerów i osób zainteresowanych.
Podaruj uśmiech dzieciom z NZJ - Agata Młynarska

Czemu nie podałaś/eś daty urodzenia?

Miejsce dla Tych, którzy chcą się lepiej poznać

Moderatorzy: Pandziaak, cordo, patkaas, kalatos, Moderatorzy

Choroba: CU

Re: Czemu nie podałaś/eś daty urodzenia?

Post przez beateczka » 15-01-2010

tylko kilka :?: :wink:

Choroba: CD
województwo: śląskie

Post przez Raysha » 15-01-2010

Mnie nurtuje wiek obytego.z.cu tak szczerze :D

województwo: wielkopolskie

Post przez Sled » 15-01-2010

Strzegę swojej prywatności. :)
Mam nadzieję, że to nie pogwałcenie regulaminu.
:::: The future is now...

Post przez obyty.z.cu » 16-01-2010

Mikrusia napisał(a):Mnie nurtuje wiek obytego.z.cu tak szczerze

przeciez wszyscy wiedza ze jestem juz dziadkiem :roll:
czyli po 50 tce ..
„Przytulanie jest zdrowe. Wspomaga system immunologiczny, utrzymuje człowieka w dobrym zdrowiu, leczy depresje, redukuje stres, przywołuje sen, odmładza, orzeźwia, nie ma przykrych skutków ubocznych, jest więc po prostu cudownym lekiem ..."Każda droga zaczyna się od pierwszego kroku" . https://senmaluszka.pl

Post przez Raysha » 16-01-2010

obyty.z.cu, no wiesz teraz coraz młodsi są dziadkami, więc nie sugerowałam się tym ;)

Choroba: CD u dziecka
województwo: mazowieckie

Post przez Mamcia » 16-01-2010

Ja nie podałam, bo nie obchodzę urodzin i nie przyjmuję życzeń. I gdybym podała, to może musiałabym zmienić nick.
Co go gerontologii, która zajmuję się zawodowo od pewnego czasu, to nikt w Was nie jest w kręgu mojego zainteresowania.
Przyłacz się do Towarzystwa J-elita. Działamy dla waszego dobra, ale bez Waszej pomocy niewiele zrobimy.

Choroba: CD w rodzinie

Post przez mf » 16-01-2010

a ja nie bardzo rozumiem sens Twojego pytania i Twoje zdziwienie Torviku. trochę mnie to nawet rozbawiło :) czy to jakiś przymus jest, podać wiek? rozumiem, że czasem ułatwia to uzyskanie informacji i pomocy, ale bez przesady...

ps. gdyby w ogóle mnie takie sprawy zajmowały, zapytałbym się raczej odwrotnie: czy czasem zbyt wiele osób nie podaje zbyt wielu danych o sobie. mam nadzieję, że żaden program komputerowy w jakimś towarzystwie ubezpieczeniowym czy banku nie będzie za jakiś czas przeczesywał internetu w poszukiwaniu i kojarzeniu informacji o Was, kiedy będziecie sie ubiegać o kredyt czy negocjować ubezpieczenie. zachowajcie rozsądek.

Post przez Tomy » 16-01-2010

He, coś w tym jest. Ja ostatnio czytałem w Rzepie, że niektóre firmy życzą sobie przed zatrudnieniem kogoś nowego do pracy, aby firmy rekrutacyjne sprawdziły delikwenta pod kątem jak zachowuje się na różnych forach społecznościowych. Wychodzą z założenia, że jaki ktoś jest na forum wirtualnym, taki będzie i w pracy.

Ale co do Torvika, to on niezwykle precyzyjnie formułuje swoje zdania. Tu chodzi o podanie motywów, dla których ktoś nie podaje swojego wieku, a nie o podanie ile się naprawdę ma lat.

Ja się wypowiedziałem w tym temacie ale mnie moja ulubiona moderatorka Mikra przeniosła do śmietnika :evil:

Chociaż może co do intencji Torvika się mylę, bo kiedyś założył wątek "Jak masz na imię?" Może Torvik dorabia po godzinach w jakiej wywiadowni :lol:

województwo: zachodniopomorskie

Post przez Grzyb333 » 17-01-2010

Jeśli ktoś nie podaje swojej daty urodzenia, to marne szanse że przedstawi powód dlaczego tak postępuje. Podejrzewam, że te osoby cenią sobie swoja prywatność i niechętnie udostępniają swoje pełne dane w internecie.
GrzybaBlog - http://graforoman.wordpress.com/ Darwin się mylił. Ja nie pochodzę od małpy. Ja pochodzę od Purchawki :E

Post przez Misia » 17-01-2010

treść wpisu została usunięta na prośbę użytkownika

Post przez magda281 » 17-01-2010

[cytat usunięty na prośbę użytkownika] czyli czego?? ;)
Kto nadzieje w innych pokłada,celu nie osiąga.

Post przez obyty.z.cu » 17-01-2010

Torvik napisał(a):mf napisał/a:
a ja nie bardzo rozumiem sens Twojego pytania

Wyjaśniam - nie uznaję wieku za daną szczególnie wrażliwą i dziwi mnie, że tyle osób nie chce go podać. Więc chcę poznać ich motywy.

czasem wkurzajace jest ironia lub lekcewazenie u innych forumowiczow, ogolnie w necie.
Dotyczy to szczegolnie osob mlodszego pokolenia,
szczegolnie teksty typu: ty sie nieznasz bo jestes z innego pokolenia.
Rozumiem to i ok.
A co do pytania z tematu, to i ja nie obchodze urodzin tylko imieniny,
takie u nas tradycje :wink:
„Przytulanie jest zdrowe. Wspomaga system immunologiczny, utrzymuje człowieka w dobrym zdrowiu, leczy depresje, redukuje stres, przywołuje sen, odmładza, orzeźwia, nie ma przykrych skutków ubocznych, jest więc po prostu cudownym lekiem ..."Każda droga zaczyna się od pierwszego kroku" . https://senmaluszka.pl

Post przez Misia » 17-01-2010

treść wpisu została usunięta na prośbę użytkownika

Post przez Ania406 » 17-01-2010

mf napisał(a):czy czasem zbyt wiele osób nie podaje zbyt wielu danych o sobie. mam nadzieję, że żaden program komputerowy w jakimś towarzystwie ubezpieczeniowym czy banku nie będzie za jakiś czas przeczesywał internetu w poszukiwaniu i kojarzeniu informacji o Was, kiedy będziecie sie ubiegać o kredyt czy negocjować ubezpieczenie
Tomy napisał(a):niektóre firmy życzą sobie przed zatrudnieniem kogoś nowego do pracy, aby firmy rekrutacyjne sprawdziły delikwenta pod kątem jak zachowuje się na różnych forach społecznościowych

To prawda, zleca sie takie rzeczy head hunterom. Tylko jeśli boimy się tego, to oznacza to iż faktycznie mamy coś do ukrycia, albo w teoretycznie anonimowym świecie, jesteśmy innymi ludźmi, niż w rzeczywistym. Grunt to być transparentym i tu i tam ;)
Sorry za OT.
Care for life and physical health, with due regard for the needs of others and the common good, is concomitant with respect for human dignity.

Choroba: osoba zainteresowana
województwo: lubelskie

Post przez deep navy » 17-01-2010

Torvik napisał(a):Na forum jest kilka osób, które nie podały swojej daty urodzenia - mam pytanie do tych użytkowników: co skłoniło was do takiej decyzji?
Każdy ma prawo do prywatności.
Torvik, pewnie miałeś nudy zadając to pytanie.
"Wciąż wierzę w miłość, w pokój, w pozytywne myślenie" J.Lennon

Następna strona

Powrót do Poznajmy się