Badania nad lękiem u chorych na Crohna

Tutaj prosimy o pomoc i pomagamy:
w wypełnianiu ankiet, petycji;
w pracach magisterskich, naukowych (nie zapominamy o pełnym tytule i nazwisku promotora)
oraz w tworzeniu poradników itp.

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
tom-as
Ekspert ✿✿
Choroba: CD
województwo: śląskie

Re: Badania nad lękiem u chorych na Crohna

Post autor: tom-as » 15 gru 2006, 10:01

Mutti pisze:Melpomene, chyba nie w pełni zrozumiałas moją wypowiedź.
To była TYLKO INFORMACJA !
aaaahhhhhhaaaaa
ale nie tylko Melpomene tak tego nie odebrała.
Mutti pisze:Nie zamierzam niczego sabotować ani nikogo namawiać do odrzucania twojego kwestionariusza.
...
Melpomene, życzę ci abyś znalazła wielu chętnych do udziału w badaniu, takich, którym wypełnienie kwestionariusza nie stworzy okazji do "czarnych mysli".
no i prosze... miło, przyjemnie...
mozna od razu było tak napisac :)

---

i jeszcze raz napisze... jak ktos poczuje sie 'dotkniety' trescia ankiety to niech sie powstrzyma i nie pisze nieprzyjemnych w tonie postów.
w zamian proponuje policzyc do 127 i co jakis czas powachac jakis (obrany) owoc cytrusowy np: pomarańcza, cytryna. :)

Maciek
Aktywny ✽✽✽
Choroba: niesklasyfikowane NZJ
województwo: mazowieckie
Kontakt:

Post autor: Maciek » 15 gru 2006, 11:39

smacznego!
czasowa kolostomia - 22.12.06-29.03.07, 8.05.07-23.01.08

Melpomene
Debiutant ✽
Choroba: CD

Post autor: Melpomene » 15 gru 2006, 22:36

Droga Mutti właśnie jako psycholog powinnaś wiedzieć jaki efekt może przynieść twój post. Zagadnienia psychologii społecznej na pewno są ci dobrze znane. Więc nie mniej mi proszę za złe mojej reakcji, ale te ataki na moją osobę, ciągłe próby obrony i tłumaczenie swoich racji także dały mi już w kość.

Jeśli sądzisz, że za ostro zareagowałam i poczułaś się urażona przepraszam cię za to.

Jeśli jednak uważasz, że ja nie mam wystarczającego szacunku do ludzkich przeżyć - mylisz się. Czasami nie trzeba wielu lat praktyki i oglądania wielu ludzkich cierpień by zrozumieć.

Dziękuję każdemu kto zgodził się przysłać mi kwestionariusz, ale szanuję również każdego kto powiedział mi "nie, nie wypełnię", proszę zarówno ciebie jak i Maćka usłyszcie wreszcie moje słowa „ROZUMIEM JEŚLI KTOŚ NIE CHCE WYPEŁNIĆ, SZANUJĘ JEGO ZDANIE I JEGO PRYWATNOŚĆ, SZANUJĘ TO, ŻE NIE CHCE O TYM MÓWIĆ CZY PISAĆ I JA NIE BĘDĘ PRÓBOWAŁA TEGO ZMIENIĆ.”

Proszę jednak o jedno jeśli taka jest wasza decyzja, tak czujecie to po prostu nie wypełniajcie tego kwestionariusza, ale również nie atakujcie mnie swoimi oskarżeniami o brak etyki, brak szacunku, czy szukanie ofiar bo NIE JEST TO PRAWDĄ, a takie zarzuty są niesłuszne i naprawdę krzywdzące.

Maciek
Aktywny ✽✽✽
Choroba: niesklasyfikowane NZJ
województwo: mazowieckie
Kontakt:

Post autor: Maciek » 16 gru 2006, 01:49

Droga Melpomene,
słyszę Twoje słowa. Nie chciałem Cię atakować osobiście, po prostu moja reakcja była przesadzona. Boję się śmierci i rozmawiać na ten temat będę z bliską mi osobą, a nie z ankietą. Nie jest Twoją winą, że te wszystkie stwierdzenia z kwestionariusza tak bardzo mnie poruszyły. Nie jest on obowiązkowy (na szczęście!) i nie powinienem publicznie z Tobą "rozmawiać". Należało to zrobić w pw lub na gg. Mój błąd i moja wina!
PRZEPRASZAM !
Zamykam się już :wink:
Pozdrawiam serdecznie i z okazji nadchodzących - Świątecznie.
Maciek
czasowa kolostomia - 22.12.06-29.03.07, 8.05.07-23.01.08

Zablokowany

Wróć do „Petycje, ankiety, prace naukowe”