Petycja do ministra zdrowia

Tutaj prosimy o pomoc i pomagamy:
w wypełnianiu ankiet, petycji;
w pracach magisterskich, naukowych (nie zapominamy o pełnym tytule i nazwisku promotora)
oraz w tworzeniu poradników itp.

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Tatiana
Debiutant ✽
Choroba: CD
Kontakt:

Re: Petycja do ministra zdrowia

Post autor: Tatiana » 23 mar 2006, 08:15

Witam
zbieram sobie te podpisy i trafilam na pielegniarke, ktora twierdzi, ze nieswoiste zapalenie jelita jest na liscie chorob przewleklych i że najlepiej zebym sie w to w ogole niemieszala. 8O Zdenerwowala mnie nieco swoja postawa ...

Poza tym mam znowu zaostrzenie choroby :(:(:(:(:(:(:(

Pozdrawiam
Tatiana

Awatar użytkownika
Piotr
Początkujący ✽✽
Choroba: CU u rodzica
Kontakt:

Post autor: Piotr » 23 mar 2006, 10:07

Wszystkim bardzo serdecznie dziękuję.Tatiana - cóż, trafiłaś na pielęgniarkę która chciała popisać się wiedzą jakiej nie posiada. Pozdrawiam.Piotr

Awatar użytkownika
Alienns
Debiutant ✽
Choroba: CD u partnera
województwo: śląskie

Post autor: Alienns » 23 mar 2006, 23:47

Tatiana pisze:Witam
zbieram sobie te podpisy i trafilam na pielegniarke, ktora twierdzi, ze nieswoiste zapalenie jelita jest na liscie chorob przewleklych i że najlepiej zebym sie w to w ogole niemieszala
To ja jakiś czas temu byłem w przychodni po recepte 2 raz na salofalk dla Mojej Justysi 2 raz w ciągu dnia bo wczesniej lekarka zle wypełniła recepte i trafiłem do jakiejś pani dr. której mówiłem ze potrzebuje poprawy recepty bo salofalk jest potrzebny :?

Na początek zaczeła krzyczeć ze co sobie wyobrażam wchodząc i prosząc o recepte na salofalk 8O , następnie stwierdziła ze SALOFALK nie jest refunowany itp. nie powiem miałem ochote starszą panią dr wystawić za zamknięte okno :twisted:

Ale teraz już jej nie spotkam bo został zmieniony lekarz rodzinny :wink:

Szaraja
Specjalista ds. Porad Prawnych
Choroba: CD u dziecka
województwo: podkarpackie
Kontakt:

Post autor: Szaraja » 23 mar 2006, 23:54

potwierdzam słowa Piotra, trafiłaś na niewłaściwą osobe. Ja moge mówic tylko superlatywy o służbie zdrowia w zakresie zbierania podpisów- listy podpisała większość personelu szpitala w Łańcucie, nikt nie komentował i nie zadawał dziwnych pytań, a cała akcja spotkała się z wielka przychylnością. jak widać są ludzie i ludziska
Szaraja
Chwała tym którzy stworzyli to forum. a dla wszystkich którzy piszą wielkie dzięki

Mamcia
Specjalista od Spraw medycznych
województwo: mazowieckie
Kontakt:

Post autor: Mamcia » 24 mar 2006, 11:25

Szaraja postarała się bardzo, bardzo....
Było tego ponad 700. Dziękujęmy.
Mamcia

Mamcia
Kontakt:

Post autor: Mamcia » 29 mar 2006, 17:55

Chcę jeszcze raz baaaaaaaarrrrrrrrrrdddddddzzzzzzzzzoooooooo podziękowac wszystkim, którzy zaangażowali się w zbieranie podpisów pod petycją.
Termin spotkania z mi Religą jest wyznaczony na 6 kwietnia i mam nadzieję, że nie ulegnie zmianie. Dlatego proszę wszystkich, którzy maja jeszcze lisy z podpisami o włożenie ich do koperty i wysłanie najpóźniej w poniedziałek na adres J-elity do Warszawy. Nie wysyłajcie już do gdańska, bo Piotr nie zdązy odesłać. (
Towarzystwo J-elita
ul. Trojdena 4
02-109 Warszawa.
Jeszcze raz dzięki tym, którzy się postarali. Mamy już ponad 12 tys podpisów i nadal spływają.
Mamcia

Awatar użytkownika
Piotr
Początkujący ✽✽
Kontakt:

Post autor: Piotr » 31 mar 2006, 10:10

Kolejny raz pragnę podziekować za nadesłane do Gdańska podpisy pod petycją do ministra zdrowia.Pani Małgorzacie Tylman z Krakowa, która przesłała 743 podpisy, pani Krystynie Klonfas z Warszawy za 609 podpisów, pani Alicji Orzechowskiej z Krasnegostawu, która zebrała 218 podpisów, pani Agnieszce Gapskiej z Drezdenka za 124 podpisy, pani Sylwi Wiera z Sosnowca, która przesłała 50 podpisów, Ance Olechnowicz z Gdańska, która drugi raz dostarczyła podpisy, tym razem 138 podpisów a łącznie 519 podpisów, panu Robertowi Jackowskiemu z Rypina za 93 podpisy, panu Jarosławowi Łysikowi ( nick na forum „Ejaak” ) z Łodzi, który zebrał 243 podpisy
oraz anonimowym osobom z Warszawy i Krakowa.
Na dzień 30 marca w Gdańsku mamy blisko 9 tysięcy podpisów, a łącznie z podpisami w Warszawie zbliżamy się do 15 tysięcy.Wszystkim bardzo serdecznie dziękuję i wciąż proszę o jeszcze.
Zamieszanie w polityce, które wszyscy mamy możliwość obserwować, powoduje, że wciąż nie mamy ostatecznego potwierdzenia daty spotkania.Obecnie wiemy, że ze wzgledu na przełożenie głosowania nad rozwiązaniem parlamentu, zostało również przełożone nasze spotkanie w ministerstwie.O nowym terminie zostaniemy poinformowani z tygodniowym wyprzedzeniem.Nie możemy nic innego zrobić jak tylko cierpliwie czekać i w dalszym ciągu zbierać podpisy.Jak wcześniej pisaliśmy będziemy zbierać podpisy tak długo aż będziemy mieli sto procent pewności co do terminu spotkania z ministrem.
Dlatego jeszcze raz proszę o dalsze zbieranie podpisów.W chwili gdy oficjalnie zamkniemy zbieranie podpisów, stosowna wiadomość pojawi się na forum oraz na stronie towarzystwa.
Wszystkich bardzo serdecznie pozdrawiam.Piotr

Awatar użytkownika
Piotr
Początkujący ✽✽
Kontakt:

Post autor: Piotr » 31 mar 2006, 11:21

Jeszcze jedno - wciąż można przesyłać zebrane podpisy równiez do Gdańska.Pozdrawiam.Piotr

Mutti
Początkujący ✽✽
Choroba: CD u rodzica

Post autor: Mutti » 01 kwie 2006, 12:54

Trzy dni temu Mamcia proponowała przesyłanie podpisów bezpośrednio do Warszawy. Mimo, że początkowo chciałam wysłać zebrane przeze mnie i liczną grupe ludzi dobrej woli, przede wszystkim nauczycieli, pracowników poradni psychologicznych, farmaceutów, naukowców, studentów oraz emerytów, podpisy ( coś ponad 1400) do Gdańska, uznałam, że Warszawa bliżej Krakowa i w poniedziałek prześlę priorytetem na Trojdena. Zamierzam jednak nadal zbierać, dopóki nie dacie sygnału stop.
W tym miejscu pragnę też podziękować wszystkim, którzy pomogli mi zebrać tak pokaźną ilośc podpisów. Wiem, że niektórzy trafili gościnnie na to forum, więc niech przeczytają , że im BARDZO, BARDZO DZIĘKUJĘ !

Mamcia
Kontakt:

Post autor: Mamcia » 01 kwie 2006, 19:17

Prosiłam o przesyłanie do Warszawy, gdyż jeszcze nie wiedziałam o przełożeniu spotaknia. Dowiedziałam się o tym dziś rano na Warsztatach gastroenterologicznych w Krakowie. Myślę, że pobyt Szraji, Misi i mój przyniesie jakieś efekty. Zebrałyśmy trochę podpisów od lekarzy gastroenterologów, a nasze plakaty pojadą mniędzy innymi do Kielc i Łodzi.
Prosto z pociągu
Mamcia

agnieszka
Początkujący ✽✽
województwo: lubuskie

Post autor: agnieszka » 21 kwie 2006, 22:08

Czy jest już data spotkania?Czy dalej można zbierać podpisy?Proszę o jak najszybszą odp z góry dziękuje
Gabi

Mamcia
Kontakt:

Post autor: Mamcia » 22 kwie 2006, 19:54

Jeszcze nie ma. Zbierajcie podpisy. Mamy jakieś 20 000. Jak będxie termin pojawi się na Forum
Mamcia

agnieszka
Początkujący ✽✽
województwo: lubuskie

Post autor: agnieszka » 23 kwie 2006, 14:30

Hej! Z tej Strony Agnieszka mam takie pytanko jak współpracuje sie Wam z Wielkopolskim Stowarzyszniem?Bo wczoraj byłam na spotkaniu i chciałam zebrać kolejne podpisy, korzystając z okazji, że jest dużo ludzi zainteresowanych tym aby nasze choroby powróciły na listę chorób przewlekłych i rozmawiałam z Panią Bednawską chciałam, żeby ogłosiła, że zbieram takie podpisy a Ona odp mi, że publicznie nie może tego zrobić. Byłam w ciężkim szoku, bo byłam pewna, że nasze Stowarzyszenie powstało właśnie przede wszystkim żeby pomóc chorym a tu odmowa. Co więcej, za ok miesiąc ma powstać nasza petycja do Ministra i my tak jakby osobno będziemy zbierać podpisy-wogóle tego nie rozumiem, dlaczego nie możemy się przyłączyć do ogólnopolsiej akcji jaka teraz jest. Szczerze mówiąc wczoraj zawiodłam sie na moim Stowarzyszeniu i właśnie dlatego mam zamiar zacząć czynniej w nim uczesniczyć i zacząć coś robić dla nas pacjentów. Bo wydaje mi się, że to co wczoraj usłyszałam, jest raczej przeciwko nam chorującym ;/
Gabi

Mamcia
Kontakt:

Post autor: Mamcia » 24 kwie 2006, 09:26

Rozmawiałam z Panią Prezes Stowarzyszenia Wielkopolskiegi i wydawał mi się, żę jaest za. Powodem zmiany stanowiska może być stanowisko lewkarzy. Niestety nie jest to organizacja całkowicie niezależna bo ma siedzibę w klinice i klinika za nią stoi. U nas przy klinikach są odziały, a my nikogo nie musimy się pytać o zdanie. Zadzwonię do Pani Prezes.
Mamcia

Awatar użytkownika
Piotr
Początkujący ✽✽
Kontakt:

Post autor: Piotr » 24 kwie 2006, 12:10

Po tym co napsała Agnieszka ja również jestem w szoku.Mam nadzieję, że Mamcia wyjaśni wszystko z panią prezes.Wszystkim zainteresowanym powinno zależeć aby nasza inicjatywa przyniosła oczekiwany efekt i naprawdę trudno zrozumieć postawę wielkopolskiego stowarzyszenia.Pozdrawiam.Piotr

ODPOWIEDZ

Wróć do „Petycje, ankiety, prace naukowe”