Petycja do ministra zdrowia

Tutaj prosimy o pomoc i pomagamy:
w wypełnianiu ankiet, petycji;
w pracach magisterskich, naukowych (nie zapominamy o pełnym tytule i nazwisku promotora)
oraz w tworzeniu poradników itp.

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Piotr
Początkujący ✽✽
Choroba: CU u rodzica
Kontakt:

Re: Petycja do ministra zdrowia

Post autor: Piotr » 03 sty 2006, 11:48

Mutti - cieszę się, że przedłużenie terminu zbierania podpisów jest Tobie na rękę.Mam wielką nadzieję, że będzie ich dużo.Pozdrawiam.Piotr

Awatar użytkownika
ranka
Mistrzunio ❃❃❃
Choroba: CU
województwo: pomorskie
Kontakt:

Post autor: ranka » 03 sty 2006, 17:20

postanowilam sie wlaczyc;)troche pozno ale lepiej pozno niz wcale;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Ania16
Początkujący ✽✽
Choroba: CD
Kontakt:

Post autor: Ania16 » 03 sty 2006, 22:56

ja tez sie ciesze, bo myslalam, ze nic nie zbiore juz, ale jak jest wiecej czasu to znowu zaczne masowo zbirac :lol:
http://magdamroczkowska.pamietajmy.com.pl/
Moj Aniołek (*)

Obrazek

Ileostomia od 7.03.2013

Aga
Początkujący ✽✽
województwo: kujawsko-pomorskie
Kontakt:

Post autor: Aga » 04 sty 2006, 20:37

No ja też się cieszę bo zdążę jeszcze troszke zebrać mam już około 1500 podpisów . Są jeszcze ludzie o dobrym sercu na świecie choć nie wszyscy byli przyjaźne nastawieni :) pozdrawiam

Mutti
Początkujący ✽✽
Choroba: CD u rodzica

Post autor: Mutti » 05 sty 2006, 09:35

Aga jestes wielka!
1500 podpisów - ta liczba powala na kolana!
Ja nie jestem taka dobra, może dlatego, że podpisy zbieram w tajemnicy przed dzieckiem, ktore, jak zwykle "nie życzy sobie wtrącania sie w jego sprawy a Crohn to jego sprawa" ( cytat). Ale sie staram, mam parę setek, wzmogłam już aktywność i jeszcze troche przybędzie.
Pozdrowienia.

Awatar użytkownika
Ania16
Początkujący ✽✽
Kontakt:

Post autor: Ania16 » 05 sty 2006, 18:47

ja wszystkich znajomych zaangazowalam, moja ciocia z bydgoszczy wyslala mi 70podpisow niedlugo beda mojej mamy z pracy znajomi 40podpisow sama uzbieralam 310a jeszcze moja kolezanka zbiera na uczelni u siebie i ma 7kartek podono :lol: z tym ze teraz uzbiera jeszcze wiecej, wiec fajnie, a ja sama jeszcze pozbieram, cos sie wymysli :D
http://magdamroczkowska.pamietajmy.com.pl/
Moj Aniołek (*)

Obrazek

Ileostomia od 7.03.2013

Awatar użytkownika
Piotr
Początkujący ✽✽
Kontakt:

Post autor: Piotr » 06 sty 2006, 10:10

Pragnę bardzo serdecznie podziękować za nadesłane podpisy pod petycja : Joannie i Rafałowi Wentd z Łeby, którzy przesłali 87 podpisów, pani Jolancie Damek z Wilkowic, która przesłała 64 podpisy, pani Tamarze Franaszek z Warszawy, która przesłała 49 podpisów a również anonimowej osobie z Wrocławia, która przesłała 40 podpisów.Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękuję i zachęcam wszystkich do dalszego zbierania.Do końca stycznia jest jeszcze trochę czasu a każdy podpis więcej może być ważny.Pozdrawiam wszystkich.Piotr

Awatar użytkownika
Piotr
Początkujący ✽✽
Kontakt:

Post autor: Piotr » 12 sty 2006, 12:18

:) Serdecznie dziękuję za kolejne nadesłane podpisy pod petycją do Ministra Zdrowia
Dziękuję pani Ilonie Trojanowskiej z Krakowa, która nadesłała 69 podpisów, pani Annie Madejskiej z Jaworzna, która przesłała 140 podpisów, państwu Liliannie i Khaledowi Mustafa z Bełchatowa, którzy nadesłali 231 podpisów oraz anonimowej osobie z Krakowa, która przesłała 17 podpisów.
Kolejny raz zachęcam do zbiórki podpisów.Jest jeszcze sporo czasu i jestem przekonany, że uda sie w tym czasie zebrać znaczącą ilość podpisów.Bardzo serdecznie dziękuję raz jeszcze i pozdrawiam wszystkich.Piotr

Siedziba Oddziału Pomorskiego Towarzystwa “J-elita”:
Klinika Pediatrii, Gastroenterologii i Onkologii Dziecięcej AM w Gdańsku
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im.M.Kopernika
ul: Nowe Ogrody 1-6 , 80-803 Gdańsk

marex

przepraszam ale spoznilem sie

Post autor: marex » 16 sty 2006, 13:50

jesli kiedykolwiek trzeba bedzie angielska polonia pomoze.

Awatar użytkownika
Piotr
Początkujący ✽✽
Kontakt:

Post autor: Piotr » 19 sty 2006, 10:06

W związku z licznymi prośbami o przedłużenie czasu zbierania podpisów pod petycją do Ministra Zdrowia, po konsultacji z Prezes Towarzystwa “J-elita”, postanowiliśmy przedłużyć zbiórkę podpisów pod petycją do końca lutego, a samo spotkanie z Ministrem Zdrowia prof.Religą zaplanować na pierwszą połowę marca.Dlatego zwracam się do wszystkich zainteresowanych, tak tych którzy juz zbierają ( zbierali ) podpisy, jak tych którzy jeszcze tego nie robią, aby zaangażować sie w akcję zbierania podpisów.Są różne sposoby takiej zbiórki np.wiemy, że zbieranie odbywa się przez związki studenckie, w zakładach pracy ( przy pomocy związków zawodowych ), w szpitalach gdzie są oddziały gastroenterologii, przez parafie i wiele innych.Do wczoraj otrzymaliśmy około 2,5 tysiąca podpisów i już jest się z czego cieszyć, ale jestem całkowicie przekonany, że do końca lutego uda nam się zebrać 10 tysięcy podpisów.Wszystko jednak zależy wyłącznie od nas samych, od naszego zaangażowania i determinacji.W końcu dzięki temu byc może uda nam się polepszyć jakość życia i leczenia chorych na NZJ, czyli nas samych lub naszych dzieci.Jeszcze raz gorąco apeluję o aktywny udział w zbiórce.Jednocześnie bardzo proszę aby wszystkie zebrane podpisy przesyłać na niżej podany adres.
Pragnę bardzo podziękować pani Elżbiecie Lesińskiej z Krakowa, która przesłała 172 podpisy, pani Ewie Ścisłowskiej z Ełku, która przesłała 14 podpisów oraz panu Wojciechowi Czarneckiemu z Gdańska.
Jest kolejny pomysł na to aby przed spotkaniem z nami Minister Zdrowia prof.Religa miał o czym myśleć, ale o tym za kilka dni, ponieważ wymaga to konsultacji z całym Zarządem Głównym Towarzystwa “J-elita”.
Bardzo serdecznie wszystkich pozdrawiam.Piotr

Siedziba Oddziału Pomorskiego Towarzystwa “J-elita”:
Klinika Pediatrii, Gastroenterologii i Onkologii Dziecięcej AM w Gdańsku
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im.M.Kopernika
ul: Nowe Ogrody 1-6 , 80-803 Gdańsk

Awatar użytkownika
Piotr
Początkujący ✽✽
Kontakt:

Post autor: Piotr » 19 sty 2006, 10:07

Marex - jesli tylko angielska polonia może się przyłączyć to bardzo prosimy.Szczegóły w poście wyżej.Pozdrawiam.Piotr

Mutti
Początkujący ✽✽
Choroba: CD u rodzica

Post autor: Mutti » 19 sty 2006, 10:56

No i znów sie cieszę jak głupia z dalszego przedlużenia terminu zbierania.
Wczoraj moi znajomi podjęli sie zbierania w swoich ( niestety, w większości niewielkich) zakładach pracy. Dostarczą mi pełne listy dopiero w ostatnim dniu stycznia. Nawet nasza ponad osiemdziesięcioletnia babcia zebrała już wsród swoich znajomych i sąsiadów trzy pełne listy podpisów. I wciąż szuka dalszych mozliwości. Więc jeśli dostaniesz ode mnie parę setek podpisów ( w tej chwili mam ich realnie 515) to pamietaj, że jest to sukces wielu osób a nie tylko mój. Troche się moje możliwości zaczynają wyczerpywać ( tzn. zaczyna mi brakowac znajomych, których jeszcze nie molestowałam w tej sprawie) ale będziemy sie starać do końca lutego zebrać jeszcze trochę.

Tamara
Debiutant ✽
województwo: mazowieckie

Mutaflor

Post autor: Tamara » 19 sty 2006, 11:00

A możeby jednoczesnie zalatwiac, zeby w naszych aptekach dostepny był lek mutaflor(taka nazwa w Niemczech). Ma udekumentowane działanie podtrzymujące remisję w CU. Niektorzy ludzie załatwiaja ten lek swoimi kanałami, są tez tacy co wybrali droge oficjalną (droga przez mekę).
Musia30

Awatar użytkownika
Piotr
Początkujący ✽✽
Kontakt:

Petycja

Post autor: Piotr » 19 sty 2006, 11:26

Tamara - sugestie dotyczące leku o którym piszesz przekażę Mamci.Jestem przekonany, że zostanie i on wymieniony w piśmie przewodnim na spotkanie u Ministra Zdrowia.Pozdrawiam.Piotr

Gość

Post autor: Gość » 19 sty 2006, 11:34

Lek nie jest zarejestrowany, a to zalezy od firmy niż od ministra. O refinansowaniu raczej nie ma co marzyc. Nie rozdrabniałabym się zanadto.
Raczej dotalabym do firmy, (przedstrawiciela) jezeli jest w polsce i u nich szukala pomocy.
Mamcia
cos mnie wylogowalo

ODPOWIEDZ

Wróć do „Petycje, ankiety, prace naukowe”