szczepionka na CD w Izraelu !!!

Artykuły naukowe związane z NZJ (zawsze pamiętamy o podaniu autora i źródła kopiowanego materiału).

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
LUIS
Debiutant ✽
Choroba: CD
województwo: mazowieckie

szczepionka na CD w Izraelu !!!

Post autor: LUIS » 04 sty 2012, 18:29

Ponawiam prośbę do władz j -elity !!!!!!!

Witam
Z tych wszystkich danych i nowości widać że wszystko zmierza do genetycznych rozwiązań tgz siatki genetycznej (nanotechnologia molekularna, fizyka kwantowa)
Odnośnie wątku missgreytu znalazłem instytut Weizmann Institute of Science który opracował szczepionkę a tu link do instytutu (podobno ilościowo najwięcej chorych to Izraelczycy podobno crohn tgz. to choroba żydów")

http://www.weizmann.ac.il...tSagi/home.html

Mam taki pomysł może ktoś z przedstawicieli j elity napisał by maila do Pani Irit Sagi w celu nawiązania współpracy międzynarodowej miedzy naszym stowarzyszeniem a instytutem Weizmanna co może zaowocować uczestnictwem Polaków w programie badawczym nad tą szczepionką i ogólnie najnowszymi informacjami naukowymi od laboratorium genetycznego !!!.
Tu jest mail do Pani doktor irit.sagi@weizmann.ac.il

(jeżeli nikt się nie zadeklaruje sam nawiąże z nią kontakt prywatnie)

Awatar użytkownika
Gottii
Aktywny ✽✽✽
Choroba: CU
województwo: pomorskie
Kontakt:

Re: szczepionka na CD w Izraelu !!!

Post autor: Gottii » 04 sty 2012, 19:51

hopie aby było jak mówisz to było by łatwo ale po pierwsze nie tak łatwo sprowadzić szczepionkę do polski ( wwieźć znaczy się ) to nie puszka coca coli procedury w tym zakresie są kosmicznie trudne długotrwałe itp itd a po 2 jw. pisała magdalene

[ Dodano: 04-01-2012 ]
p.s. a po 3 prawdopodobnie trzeba by to przez i na bazie jakiegoś projektu badawczego zrobić, po 4 to też nie chop i do tego są potrzebni lekarze farmaceuci zaplecze itp itd
aha i sorki ja nie z zarządu ja tylko tak :)
Traktuj chorobę jako przyjaciela, a będziecie mogli się nawzajem znieść.

LUIS
Debiutant ✽

Post autor: LUIS » 04 sty 2012, 22:01

Dziękuje z odpowiedź

Spróbuje w takim razie sam gdy będą konkretne wyniki napiszę na forum

Co do roli lekarzy to oczywiście tak są potrzebni ale jest zdecydowanie za mało tych którym się jeszcze chce i tych co chcą się dalej uczyć i w cudzysłowiu wdrażać nowe światowe odkrycia . Tych prawdziwych co są na bieżąco z naszej działki jest może 6 -8 :idea:

Wielu z Was pewno się nie zgodzi ale stare przysłowie mówi umiesz liczyć licz na siebie :wink:
Pozdrawiam

bartox
Początkujący ✽✽
województwo: wielkopolskie
Kontakt:

re

Post autor: bartox » 05 sty 2012, 20:17

e tam i tak pewnie nic z tego nie wyjdzie.. Tyle tych nowosci i lekow juz mieli wprowadzic ze szok.. i zawsze wszystko ucichało :idea: Myślicie że firmy farmaceutyczne takie jak np GlaxoShmithKlein (producenta aza) Pozwolą na wprowadzenie jakiejś szczepionki ktora mialaby nas w 100% wyleczyc? wtedy straciliby na nas interes (; a przeciez o to w tym wszystkim chodzi, każdy patrzy tylko na to żeby sie dorobic. :oops:
CD od 2006r
0 interwencji chirurgicznych
remisja prawie 3 lata ^.-
leki: Imuran 2x 50mg

Czas nie leczy ran...
On tylko przyzwyczaja nas do bólu...

Śmierć, Miłość i Sraczka przychodzą z nienacka

Awatar użytkownika
harfa
Debiutant ✽

Post autor: harfa » 14 sty 2012, 21:35

Luis
Ja już się kontaktowałam z Panią profesor w celu nabycia tej szczepionki, wprawdzie ja mam CU, ale to chyba tez powinno działać gdyż odpisała mi tak:

"Dear Monika

Thank you for sending this e.mail. Our new vaccine was not tested in human yet. Therefore it is not available on the market.
I am sorry we cannot help you at this stage of our study but on the behalf of our research team I can promise that we will
make all efforts to push our novel drugs to the clinic.
Happy new year

Irit Sagi

Prof. Irit Sagi

Incumbent of the Maurizio Pontecorvo Professorial Chair

President of the Israel Biophysical Society

Department of Biological Regulation
The Weizmann Institute of Science
Rehovot, IL-76100. ISRAEL
Tel : 972-8-9342130

http://www.weizmann.ac.il/sb/faculty_pa ... /home.html"

Czyli trzeba jeszcze poczekać aż będą testy na ludziach, albo rzeczywiście zadziałać grupowo

LUIS
Debiutant ✽

Post autor: LUIS » 15 sty 2012, 11:12

Czołem harfa
Dzięki za kontakt ja jak zwykle zarobiony jeszcze nie zdążyłem się skontaktować ale mamy jasność po twoim mailu, może jak będzie wolna chwila pogadam telefonicznie z Prof. Irit Sagi o tym czy istnieje możliwość uczestnictwa kogoś z Polski w badaniach klinicznych w Izraelu - jeżeli odpowiedź będzie na tak to wtedy poszukamy ochotników.
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
harfa
Debiutant ✽

Post autor: harfa » 15 sty 2012, 13:18

Ok, jakby co to ja jestem chętna na te badania.
Pozdrowienia

Zablokowany

Wróć do „NZJ - artykuły naukowe”