Teraz jest środa, 18 października 2017, 19:27

CU, CD i inne zapalne choroby jelit

Forum otwarte dla wszystkich chorych na nieswoiste zapalenia jelit, dla ich rodziców, partnerów i osób zainteresowanych.

Relacja ze zlotu w Gzinie

Moderatorzy: Pandziaak, Moderatorzy

Choroba: CD u dziecka
województwo: podkarpackie

Re: Relacja ze zlotu w Gzinie

Post przez Szaraja » sobota, 11 listopada 2006, 18:26

Gin z tonikiem, piwo, wino, rosół z k... gotowany. Wszystkie te specjały są w Gzinie.
Obecni są: Mamcia, Maciek, Exa (organizatorka), Shima, Senior Martinez, Mol,Zeno,Szatka, Feniks, Rose, Hawaii,Pytek ze swoim szczęściem, Madzia,Szaraja z drugą połową i Marek- prezes nowo powstałego oddziału kujawsko- pomorskiego J-elity.
Pozdrawiamy wszystkich i zapraszamy na nastepne spotkanie członków forum.
Chwała tym którzy stworzyli to forum. a dla wszystkich którzy piszą wielkie dzięki

Choroba: CU
województwo: pomorskie

Post przez sztaba » sobota, 11 listopada 2006, 23:36

Szaraja napisał(a):Gin z tonikiem, piwo, wino, rosół...

bawcie się dobrze.
pozdrawiam

Choroba: CD
województwo: łódzkie

Post przez Shima » niedziela, 12 listopada 2006, 06:09

No coo :?:
Raz sie zyje,prawda :?:
Bo coz nam tego zycia zostalo :)
Ja tez tam bylam...piwo z nimi pilam....niedawno tzn.4.40 weszlam do domu :)
I jak widac mam sie dobrze....tylko optymistyczne podejscie moze nas uratować ;)
A zreszta poczekajcie na dokumentacje fotograficzną :wow:
Zawsze służę rozmową [you] :)
Choroba:CD, astma, alergia, łuszczyca, ginekologiczne powikłania w trakcie leczenia immunosupresyjnego, podobno przebyta gruźlica jelit Stan:Lewostronna hemikolektomia,resekcja zwężenia w miejscu zespolenia i jeszcze dodatkowych kawałków jelit, zaostrzenie Leki:asamax3x1000mg,helicid2x1, metotreksat i parę innych paskudztw Waga/wzrost 99/173

województwo: kujawsko-pomorskie

Post przez Mol » niedziela, 12 listopada 2006, 14:31

Wrocilem juz do domu, jako, ze mam najblizej. Pierwszy!!! hehe. Wrazenia naturalnie jak najbardziej pozytywne, zabawa przednia, non stop zazywane probiotyki i suplementy (omega 3 miedzy innymi), dobre jedzenie (dietetyczne rzecz jasna :wink: ) itd.

Pozdrawiam wszystkich grupowo (Exa respect za organizacje i w ogole), wymienianie za duzo czasu by zabralo, kto byl ten wie, ze komus nic sie nie chce hehe.

Niech zaluja Ci, ktorzy nie dotarli, jezeli nie wierzycie na slowo, poczekajcie na zdjecia hehehe :mrgreen:

I to na tyle tak na goraco.

Zeno rob pake z fotkami i wrzucaj na serwer.
Ostatnio edytowano poniedziałek, 13 listopada 2006, 14:19 przez Mol, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek

Post przez Shima » niedziela, 12 listopada 2006, 17:35

No właśnie właśnie

JA tez przecież musze wszystkich pozdrowić...jakby to bylo jakby Ciocia Shima zapomniała ;) ale też zrobię to grupowo:
Wszystkich mocno ściskam :) :) :)
Ale dla exy uściski specjalne bo dziewczynie "się nalezy"
Choroba:CD, astma, alergia, łuszczyca, ginekologiczne powikłania w trakcie leczenia immunosupresyjnego, podobno przebyta gruźlica jelit Stan:Lewostronna hemikolektomia,resekcja zwężenia w miejscu zespolenia i jeszcze dodatkowych kawałków jelit, zaostrzenie Leki:asamax3x1000mg,helicid2x1, metotreksat i parę innych paskudztw Waga/wzrost 99/173

Post przez ranka » niedziela, 12 listopada 2006, 18:59

no to fajnie ze sie fajnie bawiliscie :mrgreen:
Obrazek

Post przez Shima » niedziela, 12 listopada 2006, 19:47

ranka napisał(a):no to fajnie ze sie fajnie bawiliscie

Ale żałowaliśmy że Ciebie tam z nami nie bylo.
Wiem..wiem...siła wyższa

Post przez ranka » niedziela, 12 listopada 2006, 20:20

przepraszam nie mialam glowy ani do Gzina ani do Bydgoszczy.
i dalej nie mam.dowiedzialam sie ze chyba czeka mnie zabieg,a ma to wyjasnic jeszcze jedno badanie. :cry:
Obrazek

Choroba: niesklasyfikowane NZJ
województwo: mazowieckie

Post przez Maciek » niedziela, 12 listopada 2006, 20:41

Pozdrawiam serdecznie wszystkich!
I tych, którzy z różnych powodów nie mogli dotrzeć do Gzina (serdeczne pozdrowienia ranko)i tych, którzy tam byli.
Było fantastycznie, trochę na poważnie, dużo na wesoło, trochę na smutno (nasze dolegliwości), dużo "z jajami". Pierwszy wieczór trwał do 3-ej, drugi do 4-ej (podobno, nie wiem dokladnie, bo padłem wcześniej :lol: )
Trzeba to kontynuować...
czasowa kolostomia - 22.12.06-29.03.07, 8.05.07-23.01.08

Post przez exa » niedziela, 12 listopada 2006, 21:09

ja tez wszystkim dziekuje za dobry humor i optymizm i za cieple slowa :roll:

Mamci i Szaraji ze dojechaly i podniosly range wydarzenia :roll: za dobre rady i merytoryke :roll:

probiotyki i suplementy (szczegolnie omega 3 :lol: ) dodatkowo poprawily nastroj :wc:
niektorzy przezyli pozytywne (wnoszac po usmiechach na koniec) zaskoczenia (delikatnie to ujmujac :wink: ) :wink:

sorki ze dopiero o tej porze, ale niedawno wstalam... :mrgreen: ....bo jakos padlam po pomachaniu wszystkim chusteczka :wink:
choruję od 96 roku, diagnoza od 98, remisja: od 2004 z 3 miesięczną przerwą:) bez leków (nie polecane)

Choroba: CD u dziecka

Post przez Mamcia » niedziela, 12 listopada 2006, 22:28

Dzęki Exa za pomysła i zebranie nas w kupie (bez podtekstu). Musimy takie zloty organizować częściej. Pewne plany już są poczęte i mam nadzieję, że się urodzą szybciej niż po 9 miesiącach. Po Wysowej czułam się chyba tak samo jak Exa dziś - nigdy więcej. Po Gzinie zmieniłam zdanie i chyba będziemy modzić turnus wakacyjny. mam nadzieję, że tym razem znajdzie się ktoś do pomocy. Znalezienie miejsca, logistyka itp.
Było super. Ci co nie byli niech żałują.
Jak Zeno umieści zdjęcia sami zobaczycie.
Pozdrawiam wszystkich
mamcia
Przyłacz się do Towarzystwa J-elita. Działamy dla waszego dobra, ale bez Waszej pomocy niewiele zrobimy.

województwo: dolnośląskie

Post przez madzia » poniedziałek, 13 listopada 2006, 00:10

dopisuje sie :mrgreen: W Gzinie bylo bardzo fajnie, poznałam ludzi z forum i teraz mam coś wiecej niz wyobrażenie sobie Was poprzez avatar :wink:
Ja niestety nie brałam udziału w terapii suplementami ehhh...mam nadzieje ze nastepnym razem juz sie załapię na prebiotyki :twisted:

Ranka trzymam kciuki mam nadzieje ze wszystko zakończy sie pozytywnie :roll:
zawsze warto zaczynać od nowa.. asamax, i eksperymenty :)

Post przez Feniks » poniedziałek, 13 listopada 2006, 00:50

Kolejne spotkanie z Wami i jak zwykle udane, ale wiadomo, przecież to norma. Dziękuję za wszystkie ciekawe rozmowy, jakie odbyłem podczas wyjazdu (podstawa to nocny wypad do Torunia). Dziekuję za całe zdrowe jedzenie jakie dostałem, zwłaszcza kuchnia Szaraji, i... Omega-3 (albo 4 do 8 w zależności od przyswajalności probiotyku przez organizm).Ukłony dla exy za wynalezienie miłego agro i za logistykę, bo jakoś jeszcze trzeba było nas do tego domku skierować.

Czekam jak zwykle na kolejny zlocik, niektórzy chwalili się hektolitrami nalewek (u) babuni, kto taki, no kto? :)
Ostatnio edytowano poniedziałek, 13 listopada 2006, 16:03 przez Feniks, łącznie edytowano 1 raz

województwo: śląskie

Post przez Raysha » poniedziałek, 13 listopada 2006, 06:49

Mol napisał(a):Niech zaluja Ci, ktorzy nie dotarli
Mamcia napisał(a):Ci co nie byli niech żałują

....I to jak bardzo żałuję,eh..

madzia napisał(a):Ja niestety nie brałam udziału w terapii suplementami ehhh...mam nadzieje ze nastepnym razem juz sie załapię na prebiotyki

jestem ciekawa na czym to polegało :lol:

szatka napisał(a):no to czekamy na zdjęcia

Ja również czekam na fotki (czy są tak jak prosiłam z bieganiem do kibelka ? :lol: )

województwo: małopolskie

Post przez senior Martinez » poniedziałek, 13 listopada 2006, 07:29

Witajcie moi mili!!
Po zlocie mogę powiedzieć jedno - jesteście wszyscy wspaniali :razz: a zwłaszcza jedna osoba(myślę że sie domyśli :wink: ) nie mogę się doczekać kolejnych zlotów, bo to że będą to jestem pewny jak "porozumienia w Jastrzębiu" :wink:
Pozdro!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Następna strona

Powrót do kujawsko- pomorskie