Hej, cześć i czołem!

Wszystkie "dobry" i "czeście" piszcie tutaj (i tylko tutaj). Tu też znajduje się lista numerów gg, skype, kont na facebooku itp. Jeśli masz mniej niż 18 lat zapraszamy Cię do Forum Junior - w celu uzyskania dostępu napisz do -Ania-.

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
igork
Debiutant ✽
Choroba: CU
województwo: wielkopolskie

Hej, cześć i czołem!

Post autor: igork » 28 lis 2017, 15:01

Cześć wszystkim!
Mam na imię Igor i mam 26 lat. Miesiąc temu zdiagnozowano u mnie CU we wczesnej fazie więc jestem w tym temacie trochę "świeżynką" (nie mylić ze świeżakiem) i poszukując pewnych odpowiedzi natrafiłem raz na to forum i... :o Odkryłem kopalnię wiedzy i różnych nie wąskich pomysłów jak radzić sobie z naszymi przypadłościami. Na razie nie przeczytałem chyba nawet jednego procenta ze wszystkich ciekawych wątków a i tak jestem już bogatszy o różne wasze doświadczenia za co dziękuję. Myślę, że zakotwiczę tu na dłużej bo rzecz jasna mój CUkierkowy towarzysz cały czas jest przy mnie. W związku z tym chciałem się dobrym zwyczajem z Wami przywitać i powiedzieć - cześć! :wink:

atabe
Aktywny ✽✽✽
Choroba: CD
województwo: mazowieckie

Re: Hej, cześć i czołem!

Post autor: atabe » 28 lis 2017, 15:30

Witaj i czuj się jak u siebie :)

Awatar użytkownika
S_Gosia
Aktywny ✽✽✽
Choroba: CU u dziecka
województwo: dolnośląskie

Post autor: S_Gosia » 28 lis 2017, 19:03

Witaj :)
Gosia - mama Krzysia (ur. 2004r.)
diagnoza: 12.01.2017r. - CU u dziecka
Asamax 500mg 2-1-2, Imuran 1x50mg, Vigantoletten 1000j.m., Ecomer, Sanprobi ibs - czekamy na remisję

Wygrana majowa i czerwcowa Lista Naszych Przebojów 2017 :)

Awatar użytkownika
obyty.z.cu
Doradca CU
Choroba: CU
województwo: wielkopolskie

Post autor: obyty.z.cu » 28 lis 2017, 19:34

igork pisze: poszukując pewnych odpowiedzi natrafiłem raz na to forum i... Odkryłem kopalnię wiedzy i różnych nie wąskich pomysłów jak radzić sobie z naszymi przypadłościami. Na razie nie przeczytałem chyba nawet jednego procenta ze wszystkich ciekawych wątków a i tak jestem już bogatszy o różne wasze doświadczenia za co dziękuję.

witaj na stronach "kopalni wiedzy" ;)
ale też warto wejść na stronę J-elity, tam znajdziesz masę Poradników, Kwartalników i ciekawymi publikacjami, a i w zakładkach duzo wiedzy.
A na forum zawsze warto i zapytać, jeśli czegos nie znajdziesz....
„Przytulanie jest zdrowe. Wspomaga system immunologiczny, utrzymuje człowieka w dobrym zdrowiu, leczy depresje, redukuje stres, przywołuje sen, odmładza, orzeźwia, nie ma przykrych skutków ubocznych, jest więc po prostu cudownym lekiem ..."Każda droga zaczyna się od pierwszego kroku" . https://senmaluszka.pl

Awatar użytkownika
Noelia
Moderator
Choroba: CU u partnera
województwo: łódzkie

Post autor: Noelia » 29 lis 2017, 00:47

Hej, witaj na forum :beer:
Jeśli będziesz miał jakieś wątpliwości odnośnie choroby, to śmiało pytaj.
igork pisze:Myślę, że zakotwiczę tu na dłużej bo rzecz jasna mój CUkierkowy towarzysz cały czas jest przy mnie.
Być może dożyjemy czasów, gdy będzie można pożegnać CUkierkowego towarzysza na zawsze i nigdy już się z nim nie spotkać ;)
Zaprzyjaźnić się z nim nie da, ale póki co musimy niestety zaakceptować jego codzienną obecność i starać się żyć razem w zgodzie...jakoś :neutral:
Doradca CU

Don't fight in the North or the South. Fight every battle, everywhere, always, in your mind. Everyone is your enemy, everyone is your friend. Every possible series of events is happening all at once.
Live that way and nothing will surprise you. Everything that happens will be something that you've seen before.

Diagnoza 13.04.17
REMISJA!
:serce:

Awatar użytkownika
Orzelek
Doświadczony ❃
Choroba: CD
województwo: śląskie

Post autor: Orzelek » 29 lis 2017, 00:55

Cześć :roll:
25.11.2011 - ileostomia