Witam

Wszystkie "dobry" i "czeście" piszcie tutaj (i tylko tutaj). Prosimy o krótkie przedstawienie się.
Jesli macie diagnozę lub jesteście bez diagnozy zapraszamy do działu "Ogólnie o chorobach NZJ".
Jeśli masz mniej niż 18 lat zapraszamy Cię do Forum Junior - w celu uzyskania dostępu napisz do -Ania-.

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
BarbaraMarzena
Debiutant ✽
Choroba: CD
województwo: mazowieckie
miasto: Ostrołęka

Witam

Post autor: BarbaraMarzena » 19 lis 2020, 15:18

Z chorobą Crohna żyję już 20 lat. Jestem po dwóch operacjach, tych na jelita, bo innych było więcej. Przyjmuje już tylko Asamax i to w niewielkich dawkach, bo 2 tabletki dziennie. Od kilku lat wspomagam się nutraceutykami, to po nich nie mam niedoboru żelaza, magnezu, potasu , zamiast 10 razy dziennie w toalecie jestem góra 2 razy.
Początki były trudne i gdyby nie bezinteresowność i chęć pomocy Pani Prof. dr hab. n. med Grażyny Rydzewskiej to pewnie od 10 lat już by mnie nie było. Po pierwszej diagnozie nikt nie bardzo wiedział jak mi pomóc, męczyli mnie badaniami, faszerowali różnościami, ale to pomagało na chwilę. I tak wycięczona i szukająca ostatniej deski ratunku napisałam maila do Pani profesor, innego kontaktu nie miałam. Następnego dnia dostałam odpowiedź, byłam w szoku, bo nie znałam tej osoby ani Ona mnie. Za kilka dni już byłam na Jej oddziale i właściwie na stole, bo to był już ostatni moment.
Pozdrawiam wszystkich zmagających się z tą chorobą

Dorota1973
Początkujący ✽✽
Choroba: CD u dziecka
województwo: warmińsko-mazurskie
miasto: Kętrzyn

Re: Witam

Post autor: Dorota1973 » 19 lis 2020, 16:24

Dzień dobry.
Czy to był mail do szpitala czy też miałaś jakich inny mail.
Pytam ponieważ mam syna z tą chorobą o której wiemy od dwóch lat. Syn ma aktualnie lat 17

BarbaraMarzena
Debiutant ✽

Post autor: BarbaraMarzena » 23 lis 2020, 13:45

To był mail do doktor, niestety nie odnajdę go. Znalazłam na jakimś forum

BarbaraMarzena
Debiutant ✽

Post autor: BarbaraMarzena » 23 lis 2020, 13:57

Sprawiłam, że doktor przyjmuje teraz w Przychodni Specjalistycznej PRIMA, kiedyś nie przyjmowała, z tego co wiem, nadal jest szefem oddziału w MSWiA. Może tak uda się umówić. Puki co polecam włączyć do diety clorofil i probiotyki z firmy NSP, całkowicie naturalne, na mnie działają rewelacyjnie, biorę też wit D, wit C i koenzym Q10, w ten sposób uzupełniam niedobory. Jak chcesz wiedzieć więcej to dzwoń śmiało 667997545.
A to link do tej firmy, po zalogowaniu i wrzuceniu do koszyka katalogu za 5 zł, masz nieporównywalnie lepszą cenę. https://PL4325944.e-naturessunshine.com

Dorota1973
Początkujący ✽✽
Choroba: CD u dziecka
województwo: warmińsko-mazurskie
miasto: Kętrzyn

Post autor: Dorota1973 » 23 lis 2020, 17:28

Dziękuję Ci serdecznie. Aktualnie Wojtek jest leczony w Olsztynie jeszcze w poradni dziecięcej ale staram się orientować w tym temacie żeby wiedzieć gdzie szukać wsparcia jakby trzeba było.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Centrum Powitań dla Nowych Użytkowników”