Witam ponownie :)

Wszystkie "dobry" i "czeście" piszcie tutaj (i tylko tutaj). Prosimy o krótkie przedstawienie się.
Jesli macie diagnozę lub jesteście bez diagnozy zapraszamy do działu "Ogólnie o chorobach NZJ".
Jeśli masz mniej niż 18 lat zapraszamy Cię do Forum Junior - w celu uzyskania dostępu napisz do -Ania-.

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
zuzanka
Początkujący ✽✽
Choroba: w trakcie diagnozy
województwo: śląskie
Kontakt:

Witam ponownie :)

Post autor: zuzanka » 15 lis 2013, 10:55

Witam wszystkich ponownie. Już kiedyś się tu witałam, dokładnie jakieś 4 lata temu, po prawie rocznym leczeniu wtedy wkońcu teoretycznie wykluczono u mnie Crohna. Potem zaszłam w ciążę, która okazało się zadziałała na mnie zbawiennie i w ten sposób 3 lata miałam spokój i myślałam, że temat jelit już mam za sobą i nigdy nie będę musiała do niego powrócić. Niestety od jakiegoś czasu bóle powróciły i dyskomfort. Kilka badań, wizyta u lekarza i co słyszę: proszę do szpitala, bo jest mocny stan zapalny, trzeba zrobić dokładniejsze badania, bo może to jednak CROHN. Załamka :( Więc w przyszłym tygodniu chyba szpital, czyszczenie, kolonoskopia i enterokliza w tomografii. I zobaczymy co dalej Tak czy inaczej witam was wszystkich jeszcze raz ;)

vanessa_9
Debiutant ✽
Choroba: CD
województwo: warmińsko-mazurskie

witam

Post autor: vanessa_9 » 20 kwie 2014, 19:04

Witam Panią ;) jestem tu od niedawna... z mila checia nawiaze kontakt... jestem osoba chora na crohna i moge pomoc:)chociaz zycze aby jednak kolonoskopia wyszla prawidlowo i duzo zdrowka. W szpitalu nie zawsze jest az tak zle,mozemy wiele sie dowiedziec o medycynie:) trzeba znalezc jakis zloty srodek:) pozdrawiam

Awatar użytkownika
ulka1986
Aktywny ✽✽✽
Choroba: CU
województwo: łódzkie

Re: Witam ponownie :)

Post autor: ulka1986 » 20 kwie 2014, 22:38

Witaj, do którego szpitala idziesz i kto jest twoim gastro? Pytam bo niedaleko mieszkam i leczę się w łodzi ale szukam bliżej....
sulfalazin en 2x2tab, ortanol w razie potrzeby,folio,tran,wit b kompleks,pentasa2x1gr(czopki) wymienne na salofalk 4g/60 ml(wlewka na noc)

Bądź takim typem człowieka,że gdy rano wstajesz, twoja stopa dotyka podłogi, diabeł w piekle mówi "O k... wstał"

Awatar użytkownika
kalatos
Aktywny ✽✽✽
Choroba: CU
województwo: mazowieckie
Kontakt:

Post autor: kalatos » 22 kwie 2014, 22:09

Witaj i nie poddawaj się :)
Asamax, Sulfasalazin EN, Azatropine, VSL#3

Lepiej dziesięć razy ciężko chorować niż raz lekko umrzeć...

Fotografia okolicznościowa:
Obrazek.

Awatar użytkownika
langusta
Aktywny ✽✽✽
Choroba: CD u dziecka
województwo: mazowieckie
Kontakt:

Post autor: langusta » 22 kwie 2014, 22:27

Witaj!
langusta