Cześć i czołem

Wszystkie "dobry" i "czeście" piszcie tutaj (i tylko tutaj). Prosimy o krótkie przedstawienie się.
Jesli macie diagnozę lub jesteście bez diagnozy zapraszamy do działu "Ogólnie o chorobach NZJ".
Jeśli masz mniej niż 18 lat zapraszamy Cię do Forum Junior - w celu uzyskania dostępu napisz do -Ania-.

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
vayneilia
Debiutant ✽
Choroba: w trakcie diagnozy
województwo: mazowieckie

Cześć i czołem

Post autor: vayneilia » 31 sie 2017, 19:20

Hej, jestem Olga, mam 25 lat i od paru lat choruję na jelita (i nie tylko, to niestety nie jedyny mój problem zdrowotny).
Nie jestem do końca zdiagnozowana, mam zapalenie jelit, ale ''niesklasyfikowane''. Mam też zapętlenie i częściowa niedrożność w esicy (mimo że nie mam tam zmian zapalnych) i czekam na operację. Nie wiem, czy mam CD czy inne cholerstwo (mam głównie zapalenie w jelicie cienkim i górnym odcinku przewodu pokarmowego), ale mam nadzieję, że pomimo dość zawiłego przypadku pasuję na forum. :roll:

Obecnie przez zły stan zdrowi nie pracuję, ale wcześniej studiowałam dietetykę kliniczną (niestety musiałam przerwać studia), mam nadzieję, że w przyszłości dokończę studia i będę mogła pomagać chorym, bo wiem, jak to jest, kiedy człowiek cierpi i nie wie nawet, co do ust włożyć :)

Awatar użytkownika
S_Gosia
Aktywny ✽✽✽
Choroba: CU u dziecka
województwo: dolnośląskie

Re: Cześć i czołem

Post autor: S_Gosia » 31 sie 2017, 20:11

Witaj :)
I na pewno do forum pasujesz :)
Każda Twoja rada i doswiadczenie pomoże innym w życiu z chorobą w tle.
Gosia - mama Krzysia (ur. 2004r.)
diagnoza: 12.01.2017r. - CU u dziecka
Asamax 500mg 2x3, Imuran 1x50mg, D-Vitum Forte 4000j.m., Ecomer, Vivomixx kapsułki, Sanprobi ibs - czekamy na remisję

Wygrana majowa i czerwcowa Lista Naszych Przebojów 2017 :)

Lolcia_Karolcia
Początkujący ✽✽
Choroba: CU
województwo: lubelskie

Post autor: Lolcia_Karolcia » 31 sie 2017, 20:47

Cześć :))

Nienawidzę kiedy kichy lub inne kicho-bonusy wyłączają nas z życiowych planów... Natomiast na forum znajdziesz wiele pożytecznych porad i innych informacji.

Pozdrawiam ! :wink:
Ochroń mnie, gdy znowu zapomnę co mam i nie wahaj się wstrząsnąć mną najmocniej jak się da... !

Awatar użytkownika
Tubisia
Doradca CD
Choroba: CD
województwo: małopolskie
Kontakt:

Post autor: Tubisia » 31 sie 2017, 20:52

Witaj na Forum :) Poczytaj dział o dietach - znajdziesz tam mnóstwo porad żywieniowych (które na pewno Ci się przydadzą).
Nikt nie będzie mi mówił jak mam żyć, bo nikt za mnie nie umrze.
A jak ktoś będzie chciał, to mam cały arsenał narzędzi do tortur :bicz:

Życie jest jak jajko - trzeba je znieść.

Zawiodły już: immunosupresja Aza i MTX, operacja, sterydy,3 biologie i inne leki, ale jeszcze żyję na złość innym :cool2:

Awatar użytkownika
Noelia
Moderator
Choroba: CU u partnera
województwo: łódzkie

Post autor: Noelia » 01 wrz 2017, 07:17

Hej :beer:
Witaj na forum :flowers:
vayneilia pisze:ale wcześniej studiowałam dietetykę kliniczną (niestety musiałam przerwać studia), mam nadzieję, że w przyszłości dokończę studia i będę mogła pomagać chorym, bo wiem, jak to jest, kiedy człowiek cierpi i nie wie nawet, co do ust włożyć
Wiedza z tej dziedziny bardzo nam się tutaj przyda :roll:
Lolcia_Karolcia pisze:Nienawidzę kiedy kichy lub inne kicho-bonusy wyłączają nas z życiowych planów...
No niestety - trzeba sobie trochę inaczej zorganizować życie i codzienność.
Nam również choroba przekreśliła parę planów.
Ale trudno - nie mamy na to wpływu i co zrobić.
Doradca CU

CU u męża - diagnoza 13.04.17 💔

Don't fight in the North or the South. Fight every battle, everywhere, always, in your mind.
Everyone is your enemy, everyone is your friend. Every possible series of events is happening all at once.
Live that way and nothing will surprise you. Everything that happens will be something that you've seen before.

https://astheria.pl - polecam! 🖤

Awatar użytkownika
Luki36
Aktywny ✽✽✽
Choroba: CU
województwo: zachodniopomorskie

Post autor: Luki36 » 01 wrz 2017, 19:40

vayneilia pisze:wiem, jak to jest, kiedy człowiek cierpi i nie wie nawet, co do ust włożyć
LOL ;-)
Pozdro i witaj
Na razie, bez leków

ODPOWIEDZ

Wróć do „Centrum Powitań dla Nowych Użytkowników”